Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Farmasi sampon za rast kose?

Pozdrav drage,vec dugo slusam o ovom hvaljenom proizvodu,pa me zanima dali koja od vas koristi? Dali vam pomaze? :") :") :")
2019 02 11
Hej ja koristim redovito mjesec dana, kosa je narasla, ali sam jucer saznala da ima toliko los sastav i da nije prirodan kako pise vec samo u tragovima ima češnjaka, a i pocela me je glava svrbjeti, mislim da nije vrijedno unistavati si vlastiste radi par centimetara duzine kose
2019 02 11
Skoro svaki sampon na nasem trzistu, pogotovo, sadrzi sulfate, a na Vama je hocete li koristiti odredeni sampon ili ne. Ja sam koristila farmasi sampon prije cca godinu dana i bio mi je super. Kosa mi je bas brzo rasla i bila je sva mekana i lako se rascesljavala. Prestala sam na neko vrijeme i opet pocela nedavno; isusio mi je kosu toliko da mi je kao slama bila i tjeme me strasno svrbilo. Evo, sestra ga koristi kontinuirano godinu dana i njoj je odlican. Sto se tice rasta kose u tom stvarno pomaze tj.potjece brzi rast kose.
2019 02 11
Moj muž koristi, i svekrva i šogorica i sad su ga svi njegovi prijatelji kojima je radi godina kosa počela ispadati (hahaha) počeli koristiti i svi su jako zadovoljni
2019 02 11
Pozdrav svima, gdje kupujete ovaj šampon? :-) hvala.
2019 02 12
> ivana.druskovic: > Pozdrav svima, gdje kupujete ovaj šampon? :-) hvala. Preko nekoga tko narucuje, to vam je kataloska prodaja :)
2019 02 12
> ivana.druskovic: > Pozdrav svima, gdje kupujete ovaj šampon? :-) hvala. Pozdrav! Ja naručujem Farmasi proizvode pa ako vas bilo što intetesira slobodno se javite. Lp
2019 05 08
Meni nije pomogao, ali mi je dobar bio za tjeme koje je inače osjetljivo. I lijepo miriše, i dugo traje.
2020 02 05
Bavim se sa Farmasi proizvodima , ako netko nešto treba , slobodno mi se javi
2021 09 14