Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

Taman sam pocela citat zaostatke na onoj temi, kad ono nestade.
2019 01 24
Da nestala i ona i tema,doticnoj g.Dajani se nije svidjela reakcija nas koji smo se slozili da je krivac ona jer je znala sto prodaje
2019 01 24
> kristin0: > Katastrofa,prijavite Vi to adminu.Znate kako kazu what goes around comes around Upravo tako, ne zelim joj nista lose ali to vise nije u mojoj nadleznosti, da zivim jos 5 zivota nikad ne bih mogla shvatit takav mentalni sklop
2019 01 24
> kristin0: > > Đulija1: > > Šta se vadi na Teu i kakve veze Tea ima što je dotična tebe prevarila... > > Joj samo se zapetljava...nikakvog nema konkretnog argumenta > > Gdjo prevarili ste Anku...naveli ste da prodajete ORIGINAL torbu uspostavilo se da je fejk...vratite joj novac jer to je jedino ispravno > > Ovakve priče ne bi ni moj klinac od 11god popušio > Slazem se,no kad sam ja to rekla g.Dajani i postavila joj par pitanja pocela je sa rijecima tipa nas se to ne tice,a kao fol otvorila temu da makne sumnju sa sebe i jos pustila da se Tea i Anka svadaju a ona se mudrica povukla.To je ono zavadi pa vladaj,a jasno kao dan da je krivac g.Dajana Sve okej skuzila si ju odmah Anka se nije svadila sa Teom vec je Tea napadala na Anku i bila neugodna prema njoj i to nezasluženo. Ana je rekla da nisu Tei upitni novci da ce joj vratiti
2019 01 24
Kristin moramo biti fer i postene. Sudjelovale smo u temi od pocetka do kraja. Dajana je prevarila Anku. Torba je bila oglasena pod ORIGINAL. Budimo realni svi mi znamo se nasanjkati na takve ili prije ili kasnije. Dajana nije nista zavladala pa vladala sto se tiče onakvog Teinog ponasanja prema Ani. E i tu moramo biti posteni i korektni Ana je prevarena, izigrana,izvrijedjana i to je jedina istina.
2019 01 24
> Đulija1: > Kristin moramo biti fer i postene. Sudjelovale smo u temi od pocetka do kraja. > Dajana je prevarila Anku. Torba je bila oglasena pod ORIGINAL. Budimo realni svi mi znamo se nasanjkati na takve ili prije ili kasnije. > Dajana nije nista zavladala pa vladala sto se tiče onakvog Teinog ponasanja prema Ani. E i tu moramo biti posteni i korektni > Ana je prevarena, izigrana,izvrijedjana i to je jedina istina. Da slazem se i molila sam Teu da se kulturno razgovara sa Ankom iako su Tei zivci popustili ali to joj ne daje pravo na vrijedanje
2019 01 24
> Đulija1: > Ana je prevarena, izigrana,izvrijedjana i to je jedina istina. točno
2019 01 24
> Đulija1: > Kristin moramo biti fer i postene. Sudjelovale smo u temi od pocetka do kraja. > Dajana je prevarila Anku. Torba je bila oglasena pod ORIGINAL. Budimo realni svi mi znamo se nasanjkati na takve ili prije ili kasnije. > Dajana nije nista zavladala pa vladala sto se tiče onakvog Teinog ponasanja prema Ani. E i tu moramo biti posteni i korektni > Ana je prevarena, izigrana,izvrijedjana i to je jedina istina. Da, stvarno sam se provela danas
2019 01 24
Ja isto sad vidim nema teme, znači nije joj se svidilo kad sam joj rekla da se one međusobno moraju raskusurati? Da ona prva mora vratiti novce Anki, pa Anka Tei... pa neka Dajana tuži prvotnu prodavačicu... Anka ako vam dajana ne vrati novce uzmite torbu i pravac policija, kažite da je bila oglašena pod original (stari oglas moze se iskopati) iskopirajte to sve, poruke razgovora treba priložiti di se tvrdi da je original... i neka joj slože prijavu za prodaju kopija!
2019 01 24
> supergirlR31: > Ja isto sad vidim nema teme, znači nije joj se svidilo kad sam joj rekla da se one međusobno moraju raskusurati? Da ona prva mora vratiti novce Anki, pa Anka Tei... pa neka Dajana tuži prvotnu prodavačicu... > Anka ako vam dajana ne vrati novce uzmite torbu i pravac policija, kažite da je bila oglašena pod original (stari oglas moze se iskopati) iskopirajte to sve, poruke razgovora treba priložiti di se tvrdi da je original... i neka joj slože prijavu za prodaju kopija! Hvala na savjetu i upravo tako ce i zavrsit, buduci da je gospodja pravnica moze si odmah pocet slagat obranu
2019 01 24
> Anka249: > > supergirlR31: > > Ja isto sad vidim nema teme, znači nije joj se svidilo kad sam joj rekla da se one međusobno moraju raskusurati? Da ona prva mora vratiti novce Anki, pa Anka Tei... pa neka Dajana tuži prvotnu prodavačicu... > > Anka ako vam dajana ne vrati novce uzmite torbu i pravac policija, kažite da je bila oglašena pod original (stari oglas moze se iskopati) iskopirajte to sve, poruke razgovora treba priložiti di se tvrdi da je original... i neka joj slože prijavu za prodaju kopija! > Hvala na savjetu i upravo tako ce i zavrsit, buduci da je gospodja pravnica moze si odmah pocet slagat obranu Samo ne znam kako da dodjem do oglasa jer je obrisan
2019 01 24
Pravnica tim bolje Lijepo ce izgledati prijava u njenom dosjeu😊
2019 01 24
Svaka cast cure, puno hvala :")
2019 01 24
Baš sam htjela napisati cure će potražiti koje znaju. Eto crno na bijelo vidi se da piše original... Lipo za prijavu! Kao pravnica trebala bi znati da prodaja kopija pod original je kazneno djelo! Ali na bika.net piše ekonomist, a ne pravnica. x-)
2019 01 24
Jel to ona ispraznila profil ili nije ni imala artikala? Ne bi se cudila da torbu nije ni "kupila" od prvotne "prodavacice" nego da su to oba njezina profila.
2019 01 24
Prethodni 1 2 3 4 5 6 ... 42 Sljedeći