Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc pri kupnji :)

Lijepi pozdrav svima :) imam mladu macu zove se PiPi :) pokazat cu vam je na slici Uglavnom htjela bih za nju naruciti preko ebaya jednu kvalitetnu ogrlicu sa podacima. Problem je sto mi nije poznato kako doci do dobavljača i poslati mu podatke za izradu ogrlice. Posto nemam vremena istrazivati mnogo oko toga, molim da osobe koje znaju i imaju iskustva da se jave da vam posaljem podatke i preko vas da narucim. Znaci vama bih uplatila novce na vas racun i zatim posaljete na moju adresu tako mi je najjednostavnije. Javite mi se u inbox. Na prvoj slici je moja PiPi..ostale dvije su slike s ebaya kakve su mi se ogrlice svidjele..eto hvala vam cekam vas :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/256b9770e95e972028e74a73aa8479e0.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/701a6f42a99c5ffb41a5abe456adf0d1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eeab35380f1cf5896db28042ae64bbb8.jpg)
prije 5 dana, 23:31
Pozdrav Turky! Kako ne bi znali za ljepoticu Pipi nakon one drame sa sterilizacijom na drugoj temi. Sa E-bayom Vam ne mogu pomoći jer većinu mjeseca su mi kartice prazne ali to je priča za sebe. Htjela sam Vas pitati prije kupnje zbog čega baš ovakva ogrlica? Da li je toliko baš povoljnija na E-bayu ili Vam se sviđa mogućnost da zakvačite broj mobitela u slučaju da se izgubi? Pitam zbog toga što i kod nas ima raznih ogrlica. A druga, i najbitnija stvar, ako Vam je maca većinu vremena vani, bilo je slučajeva da maca zapne skupa sa ogrlicom. Kolega je spašavao macu sa drveta koja se objesila za granu jer je zapela, hvala Bogu živa je i zdrava jer se odmah odreagiralo. Postoje ogrlice koje same puknu tj. otkače se ako dođe do toga. Čini mi se da sam ih u Muelleru vidjela. To je dvosjekli mač naravno jer ako se otkači nema više broja telefona. Mi smo svoje mace naučili na vodilice i povremeno ih šećemo vani kao peseke. Znam da izgledamo kao budale sa tri mačke na lajni ali odavno me ne zanima tko šta misli. Ne znam, razmislite, ne bih htjela Vam sada usaditi paniku, ogrlice su zgodne i čini mi se kvalitetne. Nadam se da će ju i htjeti nositi, neke neće ništa oko vrata. I kao što smo na onoj temi raspravljali, poželjno je cijepiti macu.
prije 5 dana, 01:10
Vidim da se PiPi vratila :) Ako treba naručiti s ebaya tu sam, ali znaš da možeš naručiti i samo privjesak na koji možeš dati ugravirati što želiš...
prije 5 dana, 01:35
https://mojekrpice.hr/tagoteka-295828
prije 5 dana, 05:51
> ivy4862: > https://mojekrpice.hr/tagoteka-295828 Uf, zaboravila sam na ovaj profil....možda je stvarno najzgodnije da kod nas uzme....sa ebaya čekaš tjednima
prije 5 dana, 07:39
Razmislite o toj ogrlici- mojoj teti je maca imala ogrlicu i kad se vratila jedan dan s posla našla je macu kako je uginila tj. ugušila se- ogrlica joj je zapela vjerovali ili ne za ono metalno gdje se odlaže pegla na dasci za peglanje i maca je tako visila i ugušila se :-(
prije 5 dana, 09:10
Ogrlica mora OBAVEZNO imati sigurnosnu kopču jer će inače maca zapeti za nešto i ugušiti se. PS mislim da vam je bolja investicija osiguranje balkona i postavljanje mreže.
