Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Usisavač s HEPA filterom

Molim preporuku za usisavač s hepa filterom (cijena do 1300 kn). Prošla sam razne stranice (elipso, H. Norman, emmezeta, mall.hr...) i ima ih svakakvih, tako da sam se pogubila. Važno mi je da ima veliku usisnu snagu tako da dobro usisava tepihe i tapecirani namještaj. Također, zanima me koliko često mijenjate taj filtar i koja mu je cijena? Znam da ih ima više vrsta, pa je to dodatna komplikacija...
2019 02 22
Specifikacije su ok, a kakav je filtar? Osjeti li se prašina nakon usisavanja?
2019 02 22
Ne ostavlja apsolutno nikakv miris u prostoru, ja ga uredno praznim nakon svakog usisavanja jer ne volim da mi prašina stoji u filteru iako je vrlo velik i stane u njega jako puno "smeća". Svi dijelovi filtera su lako dostupni, perivi i lako se održavaju.
2019 02 22
Hvala na prijedlogu! Također primam i druge prijedloge (samo da nije vodeni usisavač ili štapni)
2019 02 22
Ima li taj usisavač antialergijski filter ili običan filter? To mi je jako važno
2019 02 22
Hepa filter ima.
2019 02 23
Našla sam na ekupi jedan Gorenje usisavač koji mi najbolje odgovara jer je po svim kategorijama razred A (energetska učinkovitost, razred učinkovitosti čišćenja tepiha, razred učinkovitosti čišćenja tvrdih podova, razred emisije prašine), ali nigdje ne pronalazim je li njegov filter periv? Ako i jest, onda je možda periv max do tri puta i onda ide novi, ali koliko često se mijenja? Lako pronalazim filtere za druge usisivače, ali hepa za Gorenje nalazim samo ovaj i ne piše za koji je model - frigo.hr/filter-usisavaca-gorenje-hepa-348298.aspx. Kontaktirala sam i korisničku službu ekupi i odgovorili su mi da ne drže HEPA filtere za taj model usisavača kojeg imaju u ponudi. Krasno. Taj filter je njegov ključni dio, što će mi onda takav usisavač kad nema dijelova za njega?
2019 02 23
> FlyGirl5: > Ne ostavlja apsolutno nikakv miris u prostoru, ja ga uredno praznim nakon svakog usisavanja jer ne volim da mi prašina stoji u filteru iako je vrlo velik i stane u njega jako puno "smeća". Svi dijelovi filtera su lako dostupni, perivi i lako se održavaju. Vi govorite o spremniku za prašinu, njega praznite i u njemu je smeće..filter je onaj dio koji treba dobro istresti ili oprati ili zamijeniti novim. Ja imam onaj okrugli i nakon nekog vremena filter se doslovno usmrdi od te prašine i svih nečistoća..
2019 02 25
Kod ovog usisivača spremnik je jako velik i lako se čisti i pere. Filter je od plastike te ga nije problem također oprati i osušiti. Hepa filter je od debele spužve koja je također periva, mora se dobro osušiti ali ne direktno na izvoru topline.
2019 02 25
Čitala sam da kod usisavača bez vrećice često dolazi do smanjenja usisne snage s vremenom upravo zbog tih filtera te se stoga moraju mijenjati barem dva puta godišnje. A još ako je razred učinkovitosti čišćenja tepiha D, tko zna kako će usisavati za godinu, dvije... Stalno pranje filtera sigurno utječe na učinkovitost filtracije.
2019 02 28
pratim temu ...
2019 04 17