Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nemogućnosti aktivacije plaćenih usluga

U dva navrata sam kupila promovirane artikle i uredno mi skida s računa a ne mogu ih nigdje aktivirati. Molim pomoć od strane admina
prije 6 dana, 15:46
također i kod mene.. može li info kada proradi?
prije 6 dana, 15:55
I meni se isto dogodilo dva puta prije par dana.🤔 Ako nesto saznate,bila bi zahvalna na informaciji što i kako postupiti.
prije 6 dana, 16:16
Ista stvar, obavijestila admina ali nema odgovora vec nekoliko dana
prije 6 dana, 18:25
Odgovorili su mi na mail nakon sto sam ih nekoliko poslala. Kazu da nista ne kupujem dok ne rijese problem i da ne mogu dobiti svoju firmu za tehnicku podrsku koja je izvan HR vec nekoliko dana. Rekli su da ce svims vratiti kad rijese to...
prije 6 dana, 19:06
I kod mene ista stvar vec 2.put. Bilo bi ok da nam vrate novac.
prije 6 dana, 22:04
Meni isto
prije 6 dana, 00:10
Ne radi već danima... Popravka nema I nismo sve na istoj mreži kao što je pretpostavio Admin neki dan.....
prije 6 dana, 11:03
Ni meni ne radi
prije 6 dana, 11:36
Ni meni 😭 Bitno da prvo platim a tek onda čitam forum 😣🔫
prije 6 dana, 12:19
Ista stvar 😐😐 > jelena991: > Ni meni 😭 > Bitno da prvo platim a tek onda čitam forum 😣🔫
prije 5 dana, 12:53
> tvojekrpicejes: > Ista stvar 😐😐 > jelena991: > > Ni meni 😭 > > Bitno da prvo platim a tek onda čitam forum 😣🔫 Poštene, kaj da ti velim 🤣
prije 5 dana, 12:54
https://mojekrpice.hr/forum/t/255513/dobro-sto-je-s-mojim-uslugama
prije 5 dana, 17:36
> jelena991: > Ni meni 😭 > Bitno da prvo platim a tek onda čitam forum 😣🔫 Dobro, nisam jedina 😉
prije 5 dana, 10:40
> IvanaRzG: > U dva navrata sam kupila promovirane artikle i uredno mi skida s računa a ne mogu ih nigdje aktivirati. Molim pomoć od strane admina MENI JE POJELO VEĆ 16 KN , MALOPRIJE SAM OPET UPLATILA 6 KN PREKO MOB. I UPLATILA 1,5 KN ZA PROMOVIRANE ARTIKLE OPET NIŠTA. PISALA SAM ADMINU ODGOVORILI SU MI DA JE TEHNIČKI PROBLEM OD 08.01. JOŠ NEMAM ODGOVORA
prije 4 dana, 13:08
1 2 Sljedeći