Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

diskus hernija

Pozdrav svima...ima li netko da je operirao herniju na vratnoj kralježnici? Dali su Vam prestali bolovi,koliko je rizična ta operacija..meni doktori govore da je rizik od invaliditeta minimalan i to samo privremenog. Vučem tegobe već 8 godina,ispočetka sam primala blokade jednom u 3-4 mjeseca a sada,non stop sam na blokadama,injekcije kadkad primam i par puta mjesečno.Na magnetnoj mi se vidi hernija na c5-c6,c6-c7,pritisak na nerve leđne moždine,osteofiti i reducirana lordoza. Imam sjedeći posao i uz bolove imam stalne trnce u lijevoj šaci, i vrtoglavice. Jel prošao netko kroz takvo što,i kako ste to riješili,ako jeste? Hvala unaprijed.
2019 02 01
Hvala puno... :-))
2019 02 02
Ja imam sličnih problema, već unazad dvije godine bolovi i trnjenje u desnoj ruci koja je malo i oslabila. Ne mogu se (još ) odlučiti za operaciju, bude malo bolje malo gore, trudim se vježbati, povremeno odem na kuru fizikalne, prošla i kiropraktičare, istezanja, masaže... Kod mene je nivo c5-c6. Čula sam i pozitivnih i negativnih iskustava nakon operacije, nitko nije ostao invalid, ali neki i dalje imaju probleme u vidu bola, trnjenja i sl. kao prije operacije, dok je nekima super. Ja dok mogu nekako funkcionirati ovako, bez veće boli, tableta , i sl. to za sada odgađam iako su neurokirurzi ponudili op.
2019 02 02