Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ovršni zakon/zastara

Pozdrav ženske! E ovako, imam kaznu od ZET-a iz 2015. i zanima me kada u ovom slučaju nastupa zastara? Što se pošte tiče, obavijesti od strane istih (pošte) nemam, jer sam prijavljena u Zagrebu a ne živim tamo i vrlo vjerojatno se sva pošta vratila nazad k njima. Ovršili me nisu, niti prisilno naplaćivali dug i sl. Opći rok je 5 godina a za neke 3 , mjesečne režije, telekomunikacije godinu dana, sudske presude 10 ali nikako ne shvaćam u koju id tih rubrika spada ZET odnosno Z.Holding. Pa ako ima netko sličnu situaciju ili je upoznat sa temom kao takvom neka mi se javi. Bojim se da sad nakon 4 godine ne bih završila u blokadi i sl.
2019 01 11
koliko znam 1 kaznu zet oprasta, ako te drugi put ulove bez karte,kazna ti ne gine,jer imaju u sustavu sve kolega je doma dobio kaznu pa ju je bacio i na kraju mu je fina uzela 800 kn sa racuna
2019 01 11
5 godina, s tim da ako u tom roku ishode sudsku odluku- presudu, rješenje o ovrsi javnog bilježnika- daljnjih 10 godina.
2019 01 12
Pozdrav, ne znam da li mi mozete reci kome da se obratim? Ostavila mi povratnu osoba s kojom uopce nisam komunicirala, popljuvala me oko neceg navodno mi je nesto poslala Ne znam o cemu se radi???? Kako da dodem do nekog ko ce to razjasniti
2019 01 24