prije 5 dana, 09:12
Na ogrlicu sam se odlucila.. posto idem na sezonu radit da ima ogrlicu u slucaju da se izgubi da mi osobe mogu lakse javiti i doci do mene..jer na sezoni sam ju i nasla kao malenog macica i uzela sa sobom :) tako da okolina ce joj biti poznata kad dodemo :) sa ebaya sam se odlucila na preporuku jedne osobe cisto zato..ja sam iz manjega grada kod nas nema, u zg-u sam nasla par ali radi kvalitete i kakve sam vidjela na ebayu razlicite su..no nije na odmet..mogu jos uvijek i ovdje pogledati :) uskoro cu ju i cipirati i zelim staviti podatke da je cipirana, njeno ime i broj svog mobitela u slucaju nezgode .. jer radit cu i necu imat stalno oko na njoj..ali u redu ovo je istina da se moze lako ugusiti o tome sam isto razmisljala..no ne znam da li bi cip bio dovoljan..bojim se da ju netko od stranaca kako sam u kampu da ju ne uzme..ovako kad vide da je cipirana i da se moze tako preko njega pronaci drugacije se gleda..no jos imam vremena..i razmislit cu hvala na ponudi :)
prije 4 dana, 11:13
Ne bih preporučila čvrste ogrlice za mačke, moguće su, kao što su već spomenule krpičarke, nezgode. Mačke skaču, provlače se, penju na drva Možda da uzmete neku poluelastičnu ogrlicu, npr kao onu za buhe pa na nju prikvačite privjesak u kojemu su podaci...ili neki medaljon na koji ugravirate broj mobitela. Može se desiti , naravno, da će maca i sa takvom oglicom zapeti, ali je ogrlica elastična pa su manje mogućnosti za gušenje...Mada niti tu nema garancije.. Prije sam svojim mačkama stavljala ogrlice protiv ektoparazita. Kako su slobodne , sa pristupom kući, jedna se vratila bez ogrlice, a jednoj je ogrlica bila razvučena i stajala joj je preko ramena, onako kako misice nose lentu..
prije 4 dana, 14:36
turky5 da bi Pipi u potpunosti uživala u izlascima iz iskustva govorim bez ogrlice, iz razloga koje je navela Felis 79 i zvonkamala. ;) Vidjela sam rane na macama od ogrlica. Ogrlice su opasne za mačke....!!!!!!! Za cijepljenje se slažem naravno protiv zaraznih bolesti, bjesnoća po meni nije toliko bitna ovisno gdje živiš, nisam pogledala. Kod nas nije zabilježena do sada prisutnost bjesnoće, pa ne brinem..... Ako se baš bojiš za sigurnost mace, ja sam svoje navikla na zviždaljku za pse x-) no i to je priča individualna za svakog obzirom na područje gdje živite. Mi smo daleko od ceste u blizini šume, pa uživamo pravi mačji život.... :") Ne vjerujem da se Pipi ne bi znala vratiti, a vidim da je sterilizacija riješena, što je također spašava od mnogočega. Inače mačke imaju svoj radijus kretanja do 5 km i vraćaju se, iako još nisam upoznala niti jednu da odlazi tako daleko. http://www.ferarica.hr/hr/5015/opasna-ogrlica/ - jedan od slučaja a ima ih još puno..... tako da..... :'(
prije 4 dana, 14:52
> LeSock: > Ogrlica mora OBAVEZNO imati sigurnosnu kopču jer će inače maca zapeti za nešto i ugušiti se. ako se već odluči ZA ogrlicu SVAKAKO - NE BIRATI OGRLICU RADI ESTETIKE > PS mislim da vam je bolja investicija osiguranje balkona i postavljanje mreže.
prije 4 dana, 14:55
> IrenaAR: > Razmislite o toj ogrlici- mojoj teti je maca imala ogrlicu i kad se vratila jedan dan s posla našla je macu kako je uginila tj. ugušila se- ogrlica joj je zapela vjerovali ili ne za ono metalno gdje se odlaže pegla na dasci za peglanje i maca je tako visila i ugušila se :-( :'(
prije 4 dana, 14:56
Maca ce se cjepiti ovaj tjedan i cipirati ali mislim da cu odustati od ogrlice nakon ovog sto sam vidjela..a sta se tice cipa..kako se preko mobitela i na koji nacin se moze locirati maca preko cipa ? Cula sam i za tu opciju pa me zanima ako itko zna :)
prije 4 dana, 16:06
Nikako, to se može samo preko ogrlica s gpsom.
prije 4 dana, 16:51
U redu..zahvaljujem svima na informacijama <3
prije 4 dana, 23:38
1 2 Sljedeći