Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Trazim nekog za poduku(za cjenu se dogovorimo)

Znaci treba mi netko s vlastitim automobilom tko je dobar i strpljiv sto se tice voznje da samnom vjezba parkiranje( znaci nisam totalna mulusa znam se uparkirat;al to bude ili previse ljevo,ili previse desno svakako nekako ,sve ali ne dobro)takoder ako bude nedjelja i poligon prazan da vjezbamo voznju unazad s promjenom smjera,tu sam malo mutusa :(( znaci nebi isli samnom na cestu(jer jos nemam vozacku;u procesu sam polaganja) za cijenu se dogovorimo :) nemojte mi pls savjetovat naucit ces to s instruktorom ovo ono,treba mi vjezbe sa strane ,a u zg nemamo nikog niti su mi roditelji ovdje pa nemam pristup automobilu,stvarno cu biti od srca zahvalana onom tko mi pomogne,ljubim vas :*
2019 02 18
Čuj, ne bi ti to baš savjetovala.. Em sumnjam da će itko pristati (trebaš dati nepoznatoj osobi bez vozačke dozvole da vozi tvoj auto), em zamisli da dođe do nečega, oštetiš auto, i šta onda. Moj savjet je da "odradiš" sve to sa instruktorom, i onda kad položiš ako budeš nesigurna uzmeš nekoliko kondicijskih sati, ili eventualno onda vježbaš s nekim. I još nešto, ti bez vozačke ne smiješ voziti ni po parkingu, mislim da ti, ako naleti policija, ne gine zabrana polaganja, tako da pamet u glavu i sretno :)
2019 02 19
> Rain90: > Znaci treba mi netko s vlastitim automobilom tko je dobar i strpljiv sto se tice voznje da samnom vjezba parkiranje( znaci nisam totalna mulusa znam se uparkirat;al to bude ili previse ljevo,ili previse desno svakako nekako ,sve ali ne dobro)takoder ako bude nedjelja i poligon prazan da vjezbamo voznju unazad s promjenom smjera,tu sam malo mutusa :(( znaci nebi isli samnom na cestu(jer jos nemam vozacku;u procesu sam polaganja) za cijenu se dogovorimo :) nemojte mi pls savjetovat naucit ces to s instruktorom ovo ono,treba mi vjezbe sa strane ,a u zg nemamo nikog niti su mi roditelji ovdje pa nemam pristup automobilu,stvarno cu biti od srca zahvalana onom tko mi pomogne,ljubim vas :* Bok.Evo sada sam procitala tvoju objavu i nadam se da ti je netko odlucio pomoci.Moj decko je bas ono sto trazis i jako dobar vozac ali smo nazalost morali prodati auto.Stvarno mi je zao...Sretno
prije 13 dana, 17:07