Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ima li netko iskustva...

sa narucivanjem sa stranice Pinksia? https://www.pinksia.com/ Odnosno kakva je kvaliteta itd... Hvala unaprijed :")
2019 02 04
mene zanimaju iskustva sa stranice lijepa.hr konkretno parfemi? hvala. lp
2019 02 04
Za lijepa.hr sve pohvale. Originali 100%!
2019 02 04
> FlyGirl5: > Za lijepa.hr sve pohvale. > Originali 100%! hvala. bas gledam ovih dana, imaju odlicne cijene pa me zanimalo da li su originali i kvalitet. super, budem narucila. hvala, lp ;)
2019 02 04
> deedee85: > mene zanimaju iskustva sa stranice lijepa.hr konkretno parfemi? hvala. lp https://mojekrpice.hr/forum/t/256746/stranica-parfemi-hr :)
2019 02 04
> deedee85: > mene zanimaju iskustva sa stranice lijepa.hr konkretno parfemi? hvala. lp Već dosta puta sam naručivala s lijepa.hr brdo dekorativne kozmetike i mogu pohvalit stranicu stvarno, sve je original i cijene su pristupačne i ok. Često imaju akciju za besplatnu poštarinu, a sniženja im traju cijelu godinu! :) A u slučaju da nešto dođe oštećeno, pošalju ti novo bez vraćanja oštećenog proizvoda o njihovom trošku! Bar je meni tak bilo hah :D
2019 02 04
> InesLagancic: > > deedee85: > > mene zanimaju iskustva sa stranice lijepa.hr konkretno parfemi? hvala. lp > Već dosta puta sam naručivala s lijepa.hr brdo dekorativne kozmetike i mogu pohvalit stranicu stvarno, sve je original i cijene su pristupačne i ok. Često imaju akciju za besplatnu poštarinu, a sniženja im traju cijelu godinu! :) > A u slučaju da nešto dođe oštećeno, pošalju ti novo bez vraćanja oštećenog proizvoda o njihovom trošku! Bar je meni tak bilo hah :D Potpisujem :)
2019 02 04
hvala na preporukama. definitivno od sada kupujem na toj stranici. cijene su i duplo manje nego u drogerijama, isplati se pogotovo ako dobijes i kvalitetu. super :D :D
2019 02 04
A moja Pinksia... :') :') :')
2019 02 05
> IvanaFun54: > A moja Pinksia... :') :') :') ocito nitko nema iskustva. :') :') al eto bar smo sazale za lijepa.hr :') :') pozz
2019 02 12
Ne preporucam “lijepu”! Narucila sam parfem i dosla u poslovnicu kako bih preuzela isti te se uvjerila kako NE prodaju originale. Bio mi je sumnjiv tester na polici jer je boja oko cepa izguljena, za to vrijeme mi je zena dala paket koji sam potom otvorila te odbila kupiti jer nije bilo batch code-a na kutiji. Cak i tester mora imati batch code, a ovdje je bila rijec o parfemu od 100ml bez istoga. Imam original, stoga sam usporedila sa svojim.. jako dobra kopija, ali je kopija. Uzasno sam razocarana. Od sada samo preko Amazona, feelunique-a ili beautybay-a kupujem.
2019 02 13