Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

LONDON - hitnooo !!!!

Molim za pomoć. -ako ima neka draga i ljubazna Krpičaka koja bi mi poslala poruku u inbox... povela bih nećakinju za Uskrs u London /curica 11 god.,nismo ni ona ni ja nikad nigdje bile😶 zanima preporuka -nešto vrlo povoljno dakle aviokompanija i kako i gdje uzeti kartu za avion te neki hotelčić da nije preskup... hvala puno💋
prije 15 dana, 20:50
Ima tema na jednom drugom forumu koja ti može dobro doći.. http://www.forum.hr/showthread.php?t=776812&page=452
prije 15 dana, 21:21
https://www.premierinn.com/gb/en/hotels/england/greater-london/london/london-blackfriars-fleet-street.html?cid=GLBC_LONBLA Mi smo bili u ovom hotelu i bili smo prezadovoljni.
prije 15 dana, 22:26
Putovali smo Ryanom s Krka, ali mislim da oni imaju samo sezonske letove za Hr.
prije 15 dana, 22:30
Hvala 💕💗❤💘💖💋
prije 15 dana, 22:32
Ništa :). Nadam se da ćete uspjeti organizirati putovanje i prekrasno se provesti :)
prije 15 dana, 22:37
Ryanair ima letove od 4.mjeseca iz Zadra, oko 60 eura povratna karta https://www.ryanair.com/gb/en/#!
prije 15 dana, 03:21
Iz Ljubljane lete wizzair i easyjet, vrijedi pogledati cijene jer su cesto puno povoljnije nego iz Zg (obratiti pozornost na dimenzije rucne prtljage koja je jedina ukljucena u cijenu). A sto se tice hotela i cijena, London je sve samo ne jeftin. Iako u konacnici, najmanji trosak puta su avion i hotel, jednostavno je sve skupo. Smjestaj trazi na bookingu, gledaj da ti je podzemna relativno blizu. Sobe su u prosjeku male (mozda ne bas kao u Parizu, ali ne ni puno vise m2 :))
prije 15 dana, 04:42
Ne bih se slozila da je London skup, skuplje me dosao smjestaj u Pragu, Becu i Berlinu. Hrana je skupa, ako jedete po restoranima. Ako si mozete nesto sitno sloziti u hostelu/hotelu ili jesti u McDonaldsu nije ni to skupo, naprotiv. Preporucam uzeti smjestaj s ukljucenim doruckom. Ja sam studentica pa mi nije problem pretrpiti par dana i jesti za 4 funte umjesto za 15 ili uzeti hostel umjesto hotela. Preporucam Smart Hostels, ima ih na 4 lokacije u gradu i svi su odlicni. Ja sam bila kod Hyde Parka, metro stanica je udaljena ulicu kao i autobusna. Odmah pored tj u samom parku je Kensingtonska palaca, gdje zive princ William i Kate. Letila sam iz Zadra, pazite oko prtljage, na cijenu bi mozda bilo dobro da dodate (mislim) 7 eura za vecu prtljagu i priority, meni je dobro doslo. Magistrirala sam puteve od/do aerodroma, a i sve drugo pa mi se javite ako trebate kakvu pomoc.
prije 13 dana, 01:15
> TinTina987: > Letila sam iz Zadra, pazite oko prtljage, na cijenu bi mozda bilo dobro da dodate (mislim) 7 eura za vecu prtljagu i priority, meni je dobro doslo. Od prije nekoliko mjeseci naplaćuju i kabinsku prtljagu, mali kufer do 10 kg, mislim do 55x40 cm + ručna manja torba, 12 eura i još 8 za odabrana sjedišta + priority boarding po osobi za povratnu kartu.
