Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

VIP clanstvo - NE RADI?!

> carpediem11: > > Schummy19: > > Pozdrav! > > I ja imam isti problem. Mislila sam da možda treba nekoliko sati da se aktivira, ali vidim da još uvijek nije aktivna... > > >:( > znaci nisam jedina :| Nažalost, ne. Još uvijek ništa... :(
2019 01 08
> carpediem11: > ja samo znam da sam razocarana i zelim dobiti svoju uslugu koju sam i platila... ali i dalje nista se ne desava i cekam :@ Ja isto! Htjela sam uzeti još usluga kad aktiviram vip, ali sad više nisam baš sigurna...
2019 01 08
> Schummy19: > > carpediem11: > > ja samo znam da sam razocarana i zelim dobiti svoju uslugu koju sam i platila... ali i dalje nista se ne desava i cekam :@ > Ja isto! Htjela sam uzeti još usluga kad aktiviram vip, ali sad više nisam baš sigurna... Navodno nekima usluge normalno funkcioniraju, dok drugima ne. Zalosno je to sto se taj problem ne moze rijesiti u kratkom roku. Ja jos uvijek cekam na adminov odgovor i zelim da mi se vrati novac ili aktivira usluga jer nije bilo nikakvih prethodnih obavijesti odnosno upozorenja o mogucim greskama. ,:(
2019 01 08
Meni isto. Kupljeno 6kn, skinuto i nemam mogucnost da artikl stavim na promociju.
2019 01 08
Ni meni ne rade promovirani artikli
2019 01 08
> BijouOfca: > Ja sam prije par dana kupila uslugu promovirani artikl, a usluge u postavkama nigdje. MENI SE ISTA STVAR DOGODILA JUČER I DANAS PISALA SAM ADMIN KRPCIE 2 , DOBILA SAM ODGOVOR DA TEHNČKA SLUŽVA RADI NA ISPRAVLJANJU GREŠKE I DA ĆE VRATITI NOVAC. ČEKAM ODGOVOR DANAS SAM OPET PISALA ADMINU
2019 01 09
> Laurichka: > Meni isto. Kupljeno 6kn, skinuto i nemam mogucnost da artikl stavim na promociju. Meni je skinuto 9 kn čekam odgovor od admina navodno radi na ispravci. Treba pisati adminu ako se tako nešto dogodi, Meni se ovo privi put desilo juče inače odmah vidim i stavi artiklu u promociju. čekam njihov odgovor lp Vesna
2019 01 09
> Laurichka: > Meni isto. Kupljeno 6kn, skinuto i nemam mogucnost da artikl stavim na promociju. MENI 9 KN čekam odgovor od admina, navodno tehnički problemi rješavaju Danas sam opet probala sa 1,5 kn ali isto neuspješno LP Vesna
2019 01 09
Ma hoću samo da mi prorade usluge. Super će biti ako samo pojedinci mogu promovirati artikle. Jer očigledno nemaju svi ovaj problem.
2019 01 09
Pozdrav, i ja sam prije 2 dana uplatila za 6 promotivnih artikala i jos nema aktivacije. Nadam se da ćemo brzo dobiti odgovor i rješenje ...
2019 01 09
Ja imam tri cetiri neaktivirane usluge vip clanstvo i promociju 1 dan nekoliko sto se događa
2019 01 09
pozz imam isti problem jelitko zna sto se dogada??
2019 01 09
Ja sam se obratila adminu jucer, no i dalje nemam nikakav odgovor i problem nije rijesen.
2019 01 09
Iiisti problem , 2 puta za redom u dva dana . 😏
2019 01 09
I ja sam kupila dvije usluge promoviranog artikla, jednu neki dan i jednu veceras. Novac je skinut, a usluge ne rade😒
2019 01 09