Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povrat novaca?

> sanjaurban: > > kleo12: > > Vecer cure. Imam jedan upit vezano uz jednu korisnicu koja me trazi povrat novaca za kupljen artikal. > > Prica ukratko ide ovako.. > > Prodavala sam Gucci novcanik po 100 kn. Jedna gospođa se javila. Pitala je da li je original, sto ja nikad nisam tvrdila. Rekla sam da se nalazi u kutiji Gucci, ali to je sve. Certifikate o originalnosti nisam imala i nije ih pitala. Novcanik je kupila i sve okej. Nakon skoro 2 mj mi se javila sa tvrdnjom da sam ju prevarila i da to nije original. Trazi povrat novaca jer navodno smrdi. > > E sad, moja pitanja su: da li trebam vracat novac nakon 2 mjeseca? Nije li smrdio (ako vec smrdi) i do sada? I da sam imala certifikate o originalu, zar bi ga prodavala za 100 kn? > > Pomognite mi u donosenju ispravne odluke. Sto biste vi napravile? > > Pozdrav svima i ugodnu vecer > Helou, na pitanje je li nešto original vi odgovarate da dolazi u Gucci kutiji, a ne napišete da je fake proizvod. Kod parfema vam stoji da su kopije, ali da su identične originalu po mirisu i dugotrajnosti. Pa zašto bi ljudi onda masno plaćali originale ako je to isto? Vratite ženi novac i ne sramotite se otvaranjem ovakve teme Ma baš tako. Vratite ženi novac i izmijenite opis profila, ne prodajete markiranu robu, nego kopije
2019 02 17
Lijepo vam je napisala zena (kupac) u prvom postu,medju zadnjim recenicama, u smislu mora nauciti ..Ne zna koliko je Gucci. To njeno neznanje ne opravdava lazi prodavaca "ima kutiju, ima kod".. Nigdje nije napisala jasno "fake je" ili "nije original"! Slazem se sa leSock, sve fino napisano.
2019 02 17
Prodavacica je smuljala sta prodaje, a kupilica je tribala ranije reagirat. Prva, po mom misljenju triba dobit blok radi prodavanja macka u vreci, a drugoj neka ovo bude skola. A to "sta ja znam koliko Gucci kosta" objesite macku o rep. Za 100 kn kupit original Gucci....majko mila 🤦‍♀️🤦‍♀️ Pa postoji internet, a i samo ime high end modnog brenda vam govori da tu fali bar nula do originala(rabljenog, naravno).
2019 02 17
A je, stoji i to sto kaze Nefertiti, ali svakako otvaracica teme-prodavacica je za blok, parfemi od 50kn na placu kod nje u prodaji za 150kn. Plus ova laz o vrecici i kodu, pravi se grbava..Divotica :s
2019 02 17
I marijags (molim samo bez ljutnje), stvarno je glupo staviti u opis profila kako prodaješ sve original i to je 100% sigurno, a ni sama nisi bila sigurna u gucci što je što nije i to je sasvim okej ne moramo svi sve znati, iako gucci da se ne lažemo dobro svi poznaju, nije to neki lijevi brend. Stoga zaista ne kužim tu svrhu naglašavanja, pa tako i kod pokretačice teme ista stvar ona prodaje sve markirano, također nedavni slučaj s torbom isto u opisu pokretačice te teme stoji prodajem samo markirano, originalno i to odgovorno tvrdim. Pa dajte malo razmislite, zar je to bitno naglašavati, i onda se desi što se desi.
2019 02 17
Prodavacici treba blokirati profil zbog nacina na koji je prodala novcanik a i zbog ostatka ponude na profilu. Kupilica je mislila da je dobila na lotu i naslikavala se fejk gučijem pa pala u tesku depru kada je to shvatila sta ima u ruci. Ona je sama sebi dovoljna kazna. Vazno je da u opisu profila pise ; sve markrano! I original! Ma daj.....
2019 02 17
Pa vjerujem da se 90 % nas koje ovdje komentiramo s Gucci proizvodima susreće samo na televiziji, ne znam čemu sad toliko snebivanje... Slažem se da je cijena smiješna jer možemo ako ništa drugo, pretpostaviti da original košta mnogo, mnogo više. Nisu u pravu ni jedna ni druga, ali neka si vrate novac i artikle i ostave negativke ako hoće, zaslužile su ih obje. Ali prodavačica ponovno ima Gucci novčanik u prodaji i to nam nije nimalo sumnjivo? Velika je ljubiteljica Guccija pa za poklon same fejkove svi frendovi donose...
