Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

božićni poklon za dječaka (11 god.)

Drage krpičarke, molila bih Vas malu pomoć! Trebala bih kupiti neki božićni poklon dječaku od 11-12 godina, ali nemam pojma u čemu su oni danas. Što gledaju? Što ih zanima? Što rade? Kakav poklon bi ih razveselio? Odjeća i novci su isključeni. Baš bih nešto što bi jednog dječaka tih godina obradovalo. Hvalaaaaaa! :*
2018 12 18
Lego Star Wars ;)
2018 12 18
Nogometna lopta 😊
2018 12 18
I ja bi rekla da su legici dobar izbor 😊
2018 12 18
https://www.links.hr/hr/igracka-hasbro-a8798-star-wars-x-wing-lovac-73cm-780300245 uuh i ja bi se igrala sa ovim https://www.links.hr/hr/igracka-hasbro-b6177-marvel-titan-hero-iron-man-figura-30cm-780300244
2018 12 18
Neka knjiga-enciklopedija.Ili,vidjela sam u "Našoj knjizi",napravi robota ili dinosaura.Ili knjiga sa magnetima,enciklopedija,pa lijepiš organe gdje koji pripada...
2018 12 18
klinci obožavaju igrice ...neka knjiga priručnik za igrice ..kako preći određen nivo ja sam svom nećaku ima 12 god kupila priručnik za igricu u mileru 89 kn igrica se zove FORTNITE svi klinci lude za njom
2018 12 18
90 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3372288ec41618890ba573b484dcf62e.jpg)
2018 12 18
Ako ne smeta, ubacila bih se pitanjem što kupiti djevojčici od 11 godina?
2018 12 18
Društvene igre,knjige,enciklopedije,neki set za eksperimentiranje npr.pravljenje sapuna,ili otkrivanje fosila,(imaju sad u lidlu),sat neki curičasti,ruksak za djevojčicu(vidjela sam u baby centru neki sa šljokicama,može ga sama oslikavati,dođu i flomasteri za tekstil,ima više izbora),dnevnik sa digitalnom bravom(interspar),globus koji može svijetliti(opet ima u lidlu)...Ima ideja puno,sve zavisi koji je tip djevojčice.Moja će uskoro 10 i ovakve stvari je zanimaju.Ali ona voli istraživati i učiti i čitati...
2018 12 19
Neka video igrica (Fortnite je sad jako popularan), knjiga (ako voli nogomet pun pogodak je prva biografija za djecu Messi), lopta ako voli sport ili dres omiljenog igrača, bilo što vezano za klub za koji navija (ako navija)- jednako će se obradovati i privjesku, boci za vodu, kapi, šalu, šalici, kemijskoj tj. bilo čemu što na sebi ima grb omiljenog kluba- mala pomoć (na e -kupi ima prilično dobar izbor ako ćete nešto vezano za npr. Barcelonu, ja sam svom uzimala i uvijek je došlo brzo i bio jako sretan)...moj nije baš od društvenih igara i lego kockica, ima ih brdo jer mu svi kupuju ali on se s tim uopće ne igra jer je orijentiran na sport...za početak je bitno da znate što dječak voli i onda ići u tom smjeru
2018 12 19
> Katarina84: > Ako ne smeta, ubacila bih se pitanjem što kupiti djevojčici od 11 godina? Imam curku tih godina... sad je trenutno u fazi sminkice prikladne naravno njihovim godina (lakic za nokte, sjajilo neko mozda..). Onda imaju u dm-u kupke njihove koje su cjenovno pristupacne sa sljokicama. Princess mislim da se zovu... A i isli smo na rockas sad i uzela sam knjigicu u Školskoj knjizi "Price za laku noc za mlade buntovnice" (prvi dio je bolji) 119 kn. Imaju i na Oysho stranici slatkih stvari, tipa "mucaste" mekane carapice za 50tak kuna i tako... :")
2018 12 19
Hvala <3
2018 12 20