Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Hitno se rijesavam viska- chanel, louis vuitton...parfemi, torbe, cipele

Zbog preseljenja mi je hitno da se rijesim nekih stvari pa sam snizila dosta, ako nesto nije snizeno mozemo se i dogovoriti oko cijene. Ako vas zanimaju neki poznati brendovi ili unikatne torbe, jeftini parfemi, nakit, cipele i ostalo slobodno zavirite na moj profil i zapratite jer cu jos s vremenom objaviti nove stvari.
prije 7 dana, 11:44
Tema za rasprodaje ti je pri dnu foruma pa budi srčeko i obriši ovu temu i oglašavaj se na mjestu koje je za to namijenjeno.
prije 7 dana, 15:35
Zna li netko koliko MK imaju korisnica???? E sad zamislite kad bi nas svaka od njih jednom dnevno pozvala na svoj profil! Zamislite u što bi se pretvorio ovaj forum...
prije 7 dana, 17:02
> sanjaurban: > Zna li netko koliko MK imaju korisnica???? > E sad zamislite kad bi nas svaka od njih jednom dnevno pozvala na svoj profil! > Zamislite u što bi se pretvorio ovaj forum... Cca 300 000.
prije 7 dana, 19:42
> sonja90: > > sanjaurban: > > Zna li netko koliko MK imaju korisnica???? > > E sad zamislite kad bi nas svaka od njih jednom dnevno pozvala na svoj profil! > > Zamislite u što bi se pretvorio ovaj forum... > Cca 300 000. Aha, broj kod najnovijeg korisnika :")
prije 7 dana, 19:55