2019 02 17
Kod prodaje originala i lažnjaka trebalo bi se podrazumijevati da oni koji prodaju original stvari ne trebaju naglašavati da je original, npr. "prodajem Adidas tenisice"- pa samo je jedna kompanija Adidas na svijetu...oni koji prodaju lažnjake trebali bi to NAGLASITI na barem tri mjesta: u naslovu, u tagovima i u opisu artikla, ovi drugi su dakle "krivci" i neka napišu da je nešto kopija, smatram da je to jedino ispravno, lp
2019 02 17
Da Brigitavuk, slazem se, samo ovdje je moralna vrijednost srozana na 0 (nulu). Dakle, prodavaci prodaju poklone pa nisu sigurni u originalnost, a s druge strane imamo kupce kojima je vazno da sa njihovih torba, novcanika, kapa i jakni vristi pradà, toomy,gouci i fendy i nadaju se da za 100 kn kupuju ono sta inace kosta 1.000,00 i vise. Ma da, kako da ne!
2019 02 17
Ne mogu vjerovati da ce te se navuci i opravdati preprodavacicu fakeova. I to po kojim cijenama parfema. Ne mogu..
2019 02 17
Ma fuj.. Više nitko, nakon ovog neće prijaviti kupnju fejkova... Pokriti će se po ušima od sramote... Pa kada kupite fejk... Same ste si krive... Zato ja već sat vremena pokušavam dokazati originalnost svoje Furla torbe.. Ma neću ju ni prodati... Pokloniti ću ju... Ne treba meni ovo... Gle curke kupila sam Givenchy čizme ovdje za 350 kn.. Sigurno su fejk jer koštaju 14000 kn... Premda cura ima sve certifikate... I Burberry baloner.... Također original... Poskliznila se na glupi Gucci novcanik.. Sada sam ispala teška glupača... Sramota... Cure... Sramota....
2019 02 17
Ovaj odgovor je školski primjer prijevare dovođenjem u zabludu. Naime, lažno prikazivanje i/ili prikrivanje činjenica s namjerom da sebi ili nekom drugom pribavite imovinsku korist izjednačeni su kod definiranja prijevare dovođenjem u zabludu. Tako da ovo što je prodavačica napravila definitivno jest varanje kupca. Pitanje je postavljeno jasno te je moguće i logično na njega bilo odgovoriti sa "da, original je" ili "ne, nije original". Prodavačica se svjesno odlučila na mutan odgovor računajući kako ju takav odgovor spašava odgovornosti. Fuj. Dodatno, protok vremena u ovom slučaju nema nikakvu težinu jer se ne radi o oštećenju koje protokom vremena može nastati. Proizvod nije prestao biti original nakon mjesec, dva, pet... Vrijeme ne skida originalnost, a bome ni ne spašava od odgovornosti za prljavo poslovanje.
2019 02 17
Ne kuzim zasto cijena diktira da li je nesto fejk ili ne? Znaci ako stavis oglas od 100 kn onda je fejk automatski pa se podrazumjeva da to ne naglasis jer je presutno ne original zbog niske cijene. Bezveze. Ja sam osobno vidjela da neki prodaju i fake stvari po za mene previsokim cijenama.
2019 02 17
> Nocturama: > Ovaj odgovor je školski primjer prijevare dovođenjem u zabludu. > Naime, lažno prikazivanje i prikrivanje činjenica s namjerom da sebi ili nekom drugom pribavite imovinsku korist izjednačeni su kod definiranja prijevare dovođenjem u zabludu. Tako da ovo što je prodavačica napravila definitivno jest varanje kupca. Pitanje je postavljeno jasno i moguće i logično je na njega bilo odgovoriti sa "da, original je" ili "ne, nije original". Prodavačica se svjesno odlučila na mutan odgovor računajući kako ju takav odgovor spašava odgovornosti. Fuj. > Dodatno, protok vremena u ovom slučaju nema nikakvu težinu jer se ne radi o oštećenju koje protokom vremena može nastati. Proizvod nije prestao biti original nakon mjesec, dva, pet... Vrijeme ne skida originalnost, a bome ni ne spašava od odgovornosti za prljavo poslovanje. Tako je. I Marija ( kupac) ima potpuno pravo kad piše da cijene nisu mjerilo. Sama prodajem vrlo jeftino jer nemam ništa od toga da mi nešto stoji tri godine na profilu. Cilj mi je da roba ide dalje i ne vidim ništa loše u tome da netko originalni Gucci novčanik cijeni 100 kn. Ja sam mušku jaknu, original Gucci cijenila 1500 kn, a plaćena je bila 2860€. Suprug ju je obukao doslovno dvaput, udebljao se uslijed agresivnog liječenja i više jakna ne ide na njega. Njegove nove Burberry traperice sam prodala za 150 kn. Itd. Zašto ne? Naša odluka, naše stvari. Prodavačica novčanika je preprodavačica lažnjaka i zaslužuje blok profila. Novce obavezno mora vratiti.
2019 02 17
> sonja90: > Ne mogu vjerovati da ce te se navuci i opravdati preprodavacicu fakeova. I to po kojim cijenama parfema. Ne mogu.. Sonja nitko ne opravdava prodaca ali nije ni ona nevina.jer odmah je znala da je feik i jako joj je smrdio na kinesko a ipak ga je stavila u prodaju..a kad nije prodala onda nakon 2 mj trazi povrat..to mi nikako nije jasno..
2019 02 17