Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ana Mate Barbarić (NadijaNadica, AnciBananci...) OPET velika prijevara i krađa

Sumnjiv profil: NadijaNadica Čuvajte se.
2018 12 29
Tolko o tome da su artikli ukradeni.
2018 12 29
Da? Vaši su? Slikajte ponovno, ali napišite današnji datum i Moje krpice te svoj nadimak. Ovu krvavu Elfs trenirku je do sad “kupilo” stotine žena. Imate različiti parket u istoj sobi.
2018 12 29
Ajde napisati cu. A onda cete javno ispricat se za vas bezobrazluk
2018 12 29
Pardon napisala sam 29.01 jel ste me iz takta izbacili
2018 12 29
Ne vrijeđajte i ne glumatajte. Profil Vam smrdi na kilometar. Možda niste Ana Mate s ukradenim slikama, ali lako moguće da ste ona mala koja je imala trenirku, ali je nikad, nikome nije poslala. Vidim da ste jako dobro upućeni u pravila stranice, no svejedno ostavljate negativne bez suradnje. Prestanite mi silovati inbox, a kad se ovdje javi prva osoba koja će kupiti i dobiti ovu Elfs trenirku koju oglašavate, ja ću se posuti pepelom. Profil i maltretiranje prijavljujem adminki, ako nastavite i policiji.
2018 12 29
Ma moze,ja ovdje prodajem te dve trenirke i kad prodam hvala Bogu. I ja se idem pravdat ovakvim jadnicama kao vi uzas. Ja ostavljam negativne,naravno zato sto me nazivate lopovom i prevaranticom.
2018 12 29
Gdje sam ja Vas nazvala lopovom? Prevaranticom? Gdje? Zašto lažete? Mene negativna ne dira jer će ju adminka obrisati, ali mi je interesantno kako pojma nemate o ničemu, a zapravo sve jako dobro znate. Glumica ste i to loša.
2018 12 29
Jesam zato imam dokaze i slike da prodajem obje trenirke.
2018 12 29
Ali ona uredno i dalje prodaje trenirku nije oznacila prodano.
2018 12 29
Ok, ajd' onda iskontaktiraj tu prodavačicu da ili označi artikl kao prodan/makne ga ili da se javi tu na temu jer ćeš ovako popit blok samo tako. Kako to da niste razmijenile povratne nakon kupovine? Plus, ne smiješ koristiti tuđe fotke. To je isto big no-no.
2018 12 29
Nisam znala u redu. Ali evo donijela mije srecu gospoda prodala sam trenirku elfs ako Bog da. Idem se nac sa kupilicom. Tako da cu i njoj reci ako kupi da se javi ovdije. 🤩🤗❤
2018 12 29
Ovdije? Mije?
2018 12 29
jedino je pitanje tko je zbilja kupio/platio trenirku...
2018 12 29
> iraira: > jedino je pitanje tko je zbilja kupio/platio trenirku... Da, odlično pitanje...
2018 12 29
1 2 3 4 5 ... 15 Sljedeći