Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Iskustva sa Revitom

Pozdrav drage moje :) Zanima me da li je koja od vas imala iskustva sa Revitom? Točnije, zanima me da li ste davali djetetu, i ako jeste, od koje dobi? Ja sam čula da ona potice apetit kod djece i kod odraslih, pa me zato zanima jer moj sin ima godinu dana i od prvog dana se mucim s njim oko hranjenja. Zdrav je potpuno, nalazi su uredni ali apetit je jako slab. Jede po 5 obroka na dan s tim da su dva bocica (u jutro i na vecer) a ostalo su obroci na žlicu. Nekad jede toliko da mislim da ja toliko ne bi mogla pojesti, a opet nekada skoro ništa ne jede. Kilaža napreduje i zapravo je sve u redu, ali opet kao svaka majka bi htjela da jede malo više. Hvala na savjetima unaprijed. 🤗🤗
2018 12 17
samo nemoj silit dijete da jede ako je zdravo i napreduje nemaš šta brinut, ne zna dijete od godinu dana držat dijetu ili se inatit da cijeli dan ništa ne jede i naravno da će i samo tražit jest kad ogladni ili odbit ponuđenu hranu ako nije taj tren gladno dok za pola sata može i ogladnit, ništa čudno i ne puno drugačije nego i kod nas odraslih samo što odraslli znaju trpit glad a djeca ne jede kad je gladan i kad ima apetit, i tebi je nekad apetit veći, a nekad manji, nekad ti je probava bolja, nekad slabija
2018 12 17
Hvala na savjetu, no moje pitanje je bas ciljano za Revitu. Ne samo radi apetita već i općenito zbog imuniteta budući da je ona na bazi matične mliječi. Lp.
2018 12 17
Najbolje bi bilo konzultirati se s pedijatrom koji ga prati. Bebe znaju ne jesti ili jesti manje iz puno razloga (npr. zubi), a neka su jednostavno takva.
2018 12 17
Ja sam to koristila prije 10 godina i iskreno nisam primijetila nikakvu razliku, također pila sam i Pikovit za apetit i on mi je pomogao
2019 01 19