Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Poštarina za jeftine artikle

Pozdrav! Kada prodajete nešto jeftino npr za 10-20 kn i netko želi kupiti samo taj artikal kako definirate poštarinu za taj artikal?
2019 02 13
toliko je i postarina bar 10-15kn,nekad i vise,sve ovisi o tezini kad su veci iznosi pa se mozes dogovorit za postarinu sto je nagore i po meni bezobrazno,sto bi svi besplatnu postarinu na te male iznose
2019 02 13
Ako je baš neki ono jeftin artikl 10 kn poštarina najviše
2019 02 13
Već pri određivanju cijene jetinijih stvari istu prilagodim tako da s poštarinom stvar ne ispadne preskupa. U krajnjem slučaju predložim slanje obično, naravno ako vrijednost ne prelazi 15-20 kuna. Ali samo u krajnjem slučaju jer radije izbjegavam tako slati.
2019 02 13
Dogovorim se,kako kupac želi.Obično šaljem Tiskom.Ako je artikl manjih dimenzija,Tisak koverta koja je 10 kuna.Potrudim se da poštarina bude što manja i to je to.
2019 02 13
Posaljemo obicno i do sad je sve bilo u redu.. 😊 i sama cesto trazim obicno slanje od prodavaca i nikad nije bilo problema s posiljkom
2019 02 13
I ja ponudim obicno slanje.A ako je skuplje , posaljem Tiskom ili preporuceno.
2019 02 13
Hvala na savjetima.Obično slanje- mislite kao pismo za npr 5 kn?Znači ipak riskirate ponekad da se paket tako zagubi ili da ne znate je li stiglo? A za Tisak su mi rekli da ne smiju više dopuštati slanje bilo čega što nije papir u toj koverti na žalost :( barem kod mene je tako.
2019 02 13
Ne kužim zašto bi prodavač definirao cijenu za slanje jeftinijeg artikla? Ukoliko netko želi kupiti nešto za 10-15 kn, napišete kupcu sve moguće opcije pa neka sam izabere. Pri tome napomenete da za pošiljke koje nemaju šifru za praćenje - ne odgovarate. I pošteno. Zašto bi prodavač razmišljao kako se prilagoditi kupcu i savjetovati ga koji mu je izbor najpovoljniji. Neka kupac odluči sam za sebe i neka bude svjestan rizika obične poštarine ako se odluči za to. Znala sam kupiti ovdje naušnice ili neku narukvicu koja nije bila skupa, ali sam tražila preporučeno. Pa su me prodavačice savjetovale da bi me tako izašlo npr.50 kn, a mogu proći jeftinije, npr za 35 kn. Ne znam čemu to predlaganje ako sam spremna platiti preporučeno. Odmah se svi uvrijede i ispadne kako ne vjeruješ prodavaču, jer hoćeš tu šifru i kako se baš njima nikad nije dogodilo da im se pošiljka zagubi.
2019 02 13
> Cranberry: > Hvala na savjetima.Obično slanje- mislite kao pismo za npr 5 kn?Znači ipak riskirate ponekad da se paket tako zagubi ili da ne znate je li stiglo? A za Tisak su mi rekli da ne smiju više dopuštati slanje bilo čega što nije papir u toj koverti na žalost :( barem kod mene je tako. Meni se nije desilo da se zagubi.Jest da odahnem kada se kupac javi da je stiglo :).I sama sam kupovala tako i prihvatila sam rizik da se može izgubiti.U Tisak koverti bi se trebao samo slati papir,ali ;) ...
2019 02 13
Kod mene su u opisu svakog oglasa navedene cijene i sa postarinom 20kn skuplje. Obzirom da sam ja sve slala postom preporuceno,a tek sam naknadno skuzila ovo slanje tiskom i vidjela da je i ono 20kn minimalno. A onda sam neki dan saznalna za onu opciju da se ispunjava unaprijed pa je jos jeftinije. Uglavnom ne da mi se to prepravljat, iako cu sama smanjit prilikom dogovora za kupnju, ali sam svakako za to da kupac bira kakvu postarinu zelim
2019 02 13
Slanje Tiskom može biti i 10 i 15 kuna. Ako ispunite formular na mobitelu ili, kao ja, na laptopu pa printate(što ću kad volim papirnato).
2019 02 13
> Cranberry: > Hvala na savjetima.Obično slanje- mislite kao pismo za npr 5 kn?Znači ipak riskirate ponekad da se paket tako zagubi ili da ne znate je li stiglo? A za Tisak su mi rekli da ne smiju više dopuštati slanje bilo čega što nije papir u toj koverti na žalost :( barem kod mene je tako. Na mom Tisku nisu nikad ni dali da se stavlja u kovertu druge predmete osim papira. Zato ja ako je stvarno nešto maleno stavim u svoju kovertu predmet oko kojeg je jedan papir presavijen i dam zatvorenu kovertu teti i ni jedna se ne buni, a kupilici je jeftinije
2019 02 14
> Katjanp: > > Cranberry: > > Hvala na savjetima.Obično slanje- mislite kao pismo za npr 5 kn?Znači ipak riskirate ponekad da se paket tako zagubi ili da ne znate je li stiglo? A za Tisak su mi rekli da ne smiju više dopuštati slanje bilo čega što nije papir u toj koverti na žalost :( barem kod mene je tako. > Na mom Tisku nisu nikad ni dali da se stavlja u kovertu druge predmete osim papira. Zato ja ako je stvarno nešto maleno stavim u svoju kovertu predmet oko kojeg je jedan papir presavijen i dam zatvorenu kovertu teti i ni jedna se ne buni, a kupilici je jeftinije I ja isto tako ili ponekad odem na drugi Tisak pa posaljem u kuverti ako dopuste 🤣👊🤞
2019 02 15
postarina se racuna po cjeniku HP-a bio artikli 3 kn ili 300 kn.Preferiram slati preporuceno,ali saljem i obicno na njihovu odgovornost.niti meni nikada ne daju da u kuverti stavljam.probala sam na par mjesta.
2019 02 18