Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

VIP clanstvo - NE RADI?!

ista situacija. koji je kontakt admina?
2019 01 10
Ja sam jucer uplatila vip clanstvo odmah mi je skinuo novce, a usluge nema...htjela sam si poboljsati prodaju, ali ocito nista od toga. Bas sam razocarana!
2019 01 10
Ja sam kupil sinoć također 3 x promovirani artikl i ništa se ne događa, a novci skinuti. Nadam se da će se to ispraviti!
2019 01 10
Prijavila sam problem i čekam. Da niste vi sve možda pri istom teleoperateru?
2019 01 10
Ja sam u t-comu
2019 01 10
> laura94: > Ja sam u t-comu i ja u tcomu, i jos mi admin nije odgovorio.
2019 01 10
> Laurichka: > > laura94: > > Ja sam u t-comu > i ja u tcomu, i jos mi admin nije odgovorio. Ni meni ne odg 😓
2019 01 10
ja sam u Tomato
2019 01 10
Tele 2
2019 01 10
> carpediem11: > Pozz, > Jucer navecer aktivirala sam uslugu VIP clanstvo, no u mojim uslugama pise da nemam aktiviranu nijednu uslugu. :( > Treba li neko vrijeme da se aktivira ili je moguce da je doslo do neke greske? Ljepi pozdrav zanima me da li su vam se aktivirale usluge koje ste platili. Meni je pojelo več 16 kn za posebne i promovirane artikle, pisala sam adminu 2 , navodno tehnička služba rješava , ali još ništa. Sad me je prosto strah da ponovo uplaćujem jer sve mi je jednostavno pojelo. to se počelo dešavati od 08.01.2019. do tada je sve bilo ok. Vesna
2019 01 11
inače ja sam u A1 tj vip bivši
2019 01 11
Očigledno da NISMO svi na istoj mreži
2019 01 11
Vidim da nas ima dosta koji su oštećeni.Meni se prije par dana dogodilo isto.U dva navrata kupila uslugu promoviranog artikla, novac skinut s računa,a usluge nigdje. Pisala adminu, ali odgovora nema do danas. Vrlo neodgovorno i neprofesionalno.
2019 01 11
> Tomava: > Vidim da nas ima dosta koji su oštećeni.Meni se prije par dana dogodilo isto.U dva navrata kupila uslugu promoviranog artikla, novac skinut s računa,a usluge nigdje. Pisala adminu, ali odgovora nema do danas. > Vrlo neodgovorno i neprofesionalno. Slazem se. Ista situacija i kod mene. Stoga sam i otvorila ovu temu.
2019 01 11
Isto i kod mene. Jucer prvi put isprobala promovirani artikl, uzelo novce u "novcanik", placeno s poteskocama i pise da ce usluga bit aktivirana, no nista..mislila da sam ja nesto pogrijesila kad mi je sve novo. Drago mi je (istovremeno i nije;) da cujem da je problem u sustavu. Nadam se da ce se rijesiti ubrzo kad je tema vec otvorena!
2019 01 11