Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Sakupljam ako netko ima...

... prazne male bočice 0,1 od one male žestice (rum i slično) - prozirne da se mogu ukrasiti... Ako netko ima više komada, a da mu ne treba... Plaćam poštarinu, hvala :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e5dbd879565ce98afce58863faa65a1d.jpg)
2019 02 15
Ja sam te bočice znala nalaziti putem :D .Najviše ih ima oko autobuske i željezničke stanice :).Valjda radnici cugaju dok čekaju prevoz :') .
2019 02 15
> silkica: > Ja sam te bočice znala nalaziti putem :D .Najviše ih ima oko autobuske i željezničke stanice :).Valjda radnici cugaju dok čekaju prevoz :') . Dobro ne bih baš za alkosima skupljala po podu 😂 Mislim nemam namjeru nikoga povrijediti, ali ono ne! 🙄 Ima teta koje se bave slasticama i slično pa ako ima tko viška, na to sam mislila... 🙂
2019 02 15
Pardon shadow, evo da ne otvaram novu temu, i ja bih molila ako netko ima kodove sa čepova cole (točkice)...u inbox. <3
2019 02 15
Ja ti imam brdo onih od sokica od klinca, znaci il 125 il 2dl ako nisu prevelike?
2019 02 15
postaj nam tu i završni rad :D (nazalost trenutno imam samo jednu od ruma skoro praznu :( )
2019 02 17
Eh,šta ti je moje umjetničko oko :).Ja u svemu vidim neku mogućnost i sve kupim :') .Nađe se tu i kamenja raznih veličina i oblika,grana,grančica,daski,dasčica,gajbica :') ...
2019 02 17
> Epona386: > postaj nam tu i završni rad :D > (nazalost trenutno imam samo jednu od ruma skoro praznu :( ) Hoću, moram ih prvo sakupiti pa se bacam na posao😋😊
2019 02 17