Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prolaze li vam upiti?

U proteklih tjedan dana poslala sam barem 15ak upita za kupnju nekih komada. Od 15 upita dobila sam odgovor na možda 5 upita...čak sam i dala broj vibera ali ništa....budući da mi se to do sada nije dogodilo, je li neki problem u stranici? Vidim da se ljudi uredno logiraju, pa ne znam uopće dobivaju li poruke :/ BIlo bi ok kada bi se uvela neka opcija da se zna da je poruka isporučena, ovako ...
2019 02 05
Prolaze poruke, dobivaju ih, no neki su ovdje samo za ukras ne i prodaju. :s :')
2019 02 05
> KreativnoSelo: > Prolaze poruke, dobivaju ih, no neki su ovdje samo za ukras ne i prodaju. :s :') upravo to,neki su lijeni odgovorit,a ima i onih sto pitaju nest pa nestanu u vidu magle
2019 02 05
To se i ja pitam kad lijepo zamolim za povratnu, pa ne dobijem nikakav odgovor. 🤣 Radi sve, samo ljude boli briga.
2019 02 05
> KreativnoSelo: > Prolaze poruke, dobivaju ih, no neki su ovdje samo za ukras ne i prodaju. :s :') sve korisnici s preko 100 ili više poz povratnih zato mi i palo na pamet da nešto ne štima na stranici. Što naravno ne bi bilo prvi put...
2019 02 05
Slanje poruka na krpicama je otprilike kao kad su nekad klinci zvonili na vrata pa bjezali od susjeda. E pa ja se osjecam kao ti stari susjedi: samo otvaram, i otvaram poruke, a tamo nikoga s druge strane 😂 "Ja zelim Xy" "Bok, dostupno je, saljem Tiskom. Ako zelite, mozemo razmijeniti podatke" Nigdje nikoga 🤣
2019 02 05
:) bitno da nije tehnički problem
2019 02 05
> HappySeal: > Slanje poruka na krpicama je otprilike kao kad su nekad klinci zvonili na vrata pa bjezali od susjeda. > E pa ja se osjecam kao ti stari susjedi: samo otvaram, i otvaram poruke, a tamo nikoga s druge strane 😂 > "Ja zelim > Xy" > "Bok, dostupno je, saljem Tiskom. Ako zelite, mozemo razmijeniti podatke" > Nigdje nikoga 🤣 Niste nabrojili detaljne mjere, savove, boja konca, broj savova, nijansa van, unutra, polumrak, kraj mora,na planini, u sumi, slike na mail, wapp, viber, mk.. i onda ide ovaj dio nigdje nikoga 😑😶 Isto prije par dana, pitam zensku za tajice koje vec dugo trazim, i zenska nista. Ma ni da je napisala, nije slobodno, u guzvi sam,javim se kroz par dana.. nista.. nije bila na mk mj dana, i ja mislim se u sebi ma sigurno ni ne prodaje vise, al ajd idem poslat poruku, i stvarno zenska nakon niti 10ak min od poslane por se ulogira, i ni a ni b..sve mi nade potonila 😓
2019 02 05
> HappySeal: > Slanje poruka na krpicama je otprilike kao kad su nekad klinci zvonili na vrata pa bjezali od susjeda. > E pa ja se osjecam kao ti stari susjedi: samo otvaram, i otvaram poruke, a tamo nikoga s druge strane 😂 > "Ja zelim > Xy" > "Bok, dostupno je, saljem Tiskom. Ako zelite, mozemo razmijeniti podatke" > Nigdje nikoga 🤣 Toe to. Ko ne zna slozit recenicu kad salje upit nece znat ni izvrsit uplatu. Pa ignoriramo 4 od 5 poruka.
2019 02 05
Ja sam dobila upit i odmah odgovorila, a odgovora nema već mjesec dana.. 🙈
2019 02 05
I ja sam poslala upit nekoj ženskoj koja prodaje Adidas Stella McCartney ruksak samo što na slici nigdje nije vidljivo da je to Stella već Adidas i ja je zamolim dodatne slike na kojima se vidi di piše Stella i nema ni odgovora,a ni ruksaka jer vidim da ga je izbrisala.
2019 02 05
Meni više ne stižu na mail poruke, to me baš nervira. Pa možda je i do toga jednim dijelom.
2019 02 05
Znam da nije tema, ali mi admin ne odgovara😔 Molim pomoć: da li smijem ostaviti negativnu povratnu ako nije ostvarena kupnja? Naime, korisnica rezervira stvar na 10 dana, kako sam imala puno upita zamolila sam zadnji dan rezervacije da mi javi da li zaista kupuje. Odgovor je: da, da uplata sutra... i sljedecih 3-4 dana nista iako vidim da je aktivna. Tek onda procitam povratne i vidim da nisam prva kojoj se to desilo (uzimanje podataka za uplatu i nista). Nikad nisam ostavila negativnu, ali u zelji da upozorim druge, sada se nisam ustezala. Na negativnu se korisnica javlja porukom, ali samo da me obavijesti da ce ona sad meni ostaviti negativnu jer se ne ponasam po pravilima Krpica. Dakle - da li smijem ostaviti negativnu nakon ovog iskustva? Ako ne, na koji nacin upozoravamo na ovakvo neodgovorno ponasanje? Zahvaljujem na pomoći👍😀
2019 02 05
> Duda1974: > Znam da nije tema, ali mi admin ne odgovara😔 > Molim pomoć: da li smijem ostaviti negativnu povratnu ako nije ostvarena kupnja? > Naime, korisnica rezervira stvar na 10 dana, kako sam imala puno upita zamolila sam zadnji dan rezervacije da mi javi da li zaista kupuje. Odgovor je: da, da uplata sutra... i sljedecih 3-4 dana nista iako vidim da je aktivna. Tek onda procitam povratne i vidim da nisam prva kojoj se to desilo (uzimanje podataka za uplatu i nista). Nikad nisam ostavila negativnu, ali u zelji da upozorim druge, sada se nisam ustezala. Na negativnu se korisnica javlja porukom, ali samo da me obavijesti da ce ona sad meni ostaviti negativnu jer se ne ponasam po pravilima Krpica. > Dakle - da li smijem ostaviti negativnu nakon ovog iskustva? Ako ne, na koji nacin upozoravamo na ovakvo neodgovorno ponasanje? > Zahvaljujem na pomoći👍😀 samo neutralnu,a stvar prodajte dalje,od takvih nema srece
2019 02 05
Baš je šteta da se te neutralne ne vide odmah kad se klikne na profil
2019 02 05
1 2 Sljedeći