Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

dr. Štimac (ljuskice) ISKUSTVA, pomoć

Dobra večer drage moje, Čula sam za ovu stomatološku ordinaciju u Zgu, dr.Štimac https://drstimac.com/ Zanima me je li netko radio kod njih ljuskice? Bilo što? Kakve su cijene? Vaša iskustva? Pomozite mi jer bi si sestra i ja radile ljuskice, pa nas zanima kako to sve funkcionira. HVALA vam punooo. Pusaaa. :) <3
2019 01 05
Bjez glavom bez obzira
2019 01 05
Što bi to trebalo značiti? :D Bila si kod njih? :)
2019 01 05
Nedajboze. Al znam puno njih koji jesu i poslije su imali kraval
2019 01 05
OKej, a kakve su imali posljedice, ako znaš :D svaka informacija mi je bitna :)
2019 01 06
Pripremite puno novaca ako ćete kod njih... Ja sam ljetos obišla 6 ordinacija- zbog komplicirane protetike. Kod dr Štimac se prvi pregled plaća,iznimno hladna atmosfera vlada,čekala sam 45min duže od termina.Doktorica bahata,uglavnom nije mi se dopalo,a kasnije kad sam s nekim ljudima pričala i oni su slično doživjeli.... Uglavnom...preporuka za Dentum centar,Mimica-Malešnica i moj izbor dr Renata Ostojić😉
2019 01 06
Ipak si onda kod dr.Štimac radila? Ne znam stvarno... Htjela bih da je kvalitetno, jer se puno plaća... a opet ako je atmosfera tako hladna... hm... ne znam tko voli zubara :D
2019 01 06
Ne...nisam kod njih radila,nego kod Ostojić. Predračun dobiješ na tom prvom pregledu pa je tvoja stvar hoćeš prihvatiti ili ne.Ja sam na tom prvom pregledu kod Štimac odustala zbog visine računa i zbog tog što sam imala osjećaj kao da kupujem auto ili namještaj.Pogledala je sliku,usta nisam ni otvorila i rekla je:"To je toliko i toliko tisuća....ova kartica na ovoliko rata...Diners na toliko....i to bi bilo to Nitko ne voli zubare😪ali puno je bolji osjećaj kad osjetiš dobru energiju i ljubaznost.
2019 01 06
Istina da.... Ja osobno ne volim vidjet zubara,a kamoli kada moram ići... Jesi zadovoljna onda kod OStojić? NApravila je onako kako si htjela? Jeftiniji su ? :)
2019 01 07
Da,jako sam zadovoljna. Brzina na prvom mjestu i preciznost....atmosfera kao doma.Uglavnom žene rade😉Muški je samo kirurg Cijena prihvatljiva,može na rate,popust za gotovinu. Po ljetu sve vrvi od pacijenata Talijana😃
2019 01 07
Preporuka za dental centar 4 smile. Nedavno sam izbjeljivala zube, stavila dvije krunice i 4 ljuskice, prezadovoljna sam! Doktor, tehničarke, voditeljica ureda - svi su super profesionalni, stručni i simpatični, baš sam se cijelo vrijeme odlično i ugodno osjećala. Prvi pregled/konzultacije su besplatne, možete dogovoriti pregled i detaljno će vam sve pogledati, saslušati što želite - reći koliko su vam očekivanja realna i na primjerima pokazati što možete očekivati. Plaćanje moguće na rate, često imaju akcije i popuste za sve vrste plaćanja, ne samo na gotovinu. Bacite oko na web - moguće da i sada ima neki kupon/akcija - a možete i pitati, za ljuskice a pogotovo ako bi radili i vi i sestra možete očekivati popust. Ja sam iskoristila kupon 20% popusta i na kraju su mi taj popust odobrili na sve usluge, ne samo ljuskice! Na stranici imate i blog sa objašnjenjima postupaka i sl. Također - ima puno slika prije/poslije pa možete vidjeti njihov rad... Ja sam stvarno presretna. https://4smile.hr/ordinacija https://www.facebook.com/stomatolog4Smile/
2019 01 07
Hvala svima na odgovorima... Ovo je definitivno pothvat koji zahtijeva i vrijeme i odlučnost, em se radi o velikim novcima em o onome što mi želimo... AKo još netko ima iskustva neka piše, svaki savjet je dobro došao... :)
2019 01 09
K2 dentalna poliklinika i Zoran Kralj. Inace ne gleda da ti uz.e novac vec ce spasit sto se spasit da. Meni osobno je spasio dva zuba koja su bila za vadenje. Tako su mi ostali rekli jer im.je bilo valjda jednostavnije ih izvadit. I dodem i kaze mi on probat cemo ih spasit i zbilja je uspjelo. U svakom slucaju ti je bolje provjerit na par mjesta. Iskreno ako nema potrebe za ljuskicama radije nemoj. Imaju one svojih mana. Estetski su lijepe ali mogu biti osjetljive pogotovo ako jedes jabuke itd treba malo pripazit. Dobro razmisli i vidi sa zubarima sta bi ti koji predlozio. Uvijek uzmi bar dva misljenja. Za ljuskice ti situacija mora bit vrhunska i upitno je jel na neke zube uopce mogu ic itd. Frendica je bas specijalist za tu protetiku na faksu i tako mi je ona pricala da to nije bas tako krasno. I da se nju pita svoje zube nikad ne bi trebalo unistavati zbog hira al eto. Drzim fige da sve bude kako ste si zamislile. I ako bas nije neki grozan problem radije ih ne dirajte. Isto tako znam i neke njene frendice koje imaju svoje privatne ordinacije i znaju je zivkat sa raznoraznim banalnim pitanjima kako ovo ili ono napravit i zbilja ima svega i mislim si boze jadni ljudi koji tamo odu.
2019 01 16
> Frani127: > Pripremite puno novaca ako ćete kod njih... > Ja sam ljetos obišla 6 ordinacija- zbog komplicirane protetike. > Kod dr Štimac se prvi pregled plaća,iznimno hladna atmosfera vlada,čekala sam 45min duže od termina.Doktorica bahata,uglavnom nije mi se dopalo,a kasnije kad sam s nekim ljudima pričala i oni su slično doživjeli.... > Uglavnom...preporuka za Dentum centar,Mimica-Malešnica i moj izbor dr Renata Ostojić😉 Ja sam kod nje bila prije par godina i nisam zadovoljna. Izvadila mi je umnjak i to je bilo toliko lose da ne bih uopce opisivala to prestrasno iskustvo. Poslije mi je taj dio izgledao kao da mi je petarda u ustima eksplodirala. Nisam dobila dojam da su topli niti ljubazni. Preostala tri umnjaka imam hvala bogu jer mi je i njih predlagala da vadim kao sta ce mi uvijek rade probleme. E pa prosli je vec godina i godina i moji umnjaci su i dalje u savrsenom stanju i ne rade probleme.
2019 01 16