Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stranica parfemi.hr

Molim pomoc dali je ko naruciva sa stranice parfemi.hr Dali su orginali i kakva su iskustva.hvala
2019 01 16
Nisam narucivala s te str, ali vam mogu preporuciti stranicu lijepa.hr tamo su originali, po dosta pristupacnim cijenama.
2019 01 16
Hvala
2019 01 16
Evo ja sam prvi puta naručila sam Lijepa.hr i baš danas podigla paket. Bila sam skeptična oko toga, no stvarno sam jako zadovoljna, parfemi su zbilja original, brza dostava i ljubazno osoblje. Parfeme sam naručila one koje već imam provjerene originale i po svemu što sam uspoređivala su identični s ovima, a cijene su baš pristupačne :)
2019 01 16
Hvala vam znaci moze se slobodno narucit.da i ja sam skepticna pa sam tila provjerit i konzultirat se malo
2019 01 16
> GreenQueen: > Evo ja sam prvi puta naručila sam Lijepa.hr i baš danas podigla paket. Bila sam skeptična oko toga, no stvarno sam jako zadovoljna, parfemi su zbilja original, brza dostava i ljubazno osoblje. Parfeme sam naručila one koje već imam provjerene originale i po svemu što sam uspoređivala su identični s ovima, a cijene su baš pristupačne :) I ja sam nedavno prvi put narucila s lijepa.hr uzela sam si testere od 100ml i jako sam zadovoljna njima cijene su im odlicne za takve parfeme.
2019 01 16
Ja sam narucivala i na parfemi.hr i lijepa.hr obje stranice nude original proizvode s tim da koliko sam primjetila ipak je lijepa.hr malo povoljnija, za notino ne znam😊
2019 01 18
> LadyLS: > Ja sam narucivala i na parfemi.hr i lijepa.hr obje stranice nude original proizvode s tim da koliko sam primjetila ipak je lijepa.hr malo povoljnija, za notino ne znam😊 Također :)
2019 01 18
Notino i nije bas toliko povoljan, jedino kad bas neke akcije imaju.
2019 01 18
Kupovala na biraj.hr notino.hr i parfemi.hr (Jer mi je trebao odredjeni parfem pa kako ga je gdje bilo), zadovoljna, brza isporuka i super cijene na akcijama pogotovo
2019 01 22
Naručivala duugo s biraj.hr dok mi nisu uvalili lažnjak. Povrat novca nisu odobrili, kao testirali su oni njegovu originalnost. Parfem je bio sigurno fejk, mama.ga koristi godinama, znamo kako i koliko dugo miriše. S notina naručila Versace Bright Crystal Absolu, 100 ml, jedva ga dočekala. Kad sam ga otvorila - super, to je to. Ujutro ga našpricam, ništa se ne osjeti. Pomirišem bočicu, samo alkohol vonja. Vratila sam parfem, dobila novac natrag. Eto. Jedina pozitivna strana notina, ali s druge strane, taj parfem je vjerojatno uvaljen nekome drugome, samo promijenjen celofan.
2019 01 22
narucivala sam u par navrata - sve korektno, originali i dugotrajni (tipa bvlgari rose essentielle, na meni barem :D)
2019 01 28
Imam ja parfema
2019 01 29
+1 Notino - tonzes.com/notinohr.htm iskreno PREPORUČAM svakome!
2022 01 15
Pozz malo je stara tema ali zna li netko gdje se moze kupiti xerjoff ekonomik parfem?
2022 02 05