Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Visoke cure i duge hlače

Pozdrav! Pitanje za visoke cure...gdje kupujete duge hlače ali da su to stvarno duge? Visoka sam 180cm i sve su mi hlače kratke...ajd to ni nije neki problem preko ljeta na sandale i sl., nego ovako preko zime je ružno na gležnjače i baš se vidi da su mi kratke...inače nosim M.
2018 12 27
Frendica je sad neki dan kupila u terranovi, jos se zacudila sto joj nisu bile kratke😊
2018 12 27
> Sweetclothes: > Frendica je sad neki dan kupila u terranovi, jos se zacudila sto joj nisu bile kratke😊 Hvala na informaciji...mislim da tamo nisam još nijednom kupila hlače...najčešće ih uzimam u c&a i new yorkeru
2018 12 27
U Manga su traperice jako dugo Ja sam 170 cm, inace nosim M, ali njihove mi budu 10-15 cm preduge I to gotovo svi modeli I ne samo meni, vec i prijateljicama koje nose druge velicine isto budu dugacke
2018 12 27
> seina18: > U Manga su traperice jako dugo > Ja sam 170 cm, inace nosim M, ali njihove mi budu 10-15 cm preduge > I to gotovo svi modeli > I ne samo meni, vec i prijateljicama koje nose druge velicine isto budu dugacke Da li tamo ima hlača koje su rastezljive? Mislim da sam tamo vidjela samo nerastezljive, a u takvima ne mogu biti niti da se radi o širem modelu jer volim da mi je sve udobno
2018 12 27
👍 za Mango; uzela sam si nedavno 2 para, jedne ravne, obične, jedne ravne push up, imaju malo elastina, ali su dovoljno udobne, odlična cijena, dugačke. 38 vel., meni na 176cm super, e sad na 180 bi možda bile na knap.. A u Europi 92? Tamo pak ima široki izbor traperica i biraš dužinu..
2018 12 28
ASOS, postoji posebna linija traperica za visoke cure, stvarno su ekstremno dugačke.
2018 12 28
Ok ,hvala cure! Ako se još tko sjeti gdje,super, a ako ne nema veze...ovo je dovoljno :D
2018 12 29
> sanja85: > 👍 za Mango; uzela sam si nedavno 2 para, jedne ravne, obične, jedne ravne push up, imaju malo elastina, ali su dovoljno udobne, odlična cijena, dugačke. > 38 vel., meni na 176cm super, e sad na 180 bi možda bile na knap.. > A u Europi 92? Tamo pak ima široki izbor traperica i biraš dužinu.. Tamo mi je sve preskupo...nedam puno za jednu krpu :s
2018 12 29
Yap, jesu skuplji, ali i kvalitetni. Probaj Mango onda, još su sad i popusti.. možda budu i na trapke.
2018 12 29
> FlyGirl5: > ASOS, postoji posebna linija traperica za visoke cure, stvarno su ekstremno dugačke. Kako se zove brand? :)
2018 12 30
Najbolje sam našla u H&M-u, visoki struk i duljina do kosti gležnja, kupila odmah dvoje, ugodne, s malo elastina. Talođer imam 180 cm i odgovara mi duljina 34. Gledam odmah hlače koje imaju navedenu duljinu. Europa 92 ima Outlet kod Ikee, tamo ima modela po nižim cijenama..
2018 12 31
Ja sam visoka 177 cm i isto se mučim s pronalaskom hlača da su bas duge i da mi noge nisu otkrivene (imam jako duge noge haha).Neki dan sam kupila u mangu traperice koje su bile dovoljno duge, ali vidjela sam da imaju i jako dugih hlača pa baci oko.😉
2019 01 03
> Mommy89: > Ja sam visoka 177 cm i isto se mučim s pronalaskom hlača da su bas duge i da mi noge nisu otkrivene (imam jako duge noge haha).Neki dan sam kupila u mangu traperice koje su bile dovoljno duge, ali vidjela sam da imaju i jako dugih hlača pa baci oko.😉 Budem :D
2019 01 04
Čitam ovo za Mango i pokušavam se sjetiti (pre)dugih hlača od tamo, ali ne pada mi na pamet. Hajde još one palazzo hlače i općenito one koje nisu traperice, ali ja tamo nisam kupila nikad nijedne traperice da su mi bile dugačke. Pogotovo 10 - 15 cm. :O (Visoka sam 169)
2019 01 06