Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

lookfantasitc/feelunique

Bok. Zelim nesto naruciit s ovih stranica pa me zanima odakle šalju?? Nista ne kuzim :') Placa li se carina? hvala!
2019 01 17
Carine nema! Potraje i do 14dana ovisno o vrijednosti narudzbe ili težini, nisam sigurna, šalju obično većinom, stizalo mi je uvijek ali jednom sa veeeliikim kašnjenjem. Nisam sigurna kako je u zadnje vrijeme jer sam veće iznose trošila pa je išlo sa trackingom, a za manje ne znam zaista...Mislim da obje trgovine šalju iz UK ali carine nema. Ja sam jedna od onih koja uvijek misli "stiće će brzo" i ne pratim pakete jer se onda kao iznenadim kad stignu :') A kad stignu ne čitam što piše već u roku keks kidam i otvaram lol Uglavnom provjereni su. Kao i Cultbeauty. Ovisno što naručuješ pogledaj sve tri trgovine jer cijene variraju. Na Cultu mislim da možeš dobiti 15% na novi mail. Parfeme (pa čak i pojedine pudere u staklenim bočicama, vidit ćeš kad staviš u košaricu) se ne isplati naručivati jer je pt cca 20eura (bar na Feelu)
2019 01 17
Jel to sigurno da nema carine? Pitam zato sto zelim uzet od first aid beauty kremu koja je sama 30e + jos nešto za čiščenje lica oko cca 11eur. Nije mi bitno kada ce doc, mogu cekat, vise me brine da mi ne opale jos 150kn carine hahaa x-)
2019 01 17
Nece opalit carinu ;) Zasad jos ne, mozda u nekoj buducnosti bude carine.
2019 01 17