Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Promoviranje

Nakon 5 daba od kada sam kupila usluge oromoviranja sam na nail dobila obavjest da su mi usluge aktivirane, međutim NISU. Ali uredno mi je skinut novac... sta da radim
2019 01 17
Usluge vec dugo ne rade koliko sam citala po forumu :/
2019 01 17
Jesu li proradile usluge? Da ne kupujem bezveze...
2019 01 20
> lolly12: > Jesu li proradile usluge? Da ne kupujem bezveze... Nisu, i dalje ne rade.
2019 01 20
> peneloppe: > > lolly12: > > Jesu li proradile usluge? Da ne kupujem bezveze... > Nisu, i dalje ne rade. Hvala vam na odgovoru.
2019 01 20
> lolly12: > > peneloppe: > > > lolly12: > > > Jesu li proradile usluge? Da ne kupujem bezveze... > > Nisu, i dalje ne rade. meni nije radilo edno deset dana pojelo mi je 18 kn , sad kad uplatim radi. PISALA SAM ADMINU NAVODNO ČEKA ODGOVOR OD TEHNIČKE SLUŽBE. ČEKAM I JA DA MI VRATE USLUGE ZA 18 KN > Hvala vam na odgovoru.
2019 01 23
Meni isto, novci skinuti, usluga nije aktivirana. Grozno!!
2019 01 24
Priklkjučujem se,,,ne znam koristiti uslugu ili ne radi, Novci skinuti
2019 01 24
Pozz meni jos uvijek nisu vracene usluge koje sam platila a novce mi je skinulo? kad cecee to rijesiti ? tnx
2019 01 24
Kako da znam jesu li mi usluge aktivirane? Ja sam kupila vip i ono drugo dvoje. Vip mi je jasan,ali ono drugo nikako. Odaberem ja promovirani artikl,ali on mi od svih oglasa nudi samo 3 slike. I izabrala sam jednu samo mi i dalje nije jasno kako mogu biti sto posto sigurna da je to zbilja otislo u promociju.
2019 01 27
Treba im poslati na mail što ste kupili pa će vam valjda aktivirati. Ja sam kupila 4, a samo su mi 2 aktivirali... mail: [email protected]
2019 01 30
Pozz..Jesu li proradile usluge? Ja sam jucer uplatila za promocije i posebne artikle ali ne vidim da je aktivirano 😏
2019 02 12
> TeaLeoni13: > Pozz..Jesu li proradile usluge? Ja sam jucer uplatila za promocije i posebne artikle ali ne vidim da je aktivirano 😏 Nitko ništa i dalje ne javlja...
2019 02 14