Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Lijepa.hr - kallos, stapiz sleek, xpeel

Vecer. Ima li koja iskustva sa brendovima poput xpeel, kallos i stapiz sleek? Konkretno, rijec je o tome da na stranici lijepa hr. nude zaista sirok asortiman njege za kosu po zaista niskim cijenama ( tipa 1000 ml kallos maske za kosu za 20tak kuna ). Ako ste koristile ili koristite, dobro bi mi doslo da napisete jel se isplati. Hvala 😊
2019 02 13
I mene zanima. I najbolje mi je sto ovdje nadjem te iste maske za 80kn 😏
2019 02 13
Kallos prozivodi nisu bas nesto. Probala sam maske za suhu kosu i kao da nista nisam stavila. Imala sam njihovo ulje za kosu,također nisam oduševljena.
2019 02 13
Hvala. Mislim da necu naruciti kallos. Moja kosa je suha, ali nista cudno obzirom da je kovrcava.. a sleek ili xpeel?ima li koja.. 😊
2019 02 13
Ja već dugo koristim Kallos masku za kosu sa keratinom i meni je odlična :)
2019 02 13
Imam Kallos tri maske za kosu, odlične....
2019 02 13
Supermamica i undressme, kakav tip kose imate i koje maske tocno koristite ako vam nije problem napisati. Ne mogu se odluciti nikako.
2019 02 13
Kosa mi je normalna do masna, bojana ali jako očuvana, maske koristim uvijek umjesto regeneratora...najčešće nanesem na suhu kosu prije pranja (iako je namijenjena za nakon), držim 15 ak minuta i zatim operem kosu....kosa dubinski miriše na masku, tako da proizvod stvarno dopre u dubinu vlasi, meni je kosa nakon svake njihove maske svilenkasta...probala sam sve drogerijske i meni su Kallos bolje, da ne spominjem cijenu....imam tri, Keratin, Vanilla i Jasmin....to ja više radi mirisa uzimam, meni je svaka ok....baš se mislim naručiti od Manga....
2019 02 14
Ja sam s kallosom prezadovoljna, posebno s keratinom. masku stavim prije pranja i držim 15-20 min i onda samo operem šamponom i predobro je. imam suhu, plavu kosu.. sad sam uzela biotin za probu i isto mi je super
2019 02 14
Prije pranja kose radim pakung sa maceratom ružmarina i koprive.Umasiram u tjeme,zamotam kosu i preko vrećicu.Preko toga zamotam u peškir.Držim 1 sat.Operem kosu šamponom bez sulfata.Šamponi sa sulfatima,jako isušuju prirodno suhu kosu.Koristim keratinsku masku,iz fr salona,jako mi je dobra za kosu.Drzim 15 minuta,isperem.Nakon toga,kosu prelijem čajem od ružmarina,ne ispirem više.Kosa mi je odlična.Ružmarina imam u vrtu,jako puno,a i koprive.Macerat pravim sama.Nešto najbolje za moju gustu kosu,što sam ikad probala.
2019 02 14
I meni je Kallos maska(keratin) izvrsna,imam plave pramenove sta znaci da je kosa zbilja isusena
2019 02 14
A je li koja probala Kallos šampone?:)
2019 02 14
Kallos 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼 Samo cu reci da nakon 4 godine koristenja i dalje sam vjerna njihovim maskama.
2019 02 15
Imam njihov šampon keratin, ne sviđa mi se....ništa posebno, još je pakiranje nezgrapno i mora se čep svaki put odvijati i navijati natrag, nema poklopac samo....
2019 02 15
Imala Kallos masku s arganom(za bojenu kosu) i njihov sampon Lab35(za kovrčavu kosu) i iznenadila me kvaliteta u odnosu na cijenu. Kosa mi je bila mekana, ravna i lako se rascesljavala. Imam suhu, bojanu kosu sklonu zapetljavanju. Bitno je pogoditi proizvod sa tipom kose. Nekom treba vlage u kosi, nekom proteina itd. Npr.ako vam je kosa sklona mašćenju a uzmete za hidrataciju, najcesce je kriv izbor a ne proizvod. Ako uzmete proteinsko pakovanje a imate normalnu kosu, možda cete je ukrutiti, vrhovi ce postati šršavi jer ste je "predozirali" nepotrebnim sastojkom. Itd itd Probaj nesto od navedenog. Jeftino je, i da ti ne odgovara, neces zažaliti para ;-)
2019 02 17