Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Dugoprstići na Pošti

Prodala dvije stvari sa otkupninom. Cure preuzele a pare ne stizu ni 10dana nakon preuzimanja. Zovem Postu, kazu: po broju posiljke vidimo da su novci isporuceni. Oni ne mogu nista dok ne pitaju postara(tek u ponedjeljak) sto se dogodilo tj.kod koga su novci ako ne kod mene. Ukratko, netko na posti a, nekako mi smrdi na postara da je Dugoprstić. Koga je potpisao i ciji je OIB ostavio,pitam se baš..... Imate vi iskustva sa ovakvim situacijama i ako da, kako ste to riješile?
2019 02 16
Poštar je sigurno... Ja dok sam bila u NJemačkoj, slala sam svojima novce poštom, par puta su novci stigli bez problema, i kada su oni "skužili" da se pare šalju, novci su odjednom krenuli nestajati, tj.opravdanje im je bilo: AH to je obična pošta i normalno je da se "zagubi".... od tada svaka iduća pošiljka nije stigla... Nemoguće da je ispočetka sve normalno stizalo i kad s esaznalo što je u pošiljci, novci su "zagonetno" krenuli nestajati...
2019 02 16
Kod mene se ne radi o novcima nego poštanskim markicama, već su 3 pisma nestala, 2 koja sam ja slala i jedno koje je meni trebalo doći slano običnom poštom isti izgovor da mozda je postar stavio u krivi sandučić i da oni za to ne odgovaraju. A nemogu ljudima koji mi poklanjaju markice reci da mi šalju preporučeno.
2019 02 16
Meni svako malo paketi sa eBaya nestaju... Postar ostavi obavijest kao da pokušao dostavit, kad se dode u postu kazu da paket ne postoji 😉 Ja sam krivo obavijest dobila..tako kazu u posti
2019 02 18
posta stalno nesto krade.od narucenih paketa sa alija,ebaya.....malo pa malo ne stigne paket
2019 02 18