Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modatak. NE PREPORUČAM CURE!

Sigurni ste čuli za stranicu na fejsu Modatak. Naručila sam 9.11. paket od njih. Nakon duljeg vremena više puta sam ih kontaktirala o statusu narudžbe ni odgovora ni ništa. Nakon 40 radnih dana sam po****** i na fejsu im pisala u komentare napisala negativne recenzije. Nakon nekog vremena gospoda su se javila o povratu novca i tražili podatke, sad opet ni mu ni be na poruke, a od novaca na računu ništa. Da se razumijemo nije problem u 150 il 200 kn, ali uzet novce i onda ni ne odg na poruku ni javiti bilo šta je po meni krajnje neodgovorno i ne profesionalnu i jako me ljuti. Poanta priče da ih ne preporučam nikome! I pazite da ne nasjednete na ove ološe. Lp
2019 01 11
Pa jeste ih prijavili zaštiti potrošača?
2019 01 11
to je stranica za preprodaju stvari iz kine,uz veliku proviziju naravno jednostavnije da sama narucis sa wish,alija ili e baya sve to na slikama izgleda super,a kad dođje obican krs nadam se da ces uspjet vratit svoj novac,treba im bit dosadan
2019 01 11
> HarleyQuinnCro: > Da se razumijemo nije problem u 150 il 200 kn... Ovakav stav nikad neću razumjeti.... trebao bi biti problem, to su vaši novci koje vam je netko ukrao, i mogli ste ih potrošit na neke druge stvarčice ili jednostavno ispijati kavu s frendicama, ili poklonit nekome, whatever ,:(
2019 01 11
> vedranapv: > > HarleyQuinnCro: > > Da se razumijemo nije problem u 150 il 200 kn... > Ovakav stav nikad neću razumjeti.... trebao bi biti problem, to su vaši novci koje vam je netko ukrao, > i mogli ste ih potrošit na neke druge stvarčice ili jednostavno ispijati kavu s frendicama, > ili poklonit nekome, whatever ,:( Ma imate pravo, ali samo sam htjela reć da mi novci nisu bitni, bitan mi je taj neki odnos i povjerenje i najgore šta sam se osjećala izigrano i glupo.
2019 01 11
> LeSock: > Pa jeste ih prijavili zaštiti potrošača? Nisam, ali razmišljam o tome. Da li znate možda proceduru?
2019 01 11
> kozmetika88: > to je stranica za preprodaju stvari iz kine,uz veliku proviziju naravno > jednostavnije da sama narucis sa wish,alija ili e baya > sve to na slikama izgleda super,a kad dođje obican krs > nadam se da ces uspjet vratit svoj novac,treba im bit dosadan Ma znam sve mi je to jasno, ali baš sam zapela za jednu košulju i nisam je nigdje dr mogla nać i eto. Hvala na podršci 😁
2019 01 11