Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

La piel - Beach babe

Razmišljam o kupnji pa me zanima vaše mišljenje; recenzije na njihovoj str. su sve preeee pozitivneee i savršeeeeneee🙄 - hoću realan dojam. Sa scrubom vjerujem da nema greške, ali zanima me face and body glow - ostavlja li masan trag na koži, preslikava li se na odjeću, jel' shimmer preintenzivan za dnevnu varijantu obične djevojke 😁 i tako to.. Molim iskustva. Hvala!🤗
2019 02 21
Po meni apsolutno bacanje novaca. Namazala sam se par puta kod frendice i ona nije baš zadovoljna. Ostavlja tragove po odjeći, pa kad bi išle van u nečem bijelom sve bi bile mrljave, Šljokice jesu jake, ali mislim da može proći i za po danu ako se dobro razmaže ili stavi manje. Što se tiće mirisa, stvarno lijepo miriši, po marelicama. A oper, isto tako miriše piling i mlijeko za tijelo iz Yves Rochera. Osobno preporučam Olivalovo šljokasto mlijeko
2019 02 21
Hvala, toga sam se i " bojala". To je možda više za ljetnu varijantu kad si polugol negdje i baš te briga hoćeš li što umrljati. Ovako da ću šljokičasti put za sobom ostavljati, ne bih, fala😁
2019 02 21
Olival volim, baš ću bacit' oko na to mlijeko.
2019 02 21
Evo ja imam sasvim drugacije iskustvo-meni je jako fino to ulje, miris mi je puno ljepsi nego recimo Nuxe, upije mi se istog trena u kozu (napominjem da mi je koza jako suha) i nije mi ostavljalo masne tragove niti mrlje po odjeci. Po meni se ne sjaji jako, vise mi je za dnevnu upotrebu, onako bas decentno. Meni jedno od boljih koje sam isprobala. Scrub nisam isprobala.
2019 02 21
Možda je stvar količine.. nemam suhu kožu i ne volim osjećaj masnoće na koži, a sviđa mi se taj dewy, decentni glow koji takvi proizvodi ostavljaju, i ovo mi se čini praktičnije za nanositi na noge npr., s obzirom da je u sprayu. Irena jel' i daje laganu boju koži - tako mi se čini na nekim fotkama ili je samo stvar kuta fotkanja?
2019 02 21
Mooozda za pola nijanse potamni, ma ni toliko, pokusala sam vam uslikat na svojoj ruci (napominjem da sam izrazito svjetla) i ja ne vidim nikakve sljokice nego samo lagani al zbilja lagani, gotovo nevidljivi sjaj i meni se isti tren upije i ostavi mi prekrasnu mekanu i i mirisljavu kozu s laganim sjajem (meni je to jako lijepo jer inace mi se zna i perutat koza pa ruzno izgleda) a s tim uljem mi izgleda bas lijepo i zdravo.Na zalost na slici ne mogu ulovit bas nista, pokusala sam iz par kutova
2019 02 21
Ma to bi meni i odgovaralo, ja sam do ljeta k'o krpa blijeda pa ako daje zdravi sjaj.. to bi bilo baš cool. Još je sad i snižen.. Irena, ako ne tražim previše, može fotka u inbox kako izgleda na koži? Hvala!
2019 02 21
Ines na njihovoj stranici je taj body & face glow 20kn jeftiniji i besplatna poštarina, dakle košta 159kn. Ostali su bez mlijeka i pilinga, za to ide prednarudžba.
2019 02 22
> sanja85: > Ma to bi meni i odgovaralo, ja sam do ljeta k'o krpa blijeda pa ako daje zdravi sjaj.. to bi bilo baš cool. > Još je sad i snižen.. > Irena, ako ne tražim previše, može fotka u inbox kako izgleda na koži? > Hvala! Pozdrav, vidim da tražiš glow babe pa eto, nisam mogla da ne komentiram. Imam ga ja, više od pola. E sad na žalost, kontrareklama, no nisam mogla da ne kažem što iskreno mislim o tom proizvodu a ti kako želiš, uzmi u obzir ili odi po svom. Nije mi namjera biti zla niti ikoga uvijediti i drago mi je ako se ikome sviđa! Želim samo da cure ne padaju na reklame. Mislim da je odličan za neki foto session, kao u filmićima na instagramu, da se našpricaš i pod svjetlima reflektora sjajiš jer jedino se tako nešto vidi, na jakoim direktnom svjetlu, ali u normalnim uvjetima užas. Meni je katastrofa: ne vidi se sjaj, ljepljiv je, ostaje neki čudan sloj nakon špricanja, i smrdi po spreju protiv komaraca. Ja sam isto vidjela reklame i predivan sjaj i odmah ga naručila. Prvo špricanje razočaravajuće, ali dala sam mu još šansi. Neki dan se našpricala i cijeli dan mi je smetao taj čudan "miris" i ljepljivost a od sjaja ni s. i ne znam koliko će ti vrijediti ako kupiš od nekog kome je ostalo malo, jer sve te čestice padnu na dno i ostane ti prozirna vodica. Ako želiš pošaljem ti slike. Sretno! Karla
