Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Vjenčanice VESNA SPOSA

> Blue_K: > > EMINNAD: > > Ili da ne zaboravim , izraz prvo nošenje živa laž, a kad cura primjeti da je nošena kužu da su osvježili pa zato, a vrate samo etiketu i cijenu koja je na koncu ,nikakva kontrola tih salona a doslovno ljude varaju ne dobiješ ono što si rezervirao , i platio ☹️Ako je nova i prvo nošenje onda ju možeš kući nositi ili ju svaki dan moći vidjeti a ne i za to imaju odgovor , na osvježenju je ili treba doći ili tko zna više što.... > Bez brige, na sve oni imaju spreman odgovor, samo da prevare zene koje izdvajaju brdo novca i na kraju dobiju ocajnu haljinu. Zalosno, ali istinito. Da baš to nažalost. 😞
2019 08 03
Draga Ivana, imala sam priliku raditi u Vesni Sposi. Moj od srca savjet Vam je da izbjegavate njih u sirokom luku. Jednom kada im date kontakt broj(a to vas prvo traze) nece vas prestati zivkati i javljati. Osim ako ne namjeravate platiti najam vjencanice 15 000 kn, dobit ce te nesto iz stare kolekcije nosano sto puta. Trgovic unutra vas ne ostave na miru dok nesto ne izaberete( jer im se placa vise ako vise prodaju) i onda vas doslovno prisile da kupite a kasnije shvatite da Vam se to ne dopada. Pozdrav za Vas> ivana0223: > Drage žene, djevojke koje se udajete, udane, trebam pomoć. Naime, uplatila sam akontaciju za vjenčanicu u Vesni Sposi u Varaždinu 420 kn i odlučila sam zbog loše kvalitete vjenčanica i kolekcije stare nekoliko godina ipak odustati od njihovih vjenčanica. > Prijateljice su imale super iskustvo kod njih, no ne i ja. Razočarala me ponuda i pod pristiskom da ne ostanem bez vjenčanice uplatila sam akontaciju i predomislila se. Dali je koja imala slično iskustvo? Što napraviti?
2019 12 10
Ne mozete se obracati vlasnici mejlom. Vlasnica govori i dirigira sve sto cure pisu i odgovaraju mailom.> sanjaurban: > Možda da se obratite vlasnici emailom? Djevojke koje rade u salonu odgovorit će vam prema uobičajenim pravilima. Recite da ste se predomislili, našli novu haljinu ili što već. Možete li za tu akontaciju uzeti možda neki dodatak...bundu, rukavice, nakit ili što već...ako naiđete na otpor?? Ako se to uopće tamo prodaje uz haljine..
2019 12 10
> Jasna111111: > Draga Ivana, imala sam priliku raditi u Vesni Sposi. Moj od srca savjet Vam je da izbjegavate njih u sirokom luku. Jednom kada im date kontakt broj(a to vas prvo traze) nece vas prestati zivkati i javljati. Osim ako ne namjeravate platiti najam vjencanice 15 000 kn, dobit ce te nesto iz stare kolekcije nosano sto puta. Trgovic unutra vas ne ostave na miru dok nesto ne izaberete( jer im se placa vise ako vise prodaju) i onda vas doslovno prisile da kupite a kasnije shvatite da Vam se to ne dopada. Pozdrav za Vas> ivana0223: > > Drage žene, djevojke koje se udajete, udane, trebam pomoć. Naime, uplatila sam akontaciju za vjenčanicu u Vesni Sposi u Varaždinu 420 kn i odlučila sam zbog loše kvalitete vjenčanica i kolekcije stare nekoliko godina ipak odustati od njihovih vjenčanica. > > Prijateljice su imale super iskustvo kod njih, no ne i ja. Razočarala me ponuda i pod pristiskom da ne ostanem bez vjenčanice uplatila sam akontaciju i predomislila se. Dali je koja imala slično iskustvo? Što napraviti? Svaka čast ženo! Ništa ljepše nego čuti mišljenje iz prve ruke :")
2019 12 10
Moje iskustvo s vjenčanicom, masa salona, najam najmanje 5000 kuna za vjenčanice koje nisu ni približno nove, ako se radi o prvoj nošnji ili bar vjenčanica u extra stanju, najmanje 10000, vjenčanice matije vuice se prodaju po 12000 kuna, nove, na prodaju, bar sam ih ja gledala, svemu je bilo previše, odlučila sam malo obići dućane, i zamislite udala sam se u haljini od 500 kuna, kupljenoj u nekoj trgovini Diva,
2020 02 20
1 2