prije 13 dana, 02:48
> vedranapv: > > TinTina987: > > Letila sam iz Zadra, pazite oko prtljage, na cijenu bi mozda bilo dobro da dodate (mislim) 7 eura za vecu prtljagu i priority, meni je dobro doslo. > Od prije nekoliko mjeseci naplaćuju i kabinsku prtljagu, mali kufer do 10 kg, mislim do 55x40 cm + ručna manja torba, > 12 eura i još 8 za odabrana sjedišta + priority boarding po osobi za povratnu kartu. Tako je, na to sam mislila. Mislim da ima caka ako odmah pri kupnji karte uzmes priority imas torbicu i kofer, a ispadne jeftinije. Inace priority nema nikakvog smisla, svi na kraju dodemo na red. A ni biranje sjedala, ako kupujem kartu za 30 eura onda ne dam 8 eura za tak nesto :D
prije 13 dana, 04:37
> TinTina987: > > vedranapv: > > > TinTina987: > > > Letila sam iz Zadra, pazite oko prtljage, na cijenu bi mozda bilo dobro da dodate (mislim) 7 eura za vecu prtljagu i priority, meni je dobro doslo. > > Od prije nekoliko mjeseci naplaćuju i kabinsku prtljagu, mali kufer do 10 kg, mislim do 55x40 cm + ručna manja torba, > > 12 eura i još 8 za odabrana sjedišta + priority boarding po osobi za povratnu kartu. > Tako je, na to sam mislila. Mislim da ima caka ako odmah pri kupnji karte uzmes priority imas torbicu i kofer, a ispadne jeftinije. Inace priority nema nikakvog smisla, svi na kraju dodemo na red. A ni biranje sjedala, ako kupujem kartu za 30 eura onda ne dam 8 eura za tak nesto :D Ja sam prošli mjesec putovala, pa su mi friško cijene u pamćenju :) , taj paket kofer+torbica+priority se sada mora platit, inače možeš nosit samo ručnu torbicu, a prije je bilo mukte kao i kod svih ostalih nisko budžetnih kompanija. Digli su mi tlak zbog toga, pa nismo ni letili s njima, a i trenutno nisu baš pouzdani, stalno su u štrajkovima pa imaju dosta otkazanih letova. A priority je dobar samo zato šta na miru smjestiš svoju prtljagu, inače nema baš nikakvog smisla ;)
prije 13 dana, 11:18
> TinTina987: > Ne bih se slozila da je London skup, skuplje me dosao smjestaj u Pragu, Becu i Berlinu. > Hrana je skupa, ako jedete po restoranima. Ako si mozete nesto sitno sloziti u hostelu/hotelu ili jesti u McDonaldsu nije ni to skupo, naprotiv. Preporucam uzeti smjestaj s ukljucenim doruckom. Ja sam studentica pa mi nije problem pretrpiti par dana i jesti za 4 funte umjesto za 15 ili uzeti hostel umjesto hotela. Preporucam Smart Hostels, ima ih na 4 lokacije u gradu i svi su odlicni. Ja sam bila kod Hyde Parka, metro stanica je udaljena ulicu kao i autobusna. Odmah pored tj u samom parku je Kensingtonska palaca, gdje zive princ William i Kate. > Letila sam iz Zadra, pazite oko prtljage, na cijenu bi mozda bilo dobro da dodate (mislim) 7 eura za vecu prtljagu i priority, meni je dobro doslo. > Magistrirala sam puteve od/do aerodroma, a i sve drugo pa mi se javite ako trebate kakvu pomoc. Sigurno je moguce naci na Krku smjestaj koji je skuplji nego na Baliju, ali to ne znaci da je Krk skup, a Bali jeftin :D ali je cinjenica da je London znatno skuplji od npr. Praga koji spominjete, ne na temelju mog iskustva vec je u prosjeku skuplji ;) https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=United+Kingdom&city1=London&country2=Czech+Republic&city2=Prague
prije 4 dana, 19:22
> TinTina987: > Ne bih se slozila da je London skup, skuplje me dosao smjestaj u Pragu, Becu i Berlinu. > Hrana je skupa, ako jedete po restoranima. Ako si mozete nesto sitno sloziti u hostelu/hotelu ili jesti u McDonaldsu nije ni to skupo, naprotiv. Preporucam uzeti smjestaj s ukljucenim doruckom. Ja sam studentica pa mi nije problem pretrpiti par dana i jesti za 4 funte umjesto za 15 ili uzeti hostel umjesto hotela. Preporucam Smart Hostels, ima ih na 4 lokacije u gradu i svi su odlicni. Ja sam bila kod Hyde Parka, metro stanica je udaljena ulicu kao i autobusna. Odmah pored tj u samom parku je Kensingtonska palaca, gdje zive princ William i Kate. > Letila sam iz Zadra, pazite oko prtljage, na cijenu bi mozda bilo dobro da dodate (mislim) 7 eura za vecu prtljagu i priority, meni je dobro doslo. > Magistrirala sam puteve od/do aerodroma, a i sve drugo pa mi se javite ako trebate kakvu pomoc. Sigurno je moguce naci na Krku smjestaj koji je skuplji nego na Baliju, ali to ne znaci da je Krk skup, a Bali jeftin :D ali je cinjenica da je London znatno skuplji od npr. Praga koji spominjete, ne na temelju mog iskustva vec je u prosjeku skuplji ;) https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=United+Kingdom&city1=London&country2=Czech+Republic&city2=Prague
prije 4 dana, 19:22