Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nemogućnosti aktivacije plaćenih usluga

I meni ista stvar.
2019 01 13
> IvanaRzG: > U dva navrata sam kupila promovirane artikle i uredno mi skida s računa a ne mogu ih nigdje aktivirati. Molim pomoć od strane admina Admin2nd Pozdrav Vesna, riješit će se taj problem, samo ne znam kada jer mi se tehnička služba ne javlja, mislim da će u ponedjeljak, tj nadam se. Sve usluge će biti nadoknađene, a otvorit ću temu na forumu kada mi se tehničar javi. Lp Evo primila sam poruku od admina , nadam se da će se svima sve riješiti sljedeći tjedan
2019 01 13
> Frani127: > Ne radi već danima... > Popravka nema > I nismo sve na istoj mreži kao što je pretpostavio Admin neki dan..... Admin2nd Pozdrav Vesna, riješit će se taj problem, samo ne znam kada jer mi se tehnička služba ne javlja, mislim da će u ponedjeljak, tj nadam se. Sve usluge će biti nadoknađene, a otvorit ću temu na forumu kada mi se tehničar javi. Lp Stigao mi je odgovor od admina, nadam se da će se sljedeći tjedan sve rješiti
2019 01 13
meni takoder. i danas kupila. i vec 3 puta prije. to se desilo prije godinu dana sjecam se i onda ste nam pustili naknadno to sto smo platili. jel znate mozda kad bi to mogli rijesiti?
2019 01 14
Meni ista stvar
2019 01 14
da se uključim. Ja sam već četri pet puta uplatila po 3 kn ili više, istakni oglas, i nikad nisam uspjela aktivirati uslugu. Ne kuzim u čemu je fora, ali meni do sada nije uspjelo;-( Ako postoji neki Extra savjet hvala unaprijed. Ili ako se nekom da napisati korake da vidim u čemu je kvaka!!!! Pozzzzzz
2019 01 14
Ima li kakvih novosti? 😏
2019 01 15
> tillya: > Ima li kakvih novosti? 😏 Meni je stiglo na mail obavijest maloprije da mi je uplaćeno 3 kn za posebne artikle, koji sam kupila prije par dana, i da samo dodijelim artikl koji želim, ali kad otvorim Moje usluge i dalje piše da nema kupljenih usluga. Dakle ništa i dalje.
2019 01 16
Usluge su proradile ali od kupljenih usluga dobila sam samo produzenje Vip clanstva. Posebni artikli nista, niti su novci vraceni. Admin mi ne odgovara 😪. Netko sa slicnom situacijom?
2019 01 16
Meni je aktivirana samo jedna usluga. Ostalima je prošao datum koji sam im dodijelila kad sam ih aktivirala, pa vjerujem da se zato nisu ni pojavile sada.
2019 01 16
> anaviiiii: > > tillya: > > Ima li kakvih novosti? 😏 > Meni je stiglo na mail obavijest maloprije da mi je uplaćeno 3 kn za posebne artikle, koji sam kupila prije par dana, i da samo dodijelim artikl koji želim, ali kad otvorim Moje usluge i dalje piše da nema kupljenih usluga. Dakle ništa i dalje. Također 😒
2019 01 16
Meni je proradila usluga koju sam uzela danas, a ona prošla očito u vjetar.
2019 01 16
> anaviiiii: > > tillya: > > Ima li kakvih novosti? 😏 > Meni je stiglo na mail obavijest maloprije da mi je uplaćeno 3 kn za posebne artikle, koji sam kupila prije par dana, i da samo dodijelim artikl koji želim, ali kad otvorim Moje usluge i dalje piše da nema kupljenih usluga. Dakle ništa i dalje. I meni ista situacija.😕
2019 01 17
> Tomava: > > anaviiiii: > > > tillya: > > > Ima li kakvih novosti? 😏 > > Meni je stiglo na mail obavijest maloprije da mi je uplaćeno 3 kn za posebne artikle, koji sam kupila prije par dana, i da samo dodijelim artikl koji želim, ali kad otvorim Moje usluge i dalje piše da nema kupljenih usluga. Dakle ništa i dalje. > I meni ista situacija.😕 I kod mene :(
2019 01 21
1 2