Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Farmasi sampon za rast kose?

Pozdrav drage,vec dugo slusam o ovom hvaljenom proizvodu,pa me zanima dali koja od vas koristi? Dali vam pomaze? :") :") :")
2019 02 11
Hej ja koristim redovito mjesec dana, kosa je narasla, ali sam jucer saznala da ima toliko los sastav i da nije prirodan kako pise vec samo u tragovima ima češnjaka, a i pocela me je glava svrbjeti, mislim da nije vrijedno unistavati si vlastiste radi par centimetara duzine kose
2019 02 11
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/40547c4eac9af973dc9bf28a8cb0a23b.jpg)
2019 02 11
Skoro svaki sampon na nasem trzistu, pogotovo, sadrzi sulfate, a na Vama je hocete li koristiti odredeni sampon ili ne. Ja sam koristila farmasi sampon prije cca godinu dana i bio mi je super. Kosa mi je bas brzo rasla i bila je sva mekana i lako se rascesljavala. Prestala sam na neko vrijeme i opet pocela nedavno; isusio mi je kosu toliko da mi je kao slama bila i tjeme me strasno svrbilo. Evo, sestra ga koristi kontinuirano godinu dana i njoj je odlican. Sto se tice rasta kose u tom stvarno pomaze tj.potjece brzi rast kose.
2019 02 11
Moj muž koristi, i svekrva i šogorica i sad su ga svi njegovi prijatelji kojima je radi godina kosa počela ispadati (hahaha) počeli koristiti i svi su jako zadovoljni
2019 02 11
Pozdrav svima, gdje kupujete ovaj šampon? :-) hvala.
2019 02 12
> ivana.druskovic: > Pozdrav svima, gdje kupujete ovaj šampon? :-) hvala. Preko nekoga tko narucuje, to vam je kataloska prodaja :)
2019 02 12
Ej poz svima ...i ja sam citala o tom samponu i ima ih tu na krpicama za kupiti ima par zenica sto prodaju...kosu sam skratila do ramena jer mi je blajh unistio osusio kosu i hocu opet da mi kosa beze raste ono da u par mj vidim razliku ali cula sam da je dobar i afroditin sampon od cesnjaka i subrina recept ...oba sam davno koristila mislim da su mi bili dobri .ali jedinom samponu kojem vjerujem za rast je Aromatica s naalovom za rast i jacanje od ruzmarina i koprive.full skrpi kosa od cistoce meni je dosta narasla kosa a samo jednu bocicu sam potrosila i preporucila ju frendici i njoj pomoglo i duze je koristila i kosa rasla.ima kupiti u aromatica trgovinama i nekim ljekarnama i kosta 50 ili 60 kn .i vjerujem da prirodno radjeni samponi od koprive itd daju dobre rezultate uz to da imaju nesto u sebi da hidrira...a ovdje na krpicama imamo takvih zenica sto rade prirodno.:)
2019 02 12
Šampon od bijelog luka 500 ml 42,00 kn Idemo u borbu protiv opadanja kose pomoću FARMASI šampona od bijelog luka Dobro ste pročitali. Problem prekomjernog opadanja kose efikasno i na posve prirodan način uspješno ublažavamo pomoću bijelog luka. Bijeli luk sadrži puno korisnih materija za zdravlje: eterična ulja, kalijum, kalcijum, bjelančevine, vitamin C, provitamin A, sumpor te alicin, koji je općenito poznat kao biljni antibiotik. Nije slučajnost da su ga u Rusiji nazvali ruski penicilin. Kako ublažavamo problem opadanja kose pomoću bijelog luka? Bijeli luk sadrži prirodni organski sumpor, kojeg često nazivamo mineral ljepote, jer nam pomaže da lakše dođemo do blistave puti, sjajne i mineralizirane kose. Sumpor posebno jača kosu i nokte. Bijeli luk blagotvorno utjece na stimulirano djelovanje krvnog pritiska. Korijen vlasi prima potrebne hranjive materije preko krvi, dok pospješeno kruženje krvi omogućava intenzivnije dovođenje potrebnih hranjivih materija u kosu. Uprkos brojnim dokazanim ljekovitim efektima potrošače odbija njegov specifičan i jak miris. U kozmetičkim FARMASI proizvodima miris bijelog luka toliko ne osjetimo jer dodajemo hipoalergene parfeme koji izrazit miris proizvoda čine privlačnijim. Šampon protiv opadanja kose Bijeli luk iz Kozmetike FARMASI sadrži 100% prirodni bijeli luk, kojeg kod pranja kose nećete namirisati, jer šampon sadrži parfem prijatnog mirisa. Redovnim pranjem uklonit ćete perut, ojačati kosu, smanjiti njeno opadanje i na prirodan se način pobrinuti da kosa opet bude sjajna i zdravog izgleda. ! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/be6030f7e7aaa0594ae1caed28daee1a.jpg)
2019 03 12