Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Molim pomoc

Drage cure, za neku prigodu kupila sam crnu haljinu sa snjezno bijelom kragnom. Nakon toga je mirisala na cigarete, ubacila sam ju na 40 stupnjeva neki njezni program. Znam da sam ju trebala samo kroz vodu provuci i to rucno. Ali nije mi se dalo zezat s tim. I evo kragnica vise nije bijela nego siva. Zna li netko kako je spasiti. Zao mi ju baciti, jer nije bas bila ni jeftina. Hvala 😊
2019 01 15
Možda da probaš izbijeliti s onim prahom za izbjeljivanje iz dma?
2019 01 15
Meni se je dogodilo slično, ali mislim da tu više nema povratka... Moglo se spriječiti sa onim maramicama koje hvataju na sebe boju... Ako uspiješ nekako, podijeli s nama metodu :)
2019 01 15
> rosalie: > Možda da probaš izbijeliti s onim prahom za izbjeljivanje iz dma? Probat cu, nemam sto izgubiti.
2019 01 15
> RocknRoll: > Meni se je dogodilo slično, ali mislim da tu više nema povratka... Moglo se spriječiti sa onim maramicama koje hvataju na sebe boju... > Ako uspiješ nekako, podijeli s nama metodu :) Da, ali nisam ih imala u tom trenutku. Zato sam ukljucila neki blagi program i nisku temp. Ali ocito joj nije bio 'dobar dan' a ni meni 😊
2019 01 15
Pa zašto baciti, dajte nekoj krojačici da vam prepravi, skine kragnu ili stavi neku drugu :")
2019 01 15
> HELGICA: > > rosalie: > > Možda da probaš izbijeliti s onim prahom za izbjeljivanje iz dma? > Probat cu, nemam sto izgubiti. Samo ipak pripazi da ti taj prah ne dospije na crni dio haljine. Sretno! 🤞🏼 Javi rezultate! 🙃
2019 01 16
Probajte staviti ocat i sodu bikarbonu samo na kragnu..a i crnom dijelu ne smeta ...ili limun
2019 01 16
> Vikili: > Probajte staviti ocat i sodu bikarbonu samo na kragnu..a i crnom dijelu ne smeta ...ili limun Moze i to. Hvala
2019 01 21