Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nemogućnost postavljanja artikla

Pozdrav! Već nekoliko dana pokušavam staviti novi artikl i nikako ne uspijevam. Popunila sam sva polja, bez previše tagova i oznaka. Postoji netko tko je upoznat s problemom?
prije 27 dana, 18:19
Mozda je problem u slici? Maksimalna velicina je 2 MB
prije 27 dana, 19:47
Do sada su normalno prolazili.Eto meni sada neda više učitati :s
prije 27 dana, 20:20
Meni sad nece ucitat
prije 26 dana, 15:24
Mene isto muči već duže vrijeme postavljanje artikala.... slike nikako da učita. Preko laptopa još nekako, ali preko mobitela nikako :s Jedva danas jedan artikl postavila, evo drugi mi vrti već pol sata. A sve bi prodala odmah sada odmah.
prije 23 dana, 18:58
Isti problem :/ Slika ima 500KB i učitava u nedogled, odnosno ne učita..
prije 20 dana, 12:01
Meni isto ne želi,a slika ima 1MB. I stalno mi šteka stranica,preko laptopa i mobitela
prije 19 dana, 22:37
Kad sam tek napravila profil na krpicama nisam mogla listati fotografije u oglasima. Često mi nije htjelo učitati, štekalo je konstantno. Bilo je frustrirajuće jer je trajalo više od 6 mjeseci. Onda sam morala rušiti windows iz nekih drugih razloga tako da sam iznova instalirala Chrome. Od tad radi odlično. Vidim sve fotografije, nema štekanja, sve učitava. Ne kažem da rušiš windows nego samo izbriši tj deinstaliraj Chrome i ponovo ga instaliraj. Možda i tebi proradi :)
prije 19 dana, 14:00
Hvala svima, odjednom su odlučile radit ..
prije 17 dana, 20:40
Ja od kada imam profil pokušavam uploadati artikle i samo 2 puta sam uspjela a profil imam godinama... Toliko…
prije 13 dana, 05:31
Od kad imam profil ni jednom mi nije uspjelo upload, zna li netko u cemu je problem?
prije 12 dana, 16:14