Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Što pokloniti dečku za valentinovo?

Slika zajednicka, neki izlet, welness neki ono sauna plus jacuzzi, salica s vasom slikom, snjezna kugla s vasom slikom, neki parfem, sat, remen, novcanik, vesta neka, majica, ovisi sta nosi, ako voli trenerke onda jedna trenerka, karte za koncert neki, ako ima zelju nekamo, vecera..
2019 02 09
Ma pokloni mu sebe u nekom lijepom sexy donjem rublju! 😁
2019 02 09
Ako je kao dijete kupite mu neki strip ( alan ford, zagor...), ako ima soni onda neku igricu koju znate da voli a nema.. ili napisite neku pjesmicu samo za njega, napravite njegovo omiljeno jelo, slasticu, napisati razloge zasto ga volite ili zasto je bas on poseban itd.
2019 02 09
> Marija007bje: > Ja sam svome uzela novčanik, onako kožni u drvenoj kutijici, lijepo i moderno izgleda. > Predugo smo zajedno, nemam više origianlnih ideja :D hehe. <3 To sam mu uzela prije dva mjeseca za rođendan
2019 02 09
Kebab 8-)
2019 02 10
Ja napravim kolač koji voli i ukrasim ga. Jeftino, jednostavno i praktično...a i ostane onda dio kolača i za mene. :-D
2019 02 12
> sanjaurban: > Moj ismijava Valentinovo, sprda se, pa mi je izbor prelagan- Ništa! :') :') :') :') :')
2019 02 13
Evo jučer je bio dan šišanja brade pa sam odlučila dan ranije dat poklon- dakle cure radije si sačuvajte te novce za nešto drugo nego za ogrtač za šišanje brade:-( prvo je čudno pogledao s ne baš oduševljenim izrazom lica, stavio to i obrijao bradu, nakon tog skinuo i istresao dlake u umivaonik- na moje pitanje šta to radiš? zato sam ti i kupila to da ne rasipas dlake po umivaoniku, on je mrtav hladan rekao- ja sam mislio da je to da mene zaštiti od dlaka da ne padaju po meni
2019 02 14
> IrenaAR: > Evo jučer je bio dan šišanja brade pa sam odlučila dan ranije dat poklon- dakle cure radije si sačuvajte te novce za nešto drugo nego za ogrtač za šišanje brade:-( prvo je čudno pogledao s ne baš oduševljenim izrazom lica, stavio to i obrijao bradu, nakon tog skinuo i istresao dlake u umivaonik- na moje pitanje šta to radiš? zato sam ti i kupila to da ne rasipas dlake po umivaoniku, on je mrtav hladan rekao- ja sam mislio da je to da mene zaštiti od dlaka da ne padaju po meni hehe, nije shvatio poantu novog izuma.....sad će vam to samo smetati u kući...stavite na MK
2019 02 14
> sanjaurban: > > IrenaAR: > > Evo jučer je bio dan šišanja brade pa sam odlučila dan ranije dat poklon- dakle cure radije si sačuvajte te novce za nešto drugo nego za ogrtač za šišanje brade:-( prvo je čudno pogledao s ne baš oduševljenim izrazom lica, stavio to i obrijao bradu, nakon tog skinuo i istresao dlake u umivaonik- na moje pitanje šta to radiš? zato sam ti i kupila to da ne rasipas dlake po umivaoniku, on je mrtav hladan rekao- ja sam mislio da je to da mene zaštiti od dlaka da ne padaju po meni > hehe, nije shvatio poantu novog izuma.....sad će vam to samo smetati u kući...stavite na MK Izgleda da nije:-( ako ništa eto bar će mi poslužit kad šišam sina
2019 02 14
Pa dobro hoće li netko napisati što je dobio za Valentinovo....da vidimo kako mašta radi...
2019 02 14
Moj muzic je dobio "ljubavnu" srecku iz hrvatke lutrije... :) Btw. Nismo "podebljali" svoj kucni budzet.
2019 02 14
> marilyn44: > Nemam decka ni problema 🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈 Suosjecam se sa tobom :') :') :')
2019 02 19
> SarahKayOS: > Ma pokloni mu sebe u nekom lijepom sexy donjem rublju! 😁 :') :') :') :') :') :')
2019 02 19
Prethodni 1 2