Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nemogućnost postavljanja artikla

Pozdrav! Već nekoliko dana pokušavam staviti novi artikl i nikako ne uspijevam. Popunila sam sva polja, bez previše tagova i oznaka. Postoji netko tko je upoznat s problemom?
2019 01 20
Do sada su normalno prolazili.Eto meni sada neda više učitati :s
2019 01 20
Meni sad nece ucitat
2019 01 21
Mene isto muči već duže vrijeme postavljanje artikala.... slike nikako da učita. Preko laptopa još nekako, ali preko mobitela nikako :s Jedva danas jedan artikl postavila, evo drugi mi vrti već pol sata. A sve bi prodala odmah sada odmah.
2019 01 24
Isti problem :/ Slika ima 500KB i učitava u nedogled, odnosno ne učita..
2019 01 27
Meni isto ne želi,a slika ima 1MB. I stalno mi šteka stranica,preko laptopa i mobitela
2019 01 27
Kad sam tek napravila profil na krpicama nisam mogla listati fotografije u oglasima. Često mi nije htjelo učitati, štekalo je konstantno. Bilo je frustrirajuće jer je trajalo više od 6 mjeseci. Onda sam morala rušiti windows iz nekih drugih razloga tako da sam iznova instalirala Chrome. Od tad radi odlično. Vidim sve fotografije, nema štekanja, sve učitava. Ne kažem da rušiš windows nego samo izbriši tj deinstaliraj Chrome i ponovo ga instaliraj. Možda i tebi proradi :)
2019 01 28
Hvala svima, odjednom su odlučile radit ..
2019 01 29
Ja od kada imam profil pokušavam uploadati artikle i samo 2 puta sam uspjela a profil imam godinama... Toliko…
2019 02 03
Od kad imam profil ni jednom mi nije uspjelo upload, zna li netko u cemu je problem?
2019 02 04
Tako je i meni. Svega dva puta sam uspjela.... > valentina_tinka: > Od kad imam profil ni jednom mi nije uspjelo upload, zna li netko u cemu je problem?
2019 02 23
Ni meni danas ne želi uploadati, prvi put pokušavam :( Je li itko otkrio kakvo rješenje?
2019 03 06
Meni je vise pun kufer sto mi nece uploadat artikle, dakle ubacim fotke, napisem oglas, par tagova itd i nece i nece... Pa sta vise da radim????????? Ovo nije normalno, koji klinac ce mi onda profil ako nemogu nis stavit u prodaju?? Vec dosta vremena imam taj problem, ili dajte rijesite to vise sa stranicom, jer vidim da nas jos ima tu s istim problemom, ili ja odoh nakon 222 feedbackova i 6god.na krpicama, jer zaista nemam zivaca vise!!!
2019 03 28
Mislim da bi bilo u redu da bar f****g uploadanje omogucite na ovoj stranici, kad vec moram ulaziti isponova 10 puta kada se idem ulogirati. Toliko od mene :)
2019 04 18
Imam problem, ne mogu nikako objavit oglas. Sve postavim i kliknem na upload i neće. 🙄🙄🙄
2021 10 12
1 2