Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Make up za vjenčanje - preporuke (Zagreb)

Pozdrav svima! :) U potrazi sam za vizažistom za šminkanje (vjenčanje) pa bih molila sve koji imaju dobra iskustva da slobodno preporuče kod koga su bili. U Zagrebu sam te bi malu prednost imali oni koji bi došli kod mene doma, ali to nije presudno za odluku. Na forumima se uglavnom spominju uvijek isti pa bih voljela vidjeti s kime ste vi bili zadovoljni. Puno hvalaa!! :)
2019 02 07
Lijepo pozdravljam! Osobno nisam koristila usluge, al moje prijateljice, susjede, kume, pa čak i kolegice, šminkala je Romana Tralić iz Zagreba i bile su oduševljene. Možeš ju pronaći na fejsu. Pratim njen profil i svaki se puta oduševim pri svakoj njenoj objavi. Mislim da ima jako veliku gužvu, često objavi da prima rezervacije čak i do dva mjeseca unaprijed. Pa eto, ako želiš, kontaktiraj ju i saznaj detalje. Sretno i nadam se da ćeš biti zadovoljna. :)
2019 02 07
Hvala Winxica, svakako ću pogledati :") :")
2019 02 07
> gogo391: > Hvala Winxica, svakako ću pogledati :") :") Nema na čemu!! Sve za ljepotu a pogotovo u takvim prigodama. Čujemo se o dojmovima. :")
2019 02 07
> gogo391: > Pozdrav svima! :) > U potrazi sam za vizažistom za šminkanje (vjenčanje) pa bih molila sve koji imaju dobra iskustva da slobodno preporuče kod koga su bili. > U Zagrebu sam te bi malu prednost imali oni koji bi došli kod mene doma, ali to nije presudno za odluku. > Na forumima se uglavnom spominju uvijek isti pa bih voljela vidjeti s kime ste vi bili zadovoljni. > Puno hvalaa!! :) Saša Knežević je meni najbolja iz Zagreba 👍
2019 02 07
BelaMakeup
2019 02 07
Hvala svima na preporukama :)
2019 02 08
Andrea Leko 😍
2019 02 08
Pozdrav, nemam niti instagram niti facebook pa ne mogu kontaktirati Romanu Tralić. Da li netko ima slučajno njezin e-mail ili broj?
2022 02 07