Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Vraćanje crnine

Hej drage moje Postoji li način da traper crnim hlačama vratim crninu? Na neki prirodni način? Papar? Ili nešto :D
2019 01 21
Mene isto zanima konkretno za traperice. Čula sam da ima boja za tkaninu u DM-u, ali me malo strah da ne bude neravnomjerno i hoće li kasnije puštati boju pri pranju. Pa ako ima tko kakav savjet :*
2019 01 21
> MariaTu1: > Mene isto zanima konkretno za traperice. Čula sam da ima boja za tkaninu u DM-u, ali me malo strah da ne bude neravnomjerno i hoće li kasnije puštati boju pri pranju. Pa ako ima tko kakav savjet :* Probala jednom i nikad više, sve je u kupaoni bilo crno osim hlača :') :') :')
2019 01 21
> LeSock: > > MariaTu1: > > Mene isto zanima konkretno za traperice. Čula sam da ima boja za tkaninu u DM-u, ali me malo strah da ne bude neravnomjerno i hoće li kasnije puštati boju pri pranju. Pa ako ima tko kakav savjet :* > Probala jednom i nikad više, sve je u kupaoni bilo crno osim hlača :') :') :') Isto jako lose iskustvo s bojama za tkaninu, ravnomjerno obojane, ali jako pustaju boju i naposlijetku grozno izgledaju, svakim pranjem boja vise vuce na indigo nego na crno. Tako da zaobilazite boje u sirokom luku:)
2019 01 21
> okocrna: > > LeSock: > > > MariaTu1: > > > Mene isto zanima konkretno za traperice. Čula sam da ima boja za tkaninu u DM-u, ali me malo strah da ne bude neravnomjerno i hoće li kasnije puštati boju pri pranju. Pa ako ima tko kakav savjet :* > > Probala jednom i nikad više, sve je u kupaoni bilo crno osim hlača :') :') :') > Isto jako lose iskustvo s bojama za tkaninu, ravnomjerno obojane, ali jako pustaju boju i naposlijetku grozno izgledaju, svakim pranjem boja vise vuce na indigo nego na crno. Tako da zaobilazite boje u sirokom luku:) Slazem se
2019 01 21
probajte u kemijskoj čistioni, oni isto boje tkanine i kožu.... mislim da su cijene pristupačne
2019 01 21
Često farbam crne traperice i trenirke. Boju kupujem u Hobby art, nekako mi je bolja od ove iz Mullera. Treba Vam i 1kg soli...ona služi kao fiksator boje (da se ne ispire). Možete kupiti boju za upotrebu u lavoru (20kn) ili u veš mašini (50kn). Da napomenem učinak nije trajan.
2019 01 21
Meni je super bilo koja boja iz Millera ili Bipe. Ali je stavim u mašinu. Sad da ne trosim novce, vidila sam da moze sa paprom isto u masine te me zanimalo dal' je itko isprobao ❤️
2019 01 21
> DM1234: > Meni je super bilo koja boja iz Millera ili Bipe. Ali je stavim u mašinu. > Sad da ne trosim novce, vidila sam da moze sa paprom isto u masine te me zanimalo dal' je itko isprobao ❤️ Nemoj stavljati svašta u veš mašinu jer će se, u najboljem slučaju, zaštopati filter i imati ćeš poplavu.
2019 01 21
> LeSock: > > DM1234: > > Meni je super bilo koja boja iz Millera ili Bipe. Ali je stavim u mašinu. > > Sad da ne trosim novce, vidila sam da moze sa paprom isto u masine te me zanimalo dal' je itko isprobao ❤️ > Nemoj stavljati svašta u veš mašinu jer će se, u najboljem slučaju, zaštopati filter i imati ćeš poplavu. Nisam imala losih iskustva 😊 ali hvala
2019 01 22
Koliko često treba obnavljati boju? Da znam da li je to isplativo ili ipak poslati hlače u mirovinu. Imam jedan najdraži par koje mi je baš žao baciti, a iz početne crne su sad već prošle 50 nijansi sive...
2019 01 22
A to sve varira koliko često nešto nosiš...traperice farbam jednom godišnje, ali ih ne nosim baš često i svu crnu odjeću perem perwolom black magic (ne znam koliko to pomaže) ali provjereno da mi od ariela izbljedi boja :-( Ako misliš farbati samo te jedne hlače uzmi boju u hobby art za 20 kn...to je za manju količinu odjeće. Ja koristim ovu verziju za mašinu, najviše radi trenirki, pa pokupim od brata traperice...tako da mi se isplati.
2019 01 22