Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Oživimo krpice!

SbAvonAnja, pohvala za pristupacne cijene. ☺
2018 12 16
ProDanovich, nemam zamjerki za profil, ok cijene i dobre slike,sviđa mi se što je pozadina bijela neutralna i odjeća odma dođe do izražaja :D
2018 12 16
Pridružujem se s pohvalama za temu :") ProDanovich-odlične fotke i vrlo prihvatljive cijene ;)
2018 12 16
Pohvale za temu :D Firefly5, sve super osim jedne stvari. Jedan je artikl poslikan na podu. To mi je baš odbojno kad vidim. Iako znam da je u stanu, da je čisto i sve to ali ipak odjeću koja je slikana na podu samo preskočim i da mi se ne znam kako sviđa :) Kod Vas je samo jedan artikl ali često to vidim na krpicama... Samo savjet (iako znam da cjepidlačim) :) Pozdrav svima :)
2018 12 17
Odlicna tema👍
2018 12 17
Larica2010 , profil je super , ali mislim da je cijena za neke stvari previsoka :)
2018 12 17
> tikky21: > Larica2010 , profil je super , ali mislim da je cijena za neke stvari previsoka :) Hvala :) Uvijek spremna na ponude i dogovor oko cijena :)
2018 12 17
Najprije pohvala za temu! Ideja je super :-) tikky21 - mislim da su cijene kod tebe realne i fotke su ok jedino što su sve okrenute naopako (to se i meni zna desiti i kda idem na uredi i opet ju preokrenem svejedno ostane naopako)
2018 12 17
Pohvale za temu :) Osobno mi se sviđaju profili poput ProDanovich. Slikano po danjem svjetlu, pristupačne cijene, sve djeluje uredno... <3
2018 12 17
> stela456: > > StefiVidic: > > Ja kasnim i ne vidim sve komentare, ne znam zasto. Stela456 super profil i cijene. Mislim da cemo suradjivati 😊 > Bit će mi čast draga. :") Oprostite sto upadam, nova sam ne znam gdje da napisem. Ja ne mohu postaviti oglas nikako,tagove i materijal mi samo zacrveni
2018 12 17
Pohvala za temu :) jackrussel, profil ti zgleda mrak...lijepo, uredno, jasno... cijene okeeej...i još da samo obnoviš oglase starijeg datuma koji nemaju slikice (imam i ja nekoliko, al nikak uhvatiti vremena pa ti je opravdano), bila bi čista petica. :)
2018 12 17
Winxica, pohvale za profil, vec sam opis poziva kupce da slobodno pitaju sto ih zanima (za razliku od nekih koji vec u uvodu daju deset zabrana pa se ne usudis dodatno nesto pitati), sve je lijepo razvrstano, uredno i pregledno i cijene su okej😊
2018 12 17
> eve007: > Winxica, pohvale za profil, vec sam opis poziva kupce da slobodno pitaju sto ih zanima (za razliku od nekih koji vec u uvodu daju deset zabrana pa se ne usudis dodatno nesto pitati), sve je lijepo razvrstano, uredno i pregledno i cijene su okej😊 Fala od srca na lijepim riječima :") Moglo bi to i bolje, treba samo malo volje i vremena i bilo bi to kak vurica.....jednostavno ne stignem i nikad dovoljno vremena, al budem se popravila :) :)
2018 12 17
> IvanaAnic: > Eve007, pregledan profil, cijene su ok. Čak mi se par stvari svidjelo. Slikanje odlično ❤ Hvala ti :)
2018 12 17
IvanaAnic, pregledno, lijepo slikano, cijene povoljne. Jedina zamjerka je što u ova dva oglasa gdje prodaješ lot haljina i lot majica nije baš jasno odnosi li se cijena za komad ili za cijeli lot. Ako u naslovu piše lot onda bi to trebala biti cijena za sve tri haljine...
2018 12 17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 10