Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Scam poruke u inboxu

Odgovorila sam mu da me zaobiđe svojim prevarama, ali mi je poslao još nekoliko. Stavila sam mu dvije negativne, dajte i Vi, a nadam se da će Adminka blokirati račun čim prije!
2019 08 16
Očito nisam jedina... hercegg51 Prijatelju, želim znati koliki je iznos ove haljine u EUR koju želiš prodati i odgovoriti mi samo sada na ovaj moj email = [email protected]
2019 08 20
Please blokirajte roselineh71 Dobila sam 50 poruka valjda u dva dana.
2019 09 02
> Admin2nd: > Bok svima, > Primjetili ste da zadnja tri-četiri dana pojedini korisnici dobivaju scam poruke u inbox. > Nemojte ništa slati niti odgovarati na te mailove. Mi kao sajt ne tražimo niti osobne podatke niti bankovne, tako da pazite što i kome šaljete. Dobro veče. Ja sam novi član kod vas i imam koju godinu vise :') pa sam pomalo i zbunjola. Neka roselineh77 bi sve što sam objavila da kupi i traži da joj pošaljem cijene u eurima za sve artikle, ali sam kliknula na nju i vidjela da je blokirana, a ima 75 prstića negativnih i niti jedan pozitivan. Zar može netko blokiran da i dalje sudjeluje u komunikaciji, kupovini? Ništa mi nije jasno. Imam 63 godine i prvi put prodajem nešto uopće, a posebno na ovaj način preko interneta. Imam puno firmiranih stvari, ali zbog bolesti sam usporena da pofotkam i sve objavim, ali vjerujem da ću uspjeti ovih dana doći k sebi dok još imam kome :'), pa ću to riješiti. Međutim, strah me prevara pa vas sve molim da mi pomognete sa savjetima. Unaprijed hvala i pozdrav za sve.
2019 09 02
Evo i meni agnez 2 tak nes..ja to odmah brisem..nije prvi put
2019 09 03
> heartless: > Evo i meni agnez 2 tak nes..ja to odmah brisem..nije prvi put Meni od te iste osobe maloprije stiglo.. i od gore navedene roselineh77... uzas, i ja brisem odmah... uff
2019 09 03
> pupapupi: > Zanima me kakav je to oblik prevare ,zna li tko? Radi se o krađi identiteta. Bila sam dovoljno glupa jučer da nasjednem. Nisam se ni potrudila gledati profil jer sam do sada imala samo dobra iskustva. Poslala sam email, imavši na umu da je ovih dana dosta ljudi vani i možda kod sebe ni nemaju ništa osim eure. Jučer mi stiže odgovor na email i traži sve moguće bankovne podatke i imena. Dakle, riječ je o krađi identiteta gdje on može s tvojim podacima koristiti tvoj račun i novce ili raditi kriminalna djela u tvoje ime.
2019 09 11
Žalosno je da kontakt služba za mojekrpice uopće nije dostupna niti je moguće prijaviti ovakve profile.
2019 09 11
Jutros sam dobila poruku od Morrell65, citajuci vidim da je sigurno prevoditelj u pitanju jer recenice nisu gramaticki tocne. I to da trazi cijenu u EURIMA, obicno nemam takva iskustva. Rekoh ajmo skocit na profil kad tamo 21negativna. Obicno pogledam svaki put pije ikakve suradnje koliko osoba ima negativnih i tek onda kad vidim zbog cega su neg. ocjene dobivene, odlucim hocu li nastaviti razgovor. Pa preporucam svima da i sami tako rade prije ikakve suradnje jer opreza stvarno nikad dosta.
2019 09 15
Pozdrav, jutros sam primila nekoliko poruka od korisnika Morrell65. Na žalost naivno sam odgovorila iako korisnik već ima puno negativnih recenzija kao i molba za blokadom pa mi iskreno nije jasno kako već nije u tom slučaju provjeren i blokiran od admina. Poruka je slijedeća pa molim vas obratite pažnju ako primite istu: Morrell65 Javite mi se cijenom u EUR za ovaj predmet koji imate na prodaju, odgovor na samo ovu adresu e-pošte- [email protected]
2019 09 15
> nicola01: > Pozdrav, jutros sam primila nekoliko poruka od korisnika Morrell65. Na žalost naivno sam odgovorila iako korisnik već ima puno negativnih recenzija kao i molba za blokadom pa mi iskreno nije jasno kako već nije u tom slučaju provjeren i blokiran od admina. > Poruka je slijedeća pa molim vas obratite pažnju ako primite istu: > Morrell65 > Javite mi se cijenom u EUR za ovaj predmet koji imate na prodaju, odgovor na samo ovu adresu e-pošte- [email protected] Imam ja 'samo' 9 upita od istog profila.
2019 09 15
Poz! I ja sam dobila poruke od Morella i pristupila u kontaktu na mailu s njim da vidim o čemu se radi, jer naravno sumnjivo jeda netko zeli svu robu koju prodajes. Nakon sto sam mu navela cijene na [email protected] On mi je poslao upit da mu ispunim s podactima svog paypala, adrese, ime banke, swift code. I nakon toga napisao "I will arrange a shipping company that will be coming to your home address for the pick up and the shipping agent will be coming to your address, after I have paid to your account and if you also have any item for sale you can tell me and add it to the amount in eur. Await your response." Sad mu idem ostaviti lagani seen na mail, Ali fakat mi je prečudno sto mojekrpice dopuštaju ovakve prevarantne osobe na stranici. OPREZ CURAMA: NE SALJITE NIKAKVE PODATKE KORISNIKU KOJI ZELI SVU ROBU KUPIT, TE KOJI TRAZI PAYPAL PODATKE I PISE NA ENGLESKOM!! >00sanela00: > Jutros sam dobila poruku od Morrell65, citajuci vidim da je sigurno prevoditelj u pitanju jer recenice nisu gramaticki tocne. I to da trazi cijenu u EURIMA, obicno nemam takva iskustva. Rekoh ajmo skocit na profil kad tamo 21negativna. Obicno pogledam svaki put pije ikakve suradnje koliko osoba ima negativnih i tek onda kad vidim zbog cega su neg. ocjene dobivene, odlucim hocu li nastaviti razgovor. Pa preporucam svima da i sami tako rade prije ikakve suradnje jer opreza stvarno nikad dosta.
2019 09 15
Zdravo svima, ja nisam bila upoznatasa sve ovo jer sam iz Skopje i neznam tocno kako radi stranica sad sve citam, meni se javila isto :[email protected], prije par sati, ja sam nasjela i poslala podatke od banka i kasno sam se sjetila da odem na forum i procitam sve ovo sto sam sad, sutra cu blokirat racun koji sam poslala, koji je vas savjet dal da to uradim?
2019 09 15
Ovo sto citam je stvarno strasno. I ja sam dobila poruku da komuniciramo mailom i da kazem cijenu u eurima. Nisam nasjela na to jer poruka zvucio kao da ju je napisao robot. Ako me razumijete. Treba bas biti oprezan.
2019 09 16
> Admin2nd: > Bok svima, > Primjetili ste da zadnja tri-četiri dana pojedini korisnici dobivaju scam poruke u inbox. > Nemojte ništa slati niti odgovarati na te mailove. Mi kao sajt ne tražimo niti osobne podatke niti bankovne, tako da pazite što i kome šaljete.
2019 09 16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 22