2019 07 19
na žalost, kontrareklama, no nisam mogla da ne kažem što iskreno mislim o tom proizvodu. Nije mi namjera biti zla niti ikoga uvijediti i drago mi je ako se ikome sviđa! Želim samo da cure ne padaju na reklame. Mislim da je odličan za neki foto session, kao u filmićima na instagramu, da se našpricaš i pod svjetlima reflektora sjajiš jer jedino se tako nešto vidi, na jakom i direktnom svjetlu, ali u normalnim uvjetima užas. Meni je katastrofa: ne vidi se sjaj, ljepljiv je, ostaje neki čudan sloj nakon špricanja, i smrdi po spreju protiv komaraca. Ja sam isto vidjela reklame i predivan sjaj i odmah ga naručila. Prvo špricanje razočaravajuće, ali dala sam mu još šansi. Neki dan se našpricala i cijeli dan mi je smetao taj čudan "miris" i ljepljivost a od sjaja ni s. Dobra reklama ali grozan proizvod! Sorry
2019 07 19
> sanja85: > Razmišljam o kupnji pa me zanima vaše mišljenje; recenzije na njihovoj str. su sve preeee pozitivneee i savršeeeeneee🙄 - hoću realan dojam. > Sa scrubom vjerujem da nema greške, ali zanima me face and body glow - ostavlja li masan trag na koži, preslikava li se na odjeću, jel' shimmer preintenzivan za dnevnu varijantu obične djevojke 😁 i tako to.. > Molim iskustva. > Hvala!🤗 ne, shimmer se po danu uopće ne vidi. Samo neki ljepljivi čudan trag nečega neugodnoga. Pozdrav, vidim da tražiš glow babe pa eto, nisam mogla da ne komentiram. Imam ga ja, više od pola. E sad na žalost, kontrareklama, no nisam mogla da ne kažem što iskreno mislim o tom proizvodu a ti kako želiš, uzmi u obzir ili odi po svom. Nije mi namjera biti zla niti ikoga uvijediti i drago mi je ako se ikome sviđa! Želim samo da cure ne padaju na reklame. Mislim da je odličan za neki foto session, kao u filmićima na instagramu, da se našpricaš i pod svjetlima reflektora sjajiš jer jedino se tako nešto vidi, na jakoim direktnom svjetlu, ali u normalnim uvjetima užas. Meni je katastrofa: ne vidi se sjaj, ljepljiv je, ostaje neki čudan sloj nakon špricanja, i smrdi po spreju protiv komaraca. Ja sam isto vidjela reklame i predivan sjaj i odmah ga naručila. Prvo špricanje razočaravajuće, ali dala sam mu još šansi. Neki dan se našpricala i cijeli dan mi je smetao taj čudan "miris" i ljepljivost a od sjaja ni s. i ne znam koliko će ti vrijediti ako kupiš od nekog kome je ostalo malo, jer sve te čestice padnu na dno i ostane ti prozirna vodica. Ako želiš pošaljem ti slike.
2019 07 19
Karla, hvala, na kraju ga nisam uzela. Kupila sam od korisnice s Krpica ulje sa zlatnim česticama koje je ok, prirodno, s time da nisam htjela previše da šljašti već samo kao lagani sedef i tako nešto i čini. Probala, uvjerila se da je to za mene samo i isključivo u ljetno vrijeme da ponekad namažem na potkoljenice i ruke da se lagano zasjaje. Kada je jako toplo, ne mogu podnijeti taj osjećaj ulja, koliko god da se brzo upije.
2019 07 19
Ne znam za taj sprej, nisam ga probala, ali kao što sam već pisala ja imam Beeach Babe i meni je super, brzo se upije, miris je meni predivan (da ima takav parfem sigurno bi ga uzela) i stvarno mi je ok, jedino što se baš ne sjaji jako, zrnce malo kao potamni al zbilja malo ali ja nisam niti kupila radi nekog sjaja, a što se tiče ostalog mi je baš super. Koža mi je inače suha i perutava ali kad to koristim stvarno bude vidljivo ljepša bez perutanja, mekana i mirišljava. Inače i kod ovog zlatne čestice padnu dolje ali tako je kod svih ulja sa slatnim česticama koja sam imala, samo se dobro protrese i sve ok. Inače jako mi je što se njege tiče bilo fino i od Greengirl suho ulje sa zlatnim česticama ali ostavljalo je smeđe mrlje a i prilično je dignula cijene a smanjila militražu a i miris mi je kod ovog Bbeach Babe 100 x bolji tako da je to prevagnulo.
2019 07 23
A valjda je stvar u osobnom doživljaju. Ja sam nadam se, napokon shvatila da ulje nije za mene; osim na plaži. Suho, mirišljavo, sjajno, kakvo god. Nanesem, izađem iz kuće i jedva čekam vratiti se i oprati. Kao da sam se pokrila s nečim😁😁
2019 07 23
1 2