Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako poslati nakit?

Nova sam ovdje, nikad nisam nešto slala osim čizama pa me zanima kako poslati nakit?
2019 01 09
draga najbolje ti je u neku vrećicu...malo obložit s nečim..pa u običnu kuvertu i s njom na kiosk tisak isto slati njihovom kovertom...i ako možeš int. na njihovoj stranici isupuniti njihov obrazac za slanje ... dodje te 5 kunica jeftinije... eto...lp
2019 01 09
> nizozemka: > draga najbolje ti je u neku vrećicu...malo obložit s nečim..pa u običnu kuvertu i s njom na kiosk tisak isto slati njihovom kovertom...i ako možeš int. na njihovoj stranici isupuniti njihov obrazac za slanje ... dodje te 5 kunica jeftinije... eto...lp Hvala❤❤
2019 01 09
> IvanaAnic: > Nova sam ovdje, nikad nisam nešto slala osim čizama pa me zanima kako poslati nakit? Ja kad sam slala tiskom u kuverti, su mi rekli kao da oni ne odgovaraju za to ako se izgubi jer se kao u kuverti salju dokumenti.. Tako da sam vecinom slala postom, u njihovim kuvertama s onim pucketajucim mjehuricima ili u svojoj ambalazi, alii jako dobro zapakirano.. Ako vec saljes tiskom dobro oblozi da se ne osteti
2019 01 09
> Sweetclothes: > > IvanaAnic: > > Nova sam ovdje, nikad nisam nešto slala osim čizama pa me zanima kako poslati nakit? > Ja kad sam slala tiskom u kuverti, su mi rekli kao da oni ne odgovaraju za to ako se izgubi jer se kao u kuverti salju dokumenti.. Tako da sam vecinom slala postom, u njihovim kuvertama s onim pucketajucim mjehuricima ili u svojoj ambalazi, alii jako dobro zapakirano.. Ako vec saljes tiskom dobro oblozi da se ne osteti Hvala❤
2019 01 09