Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pokušaj prijevare?

Jos joj je neki profil objavio podatke i negativnu pa misli da sam to sve ja
2019 01 10
Nadam se da ignoriras ljubavne poruke. Maltene su copy paste poruka koje su je davno i dovele na crnu listu. Ne iskontrolira li emocije koje gaji prema tebi, mozes cijelu epopeju proslijediti svima koje bi mogla zanimati. Prvo osobi kojoj si vratila uplatu, pa osobi cije prezime ta osoba nosi, pa hrt-u kao navodnom poslodavcu, nadalje... ne moras se, vis kak je to sjuper, ni javit murji. Kad ona njih ukljuci u pricu, fino uvijek mogu doc do tebe i dobit kronologijicu na uvid. Ono, procedura ide sama, ne moras lipu potrosit ni na poziv ni na odlazak u prvu postaju. Milina.
2019 01 10
Shit - nestali artikli s profila, a taman sam mislila trzit;-)
2019 01 10
> iraira: > Shit - nestali artikli s profila, a taman sam mislila trzit;-) Trebas skrinsote? 👊🏻🤣
2019 01 10
> Spejsi: > Ja sam nedavno imala suradnju u kojoj mi se djevojka javila za artikl, tražila podatke i napomenula mi je da će uplata stići od strane njezine kolegice. Bilo mi je na početku malo čudno, ali okej...možda djevojka tada nije imala novaca, možda joj je kolegica dužna neku lovu...tko zna. Uglavnom, hoću reći da je naša suradnja prošla zaista super i da nekada ne mora nužno značiti da je korisnica sumnjivica ili prevarantica :") A ne mora značiti ni da će vas osoba s dvije negativne ocjene jer nije poslala paket, a pokupila je pare prevariti, jel? Gle, ako znamo da tako operiraju prevarantice, onda se ne povampirimo zbog uplate nego malo provjerimo, npr. kažemo da uplati naziv artikla ili naš nadimak s krpica u opis uplate. Svašta se može, ali nekima su pare pare, makar bile i ukradene.
2019 01 10
Ja sam također s tom curom imala suradnju, ja sam bila kupac cura stvarno bila ljubazna ,i poslala paket u roku. Došao mi je artikl sve kako je bilo u opisu. Ovo me je sad šokiralo......
2019 01 10
> cipelitza: > Nadam se da ignoriras ljubavne poruke. > Maltene su copy paste poruka koje su je davno i dovele na crnu listu. > Ne iskontrolira li emocije koje gaji prema tebi, mozes cijelu epopeju proslijediti svima koje bi mogla zanimati. Prvo osobi kojoj si vratila uplatu, pa osobi cije prezime ta osoba nosi, pa hrt-u kao navodnom poslodavcu, nadalje... ne moras se, vis kak je to sjuper, ni javit murji. Kad ona njih ukljuci u pricu, fino uvijek mogu doc do tebe i dobit kronologijicu na uvid. Ono, procedura ide sama, ne moras lipu potrosit ni na poziv ni na odlazak u prvu postaju. Milina. Napokon je blokirana. Samo je zalosno jer ko zna koliko profila ima.
2019 01 10
> Pepita1990: > Pozdrav , > korisnica mi se javila da ce uzeti nekoliko artikala kod mene. Dogovorile smo popust i moju pt. itd kako vec ide. > Rekla da da je uplaceno al kako meni iduci dan to nije bilo vidljivo ja paket na svu sreću nisam poslala i javila sam joj da nije sjelo nista. > Nakon toga sjeda mi uplata tog iznosa al od sasvim druge osobe. Tu mi je pomalo pocelo biti sumnjivo. Pitala sam je zadnja tri broja tog racuna da vidim jel uopce njen. Tu je poceo napad kao sto cete vidjeti u porukama. Kao da mi je sjela uplata i nek joj odmah danas saljem itd. Spomenula je i povrat novca ali je trazila da uplatim na njen racun jer je kao novac meni uplatila za nju njena prijateljica. Rekla sam da vracam novac na racun s kojeg je meni sjela uplata. Tu je pocela divljat. Nisam odgovarala dalje na prijetnje i nakon toga dolazi njena poruka da nije vidila dio poruke i nek ipak posaljem sutra.. Prica je totalno zamrsena a ja ludim. Ja sam novac vratila na racun s kojeg je meni uplaceno a nalog ce biti proveden sutra. > Molim vasa misljenja.. > Evo ubacit cu razgovor ima slučajeva kad neka frendica uplati za osobu koja naručuje artikl jer nema internet bankarstvo, ili žene preko muževog računa uplate <Mene to puno ne brine ako tako hoće ja im pošaljem robu koju smo dogovorile , meni bude plaćeno i to je to. Par puta sam imala druga imena (rekli su sestre, frendice, muževi, susjedi) Uglavnom sve je bilo ok
2019 01 11
Samo jednom mi je uplata stigla od druge osobe, a ne one s kojom sam dogovarala suradnju, ali mi je gospođa unaprijed najavila (kao što je i red, pristojno, a trebalo bi biti podrazumijevajuće u takvim situacijama) da će uplatu izvršiti njezin suprug. Da mi nenajavljeno legnu novci od nekog s kim uopće nisam komunicirala, mislim da bi to bilo zabrinjavajuće i sigurno bih prije slanja htjela stvari istjerati na čistac. Pa nije nam ovdje moto "zgrabi lovu, baš te briga od koga, i što se krije iza svega"... ili ne bi smio biti. Svaka čast Pepita na promišljenosti i čvrstom stavu.
