Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Visoke cure i duge hlače

Pozdrav! Pitanje za visoke cure...gdje kupujete duge hlače ali da su to stvarno duge? Visoka sam 180cm i sve su mi hlače kratke...ajd to ni nije neki problem preko ljeta na sandale i sl., nego ovako preko zime je ružno na gležnjače i baš se vidi da su mi kratke...inače nosim M.
prije 21 dan, 19:41
Frendica je sad neki dan kupila u terranovi, jos se zacudila sto joj nisu bile kratke😊
prije 21 dan, 19:54
> Sweetclothes: > Frendica je sad neki dan kupila u terranovi, jos se zacudila sto joj nisu bile kratke😊 Hvala na informaciji...mislim da tamo nisam još nijednom kupila hlače...najčešće ih uzimam u c&a i new yorkeru
prije 21 dan, 20:21
U Manga su traperice jako dugo Ja sam 170 cm, inace nosim M, ali njihove mi budu 10-15 cm preduge I to gotovo svi modeli I ne samo meni, vec i prijateljicama koje nose druge velicine isto budu dugacke
prije 21 dan, 22:30
> seina18: > U Manga su traperice jako dugo > Ja sam 170 cm, inace nosim M, ali njihove mi budu 10-15 cm preduge > I to gotovo svi modeli > I ne samo meni, vec i prijateljicama koje nose druge velicine isto budu dugacke Da li tamo ima hlača koje su rastezljive? Mislim da sam tamo vidjela samo nerastezljive, a u takvima ne mogu biti niti da se radi o širem modelu jer volim da mi je sve udobno
prije 21 dan, 23:53
👍 za Mango; uzela sam si nedavno 2 para, jedne ravne, obične, jedne ravne push up, imaju malo elastina, ali su dovoljno udobne, odlična cijena, dugačke. 38 vel., meni na 176cm super, e sad na 180 bi možda bile na knap.. A u Europi 92? Tamo pak ima široki izbor traperica i biraš dužinu..
prije 21 dan, 08:50
ASOS, postoji posebna linija traperica za visoke cure, stvarno su ekstremno dugačke.
prije 21 dan, 10:24
Ok ,hvala cure! Ako se još tko sjeti gdje,super, a ako ne nema veze...ovo je dovoljno :D
prije 19 dana, 17:25
> sanja85: > 👍 za Mango; uzela sam si nedavno 2 para, jedne ravne, obične, jedne ravne push up, imaju malo elastina, ali su dovoljno udobne, odlična cijena, dugačke. > 38 vel., meni na 176cm super, e sad na 180 bi možda bile na knap.. > A u Europi 92? Tamo pak ima široki izbor traperica i biraš dužinu.. Tamo mi je sve preskupo...nedam puno za jednu krpu :s
prije 19 dana, 17:27
Yap, jesu skuplji, ali i kvalitetni. Probaj Mango onda, još su sad i popusti.. možda budu i na trapke.
prije 19 dana, 19:58
> FlyGirl5: > ASOS, postoji posebna linija traperica za visoke cure, stvarno su ekstremno dugačke. Kako se zove brand? :)
prije 18 dana, 22:49
Najbolje sam našla u H&M-u, visoki struk i duljina do kosti gležnja, kupila odmah dvoje, ugodne, s malo elastina. Talođer imam 180 cm i odgovara mi duljina 34. Gledam odmah hlače koje imaju navedenu duljinu. Europa 92 ima Outlet kod Ikee, tamo ima modela po nižim cijenama..
prije 18 dana, 01:49
Ja sam visoka 177 cm i isto se mučim s pronalaskom hlača da su bas duge i da mi noge nisu otkrivene (imam jako duge noge haha).Neki dan sam kupila u mangu traperice koje su bile dovoljno duge, ali vidjela sam da imaju i jako dugih hlača pa baci oko.😉
prije 14 dana, 18:32
> Mommy89: > Ja sam visoka 177 cm i isto se mučim s pronalaskom hlača da su bas duge i da mi noge nisu otkrivene (imam jako duge noge haha).Neki dan sam kupila u mangu traperice koje su bile dovoljno duge, ali vidjela sam da imaju i jako dugih hlača pa baci oko.😉 Budem :D
prije 14 dana, 02:25
Čitam ovo za Mango i pokušavam se sjetiti (pre)dugih hlača od tamo, ali ne pada mi na pamet. Hajde još one palazzo hlače i općenito one koje nisu traperice, ali ja tamo nisam kupila nikad nijedne traperice da su mi bile dugačke. Pogotovo 10 - 15 cm. :O (Visoka sam 169)
prije 11 dana, 23:43