Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poklanjam brdo stvari

Lijep pozdrav, Raščišćavam kuću, pa sam naišla na brdo stvari koje meni nisu potrebne, a možda nekome budu od pomoći. Odlučila sam pokloniti jako puno stvari za djecu (školski pribor, blokići, bilježnice, plišance, a pronašla sam i dosta robice koja bi njima odgovarala). Također, imam i punoo robe i modnih dodataka, koji se jos daju iskoristiti. Možda nisu premoderni, ali daju se iznositi još uvijek. Naravno, ima i modernih stvarčica i svašta možete pronaći. Svega ima (hlača, majica, košulja, novčanika, šoseva, haljina, toaletnih torbica...). Roba je većinom u brojevima: 36,38,40 i 42. Ima ponešto i obuće. 😊 Zamolila bih da mi se jave svi kojima što treba, pa Vam poslikam ono što i tražite. 😊 Vaša je samo poštarina!
prije 27 dana, 16:24
Još da nadodam, jako puno nakita, šalova i kapa imam za pokloniti. 😊
prije 27 dana, 17:19
Marija, jako lijepo od vas! 👼👼Pozdravljam i pohvaljujem.. Vjerujem da ima puno osoba kojima ce dobro doći , osobito stvari za dječicu!
prije 27 dana, 18:44
Hvala Vam puno! Dosta toga je već rezervirano, baš sam sretna što nekoga mogu usrećiti na ovaj način! 😃😃
prije 27 dana, 19:02
jakooo lijepo od vas :")
prije 26 dana, 22:11
Divno od vas da ste odlučili sve to pokloniti,svaka čast :)
prije 26 dana, 22:40
<3
prije 26 dana, 09:31
<3 Lijepo od Vas .
prije 26 dana, 09:55
Hvala svima na lijepim riječima. Pozivam i druge korisnice da naprave dobro djelo❤️
prije 26 dana, 12:02
Evo i meni se javite ako nešto trebate imam i ja stvari za pokloniti
prije 26 dana, 12:11
Ostalo je jos par torba (imaju par oštećenja, ako nekome ne smeta, neka se jave), hlača u veličini 42, šalova i marama. Javite see☺️☺️
prije 24 dana, 14:49
I maskice za Samsung galaxy s6 edge i iphone 4
prije 24 dana, 16:33
Ostalo je još par majica u S veličini, pa javite se kome treba😊 Krpičarka ne uplaćuje za poštarinu 2 tjedna i bezobrazno odgovara, pa mislim da više nema smisla čekati.
prije 9 dana, 13:07