2019 01 11
Cak i da je zaista njena prijateljica uplatila ona je na CL, prodavac ima pravo odustati od suradnje, vratiti novac i prijaviti adminu.
2019 01 11
Evo, ja nemam net banking, a imam malu bebu doma tako da mi se ne provodi dane po poštama i bankama i redovito mi uplate muž ili kuma, jedino u opis plaćanja stavimo taj artikl koji kupujem ili moj nadimak s krpica. Nisam do sada imala pitanja oko toga niti sam uopće pomislila da bi to netko mogao loše protumačiti :( Doduše, često naručim i sam artikl na njihove (poslovne) adrese.
2019 01 11
> NadaMihaljevic: > Samo jednom mi je uplata stigla od druge osobe, a ne one s kojom sam dogovarala suradnju, ali mi je gospođa unaprijed najavila (kao što je i red, pristojno, a trebalo bi biti podrazumijevajuće u takvim situacijama) da će uplatu izvršiti njezin suprug. > Da mi nenajavljeno legnu novci od nekog s kim uopće nisam komunicirala, mislim da bi to bilo zabrinjavajuće i sigurno bih prije slanja htjela stvari istjerati na čistac. Pa nije nam ovdje moto "zgrabi lovu, baš te briga od koga, i što se krije iza svega"... ili ne bi smio biti. > Svaka čast Pepita na promišljenosti i čvrstom stavu. Tako je. Meni je jednostavno bilo sumnjivo. I kad sam pitala podatak samo da provjerim i kad je postala bahata svatila sam da tu nesto ne štima. Bolje odma sve potvrdit jer ti lopovi ocito imaju "kreativne" ideje.
2019 01 11
> goddess: > > Pepita1990: > > Pozdrav , > > korisnica mi se javila da ce uzeti nekoliko artikala kod mene. Dogovorile smo popust i moju pt. itd kako vec ide. > > Rekla da da je uplaceno al kako meni iduci dan to nije bilo vidljivo ja paket na svu sreću nisam poslala i javila sam joj da nije sjelo nista. > > Nakon toga sjeda mi uplata tog iznosa al od sasvim druge osobe. Tu mi je pomalo pocelo biti sumnjivo. Pitala sam je zadnja tri broja tog racuna da vidim jel uopce njen. Tu je poceo napad kao sto cete vidjeti u porukama. Kao da mi je sjela uplata i nek joj odmah danas saljem itd. Spomenula je i povrat novca ali je trazila da uplatim na njen racun jer je kao novac meni uplatila za nju njena prijateljica. Rekla sam da vracam novac na racun s kojeg je meni sjela uplata. Tu je pocela divljat. Nisam odgovarala dalje na prijetnje i nakon toga dolazi njena poruka da nije vidila dio poruke i nek ipak posaljem sutra.. Prica je totalno zamrsena a ja ludim. Ja sam novac vratila na racun s kojeg je meni uplaceno a nalog ce biti proveden sutra. > > Molim vasa misljenja.. > > Evo ubacit cu razgovor > ima slučajeva kad neka frendica uplati za osobu koja naručuje artikl jer nema internet bankarstvo, ili žene preko muževog računa uplate > <Mene to puno ne brine ako tako hoće ja im pošaljem robu koju smo dogovorile , meni bude plaćeno i to je to. > Par puta sam imala druga imena (rekli su sestre, frendice, muževi, susjedi) > Uglavnom sve je bilo ok I ja sam imala trazeni iznos al nije samo "to to" . Smatram da ako idem nesto kupit, trebam upozirit osobu da ce neko za mene uplatit i stavit u opis. Sta je sigurno sigurno je.
2019 01 11
> sonja90: > Cak i da je zaista njena prijateljica uplatila ona je na CL, prodavac ima pravo odustati od suradnje, vratiti novac i prijaviti adminu. apsolutno =)
2019 01 11
> Jessy2009: > Evo, ja nemam net banking, a imam malu bebu doma tako da mi se ne provodi dane po poštama i bankama i redovito mi uplate muž ili kuma, jedino u opis plaćanja stavimo taj artikl koji kupujem ili moj nadimak s krpica. Nisam do sada imala pitanja oko toga niti sam uopće pomislila da bi to netko mogao loše protumačiti :( > Doduše, često naručim i sam artikl na njihove (poslovne) adrese. Vas nacin je po meni ispravan. Znaci u opis artikal i vas nadimak, uz to naravno da to iskomunicirate s prodavacem da ce netko dr uplatiti
2019 01 11
Prethodni 1 2 3 4 Sljedeći