Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

Znaci nasa draga Dajana je obrisala temu, cini mi se da sad ono Tanjino dolazi na svoje i da je Dajana jako dobro znala sta je prodala, takodjer dobiva na smislu i da je tu istu torbu prodala za vise nego duplo nizu cijenu sa dobrim razlogom, uz to sve skupa je fantasticna glumica, svi znamo pravu rijec ali ju necemo ponavljat Dakle, jasno mi daje do znanja da meni povrat nece vratit i da ja sad tu jadnu i izmrcvaljenu torbu prodam za 400kn jer to tako ide, ona sa 1800 na 800 a po njenom mudrom naputku ja sa 800 na 400 i mirna Bosna Zeno draga, sram te moze bit
2019 01 24
Eto očito je da si prevarena Znas sto treba..udarit negatvnu..linkati... E to je fuj
2019 01 24
To je ono sto sam ja otpocetka tvrdila,od g.Dajane prica i krece i zavrsava.Ona se izmotavala,artikl je stavila pod original a ocito je znala sto prodaje jer je sama navela da nije imala dokaz autenticnosti i samim time znaci sumnjala je
2019 01 24
Ja bih je prijavila policiji,jer sad vise nije u pitanju ni 800 hrk nego LAZ i obvezno javiti adminu
2019 01 24
> kristin0: > To je ono sto sam ja otpocetka tvrdila,od g.Dajane prica i krece i zavrsava.Ona se izmotavala,artikl je stavila pod original a ocito je znala sto prodaje jer je sama navela da nije imala dokaz autenticnosti i samim time znaci sumnjala je Daaa. I kad je pocela o zakonu i pravima..bla bla, sve jasno. Jedina izigrana bude bila Anka jer sumnjam da ce svog kupca ignorirati.
2019 01 24
Hahahahaha ovo je za nepovjerovati. Ček šta je točno razlog zbog kojeg neće vratiti novce?
2019 01 24
evo sad cu vam ga zaljepit
2019 01 24
Jadno i bijedno,na sto su ljudi spali.Jos je bila neka prijevara sa LV torbicom,pa cure drage dajte se saberite torbe koje kostaju cca 1000 eura sigurno necete naci na MK(cast izuzecima)za 2000 hrk jer se takve prodaju za mozda 700 eura mada ni to vise nije pravilo
2019 01 24
Tajne prepiske iz inboksa na sunce. Znala sam. Znala sam da bude izbrisala temu i klisnula. Sve nas je izvrijeđala i omalovažavala da prikrije svoju muljažu i laž. E Dajana, Dajana...
2019 01 24
Ocito je g.Dajana znala itekako da je fake,i kakve veze Tea ima ona je bila isto nasamarena no dovoljno pametna da torbu provjeri
2019 01 24
Na žalost Ana prevarena si a na to sve skupa na prijašnjoj obrisanoj temi i izvredjana i ponižena Stvarno mi je žao Ne bi ti bila u koži
2019 01 24
Katastrofa,prijavite Vi to adminu.Znate kako kazu what goes around comes around
2019 01 24
A joj. Popratila sam dio teme koja je izbrisana i kasnije vidjela da je nema. Što se dogodilo?
2019 01 24
Šta se vadi na Teu i kakve veze Tea ima što je dotična tebe prevarila... Joj samo se zapetljava...nikakvog nema konkretnog argumenta Gdjo prevarili ste Anku...naveli ste da prodajete ORIGINAL torbu uspostavilo se da je fejk...vratite joj novac jer to je jedino ispravno Ovakve priče ne bi ni moj klinac od 11god popušio
2019 01 24
> Đulija1: > Šta se vadi na Teu i kakve veze Tea ima što je dotična tebe prevarila... > Joj samo se zapetljava...nikakvog nema konkretnog argumenta > Gdjo prevarili ste Anku...naveli ste da prodajete ORIGINAL torbu uspostavilo se da je fejk...vratite joj novac jer to je jedino ispravno > Ovakve priče ne bi ni moj klinac od 11god popušio Slazem se,no kad sam ja to rekla g.Dajani i postavila joj par pitanja pocela je sa rijecima tipa nas se to ne tice,a kao fol otvorila temu da makne sumnju sa sebe i jos pustila da se Tea i Anka svadaju a ona se mudrica povukla.To je ono zavadi pa vladaj,a jasno kao dan da je krivac g.Dajana
2019 01 24
1 2 3 4 5 ... 42 Sljedeći