Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Jačanje noktiju

Tanki nokti koji se listaju i pucaju. Probala s raznim uljima i B vitaminom, bez nekog značajnog poboljšanja. Imate li kakav savjet ili proizvod koji fakat pomaže kod problema, a da nije neki lak za koji treba prodat bubreg, sa 100 otrova u sastavu? :D Hvala na savjetu ;)
2019 02 21
Koristila sam te od Eveline, nisu loši za učvršćivanje, ali imaju one loše sastojke i ne smije ih se koristiti predugo...
2019 02 21
Da, Evelin ima baš otrove među sastojcima. A Zoya? Ima ih u Mulleru, skuplji jesu, oko 100kn, ali su bez štetnih sastojaka..
2019 02 21
Meni su se značajno ojačali nokti kada sam uvela svako jutro cijeđenu naranču. A također znam stavit Eveline lak, ali kao što kažeš ne valja prečesto.
2019 02 21
> sanja85: > Da, Evelin ima baš otrove među sastojcima. > A Zoya? Ima ih u Mulleru, skuplji jesu, oko 100kn, ali su bez štetnih sastojaka.. Eto kupila bih i te neke skuplje kad bi mi netko iz osobnog iskustva 100% potvrdio da se isplate tih novaca ;)
2019 02 21
> Rose007: > Meni su se značajno ojačali nokti kada sam uvela svako jutro cijeđenu naranču. A također znam stavit Eveline lak, ali kao što kažeš ne valja prečesto. I to već dulje vrijeme radim, al ne utječe na noktiće :D
2019 02 21
> Lolita85: > Koristila sam te od Eveline, nisu loši za učvršćivanje, ali imaju one loše sastojke i ne smije ih se koristiti predugo... Kakve tocno lose sastojke imaju?
2019 02 21
> Lolita85: > > sanja85: > > Da, Evelin ima baš otrove među sastojcima. > > A Zoya? Ima ih u Mulleru, skuplji jesu, oko 100kn, ali su bez štetnih sastojaka.. > Eto kupila bih i te neke skuplje kad bi mi netko iz osobnog iskustva 100% potvrdio da se isplate tih novaca ;) Poslikam ovaj koji imam, ali nije da sam imala problem s noktima pa da sad više nemam, tako da ne znam koliko je adekvatan po tom pitanju.
2019 02 21
Bolje rečeno, učinkovit😊
2019 02 21
Magnezijevo ulje... Prejeftino, a uvinkpvito za vise stvari. Ja sam osoba kojoj su nokti pucali po pola. Eveline je bio rjesenje dok sam ga nanosila i opet pucali. Sad su mi nokti predobri i brzo rastu...
2019 02 22
Također preporučujem Merz dražeje, najučinkovitije definitivno. Od lakova Evelin 8u1, ali ne za predugu upotrebu i uzalud bez dodataka prehrani u mom slučaju. Lakove sam razne isprobala među kojima i onaj Alessandro nail hardner (ili kako već se zove) i sve se pokazalo kao uzaludan trošak. Ovo za magnezijevo ulje prvi put čujem, baš ću malo proučiti i to :)
2019 02 22
> Tortica24: > Magnezijevo ulje... Prejeftino, a uvinkpvito za vise stvari. Ja sam osoba kojoj su nokti pucali po pola. Eveline je bio rjesenje dok sam ga nanosila i opet pucali. > Sad su mi nokti predobri i brzo rastu... Gdje se može kupiti magnezijevo ulje?Imate možda sliku od ambalaže?
2019 02 22
Essence SOS repair
2019 02 23
> Boston: > > Tortica24: > > Magnezijevo ulje... Prejeftino, a uvinkpvito za vise stvari. Ja sam osoba kojoj su nokti pucali po pola. Eveline je bio rjesenje dok sam ga nanosila i opet pucali. > > Sad su mi nokti predobri i brzo rastu... > Gdje se može kupiti magnezijevo ulje?Imate možda sliku od ambalaže? Ono se napravi od magnezijevog klorida i vode. Ima i kupovno, ali sto bacat novce kad mozete bocicu si napraviti za 20tak kuna.
2019 02 26