Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Presvlake za stolice

Lp..zanima me da li je netko kupovao presvlake za stolice??i koliko je zadovoljan?
2019 01 28
Ja sam narucila preko stranice budi cool. 25 kn komad. Uzela sam crvene i prezadovoljna sam. Super se peru u masini. Mislim da su najjeftiniji... ako nisu nek me netko ispravi jer bi rado uzela 6 novih navlaka u nekoj drugoj boji.
2019 01 28
> anita321: > Ja sam narucila preko stranice budi cool. 25 kn komad. Uzela sam crvene i prezadovoljna sam. Super se peru u masini. Mislim da su najjeftiniji... ako nisu nek me netko ispravi jer bi rado uzela 6 novih navlaka u nekoj drugoj boji. Ee tamo sam i ja vidjela samo nisam bila sigurna..problem mi je sto su kod mene stolice dolje od inoksa kao..da li ce odgovarati onda na takve..
2019 01 28
Moja mama je nedavno kupovala, htjela je isto uzeti na budi cool. Na kraju joj je susjeda rekla da je ona uzela i da nije uopce zadovoljna, ne znam tocno razlog zasto :) Na kraju smo kupili u Lesnini, jos su na nekoj akciji. Isto je dolje inox
2019 01 28
> anas28: > Moja mama je nedavno kupovala, htjela je isto uzeti na budi cool. Na kraju joj je susjeda rekla da je ona uzela i da nije uopce zadovoljna, ne znam tocno razlog zasto :) Na kraju smo kupili u Lesnini, jos su na nekoj akciji. Isto je dolje inox Hvala..da li se lijepo onda uklapaju na te stolice
2019 01 28
Da, super izgleda :)
2019 01 29
> anas28: > Da, super izgleda :) Hvala.morat cu si onda narucito😀
2019 01 30
Mi smo kupili na aliexpressu,zadovoljni smo
2019 01 30
Ja naručila preko budi cool. Čekam paket, nadam se da će biti ok, predvidila sam ih za apartman :-)
2019 01 31
Abi ja cu naruciti na budi cool..nije neka cijena pa ako i me budu valjalibar mi nece biti toliko zao
2019 01 31