Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Što danas imate za ručak?

Danas juha od domace koke s povrcem i piletina u umaku od vrhnja i senfa s tortelinima. Sutra prokulice na leso s pohanim mesom...
2019 02 12
> Lina33: > > bloomRI: > > Teleća jetrica, dinstani balancan u parmezanu i kolač od bundeve. > mmmm ovo mi se sviđa!! > Mi danas domaće sipe na brudet i palenta Još bolje...sipa mi omiljeno jelo. Pošaljem ti balancane za sipu. :D
2019 02 12
> sacsdesign: > Danas juha od domace koke s povrcem i piletina u umaku od vrhnja i senfa s tortelinima. > Sutra prokulice na leso s pohanim mesom... Njammmm, ovo je sve preeefino...😍 Mi danas domaća juha (od nedjelje), perkelt od jučer + pire krumpir + zelena salata, a desert voćni jogurt
2019 02 12
Eh da... danas - varivo s ricetom i kobasicom. Desert - mango
2019 02 12
Varivo od poriluka i heljde.
2019 02 12
Kod nas danas heljda u umaku od rajčice i tjestenina...ili kako moje dijete kaže "lažni bolonjez"...hahaahaha
2019 02 13
Domaća juha, svinjski kare iz pećnice + povrće (krumpir, bijeli i crveni luk, mrkva) i malo preko svega domaće slaninice i naravno, zelena salata. Desert Milka čokolada. 😉
2019 02 13
Danas opet ricet. Opet kobasa. Skuhala sam lonac velicine kade 😂
2019 02 13
Canolli punjeni crvenim umakom od nljevene junetine, preliveni besamelom i zapeceni u pecnici, zelena salata. Sutra - coleslaw salata ( od ribanog kupusa i mrkve ), pohano bijelo meso i blitva na leso.
2019 02 13
> HappySeal: > Danas opet ricet. Opet kobasa. Skuhala sam lonac velicine kade 😂 Hahahahah eto ne moras nista cijeli tjedan kuhati i razmisljati sto skuhati 👍
2019 02 13
> ProDanovich: > Canolli punjeni crvenim umakom od nljevene junetine, preliveni besamelom i zapeceni u pecnici, zelena salata. > Sutra - coleslaw salata ( od ribanog kupusa i mrkve ), pohano bijelo meso i blitva na leso. Mmmmm bas cu napraviti te canolle jedan dan!
2019 02 13
To ću ja sutra 😎
2019 02 14
POšto sutra radim navečer imat ću vremena za normalan ručak...Pečeni losos i krumpir s umakom od jogurta i kopra...
2019 02 14
🤣🤣🤣 Kod mene mesna štruca s jajima, krumpir i francuska salata.
2019 02 14
Kod nas danas kebab, lepinje, salata iceberg, majoneza...Desert Snickers :")
2019 02 14
Prethodni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 24 Sljedeći