Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Je li tko probao ovo?

https://www.tummytox.hr/tummy-tox-multivitamin?utm_source=facebookfb_sales&utm_medium=facebook_ad&utm_content=facebook_ad_171218_gummies_30_off&_ad :")
2019 01 07
Nisam, ali sam zainteresirana no nisam znala gdje kupiti pa hvala! Vidim na Instagramu uvijek kako ih cure koriste pa me zanimalo kako djeluje i sl.
2019 01 07
Bolje pijte zeleni caj nego to Imate i cajeve od naturavite limun i dumbir, od franka i podravke isto Ovak tummy je bacanje novaca samo
2019 01 07
Zeleni čaj mi svi preporucuju za svašta, ali mi nekako ne sjeda. Ne sviđa mi se okus bas
2019 01 07
Ali zeleni pravi. Ne iz vrecice Ima u svim ducanima
2019 01 07
Može neka slika?
2019 01 07
> IvanaAnic: > Zeleni čaj mi svi preporucuju za svašta, ali mi nekako ne sjeda. Ne sviđa mi se okus bas Zeleni caj odvratan,kao da je mrtvac noge oprao u njemu tko moze neka pije,odvratan i mirisom i okusom
2019 01 07
ma ne bih ja čaj, ja bih samo htjela te gummise jer je to kao dodatak prehrani pa mislim da to ne bi škodilo i nije za mršavljenje :")
2019 01 07
To je sve papi lova. Imaju samo dobru reklamu i to ih prodaje
2019 01 07
Oh, kardasijanke se kunu u vlastitu djecu da radi cuda. Svakako probat. Nakon dan-dva nosit kakvu letvu duz kicme i obmotat se duct tapeom, tolko se smrsavi da postoji ozbiljna opasnost da se puknes na dva dijela u struku, nasred ceste, il u redu za blagajnu u konjzumu.
2019 01 07
Probala. Nista posebno
2019 01 07
> kozmetika88: > > IvanaAnic: > > Zeleni čaj mi svi preporucuju za svašta, ali mi nekako ne sjeda. Ne sviđa mi se okus bas > Zeleni caj odvratan,kao da je mrtvac noge oprao u njemu > tko moze neka pije,odvratan i mirisom i okusom Hahah slažem se 😂
2019 01 07
> IvanaAnic: > Zeleni čaj mi svi preporucuju za svašta, ali mi nekako ne sjeda. Ne sviđa mi se okus bas Takoder je i kod mene bilo tako,ali sam nastavila piti i sada sam se navikla i normalan mi je dok se malo ne priviknem na okus taj fujkasti :') :')
2019 01 07
> Lenalove: > > IvanaAnic: > > Zeleni čaj mi svi preporucuju za svašta, ali mi nekako ne sjeda. Ne sviđa mi se okus bas > Takoder je i kod mene bilo tako,ali sam nastavila piti i sada sam se navikla i normalan mi je dok se malo ne priviknem na okus taj fujkasti :') :') Moja sestra ga već jako dugo pije i rekla je da okus više ni ne osjeti hahahah
2019 01 07
Kako su vitamini dospjeli u bočicu? Što se sve radi u kemijskim procesima nemamo mi pojma, također ne znamo trebaju li nam ti vitamini i minerali i čega nam u organizmu manjka. Nisam pobornik nikakvih bočica bez stvarne potrebe. Većinu onoga što nam treba možemo dobiti iz kvalitetnije hrane. Ali lakše i jednostavnije je kupiti bočicu, nema gnjavaže. Kardašijanka bi proglasila i da je govno super ako joj se plati. :")
2019 01 08
1 2 Sljedeći