Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modatak. NE PREPORUČAM CURE!

Sigurni ste čuli za stranicu na fejsu Modatak. Naručila sam 9.11. paket od njih. Nakon duljeg vremena više puta sam ih kontaktirala o statusu narudžbe ni odgovora ni ništa. Nakon 40 radnih dana sam po****** i na fejsu im pisala u komentare napisala negativne recenzije. Nakon nekog vremena gospoda su se javila o povratu novca i tražili podatke, sad opet ni mu ni be na poruke, a od novaca na računu ništa. Da se razumijemo nije problem u 150 il 200 kn, ali uzet novce i onda ni ne odg na poruku ni javiti bilo šta je po meni krajnje neodgovorno i ne profesionalnu i jako me ljuti. Poanta priče da ih ne preporučam nikome! I pazite da ne nasjednete na ove ološe. Lp
prije 6 dana, 13:41
Pa jeste ih prijavili zaštiti potrošača?
prije 6 dana, 13:45
to je stranica za preprodaju stvari iz kine,uz veliku proviziju naravno jednostavnije da sama narucis sa wish,alija ili e baya sve to na slikama izgleda super,a kad dođje obican krs nadam se da ces uspjet vratit svoj novac,treba im bit dosadan
prije 6 dana, 13:58
> HarleyQuinnCro: > Da se razumijemo nije problem u 150 il 200 kn... Ovakav stav nikad neću razumjeti.... trebao bi biti problem, to su vaši novci koje vam je netko ukrao, i mogli ste ih potrošit na neke druge stvarčice ili jednostavno ispijati kavu s frendicama, ili poklonit nekome, whatever ,:(
prije 6 dana, 16:05
> vedranapv: > > HarleyQuinnCro: > > Da se razumijemo nije problem u 150 il 200 kn... > Ovakav stav nikad neću razumjeti.... trebao bi biti problem, to su vaši novci koje vam je netko ukrao, > i mogli ste ih potrošit na neke druge stvarčice ili jednostavno ispijati kavu s frendicama, > ili poklonit nekome, whatever ,:( Ma imate pravo, ali samo sam htjela reć da mi novci nisu bitni, bitan mi je taj neki odnos i povjerenje i najgore šta sam se osjećala izigrano i glupo.
prije 6 dana, 17:27
> LeSock: > Pa jeste ih prijavili zaštiti potrošača? Nisam, ali razmišljam o tome. Da li znate možda proceduru?
prije 6 dana, 17:28
> kozmetika88: > to je stranica za preprodaju stvari iz kine,uz veliku proviziju naravno > jednostavnije da sama narucis sa wish,alija ili e baya > sve to na slikama izgleda super,a kad dođje obican krs > nadam se da ces uspjet vratit svoj novac,treba im bit dosadan Ma znam sve mi je to jasno, ali baš sam zapela za jednu košulju i nisam je nigdje dr mogla nać i eto. Hvala na podršci 😁
prije 6 dana, 17:29