Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Upis plaća sa disketnog medija?

Može mi netko objasniti što ovo znači? Ne radim od 11.og. mjeseca i sad vidim neku uplatu na svom računu i piše upis plaća sa disketnog medija? Što je to točno?
2019 02 06
Također i ja imam isti upit. Ja sam se prošli mjesec prijavila na Biro nakon porodiljne naknade pa sam mislila da je povezano sa time ali ne odgovara iznos uplate i nekako je rani datum jos. Nadam se da netko zna
2019 02 07
> ninaninnnina95: > Također i ja imam isti upit. Ja sam se prošli mjesec prijavila na Biro nakon porodiljne naknade pa sam mislila da je povezano sa time ali ne odgovara iznos uplate i nekako je rani datum jos. > Nadam se da netko zna Pa ja sam se isto nakon 9mj rada prijavila na biro ali nemoguće da je to jer mi nisu još ni riješenje dostavili. Tražim po Google ali ništa konkretno ne mogu naći. I ne žalim se ali me full zanima šta je to baš me ugodno iznenadilo...
2019 02 07
Ja bi cisto znala ak je neka zabuna da ne trošimo pa budemo vraćali 😁
2019 02 07
> ninaninnnina95: > Ja bi cisto znala ak je neka zabuna da ne trošimo pa budemo vraćali 😁 E pa baš to da :)
2019 02 08
Nisam baš stručnjak za ovo područje, ali sjećam se da je meni svojevremeno tako pisalo na računu kod svake uplate plaće. Sad se to promijenilo i piše uplata (s točnim nazivom uplatitelja). Ali na osnovu toga mislim da bi to možda bila uplata poslodavca. No, ako sam dobro shvatila, obje ste prijavljene na Zavodu za zapošljavanje, pa je vjerojatno da je to neka njihova naknada.
2019 02 08
> NadaMihaljevic: > Nisam baš stručnjak za ovo područje, ali sjećam se da je meni svojevremeno tako pisalo na računu kod svake uplate plaće. Sad se to promijenilo i piše uplata (s točnim nazivom uplatitelja). Ali na osnovu toga mislim da bi to možda bila uplata poslodavca. No, ako sam dobro shvatila, obje ste prijavljene na Zavodu za zapošljavanje, pa je vjerojatno da je to neka njihova naknada. Ja sam radila 9 mjeseci i nakon toga imam pravo na naknadu ali sam tek nedavno predala sve papire jer sam i zadnji mjesec bila na bolovanju pa sam dobila i neku naknadu s hzzo. Ali ja bi od biroa trebala tek od sljedećeg mjeseca primati a i s tim da još nisam ni dobila rješenje da ću primati naknadu. Tako da stvarno ne kužim
2019 02 08
Hmm, u tom slučaju jedino vam preostaje da odete u banku i provjerite od koga je uplata.
2019 02 08
Evo zvala sam biro i ipak je isplata od njih.
2019 02 08