Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Preporuka za serije i filmove :)

Pozdrav! Imate li preporuku za neku dobru seriju ili film? Moja preporka za seriju je “The Handmaid’s tale”.Serija j zanimljiva, napeta i uznemirujuća - PREDOBRA! U isčekivanju sam treće sezone. Preporuka za film je “Bird Box”. :)
2019 02 24
Zadnje što sam pogledala je serija Russian Doll pa preporučam ;)
2019 02 24
Trenutno pratim Counterpart, preporučam ;) i da Handmaid's je odlična
2019 02 24
Trenutno sam na seriji Knightfall! Dosta dobra, ali je za sad tek na 1.sezoni, nadam se da će ići dalje ;(. I Passage koja se pušta na Fox-u je odlična
2019 02 24
Sinoc sam pogledala Green book, ooodlican!
2019 02 24
Strana serija devious maids a domaca otvorena vrata, mjesoviti brak
2019 02 24
> Maleficent80: > Sinoc sam pogledala Green book, ooodlican! I ja sam ga sinoć pogledala :) Moj favorit za best picture!
2019 02 24
Potpisujem za Green Book :D
2019 02 24
Serije - Shameless, Orange is the new black, Californication. Sve mi one imaju zajedničku točku kao i The handmaid’s tale - nekakvo disfunkcionalno okruženje, samo u navedenima je prisutan i humor što mi je falilo kod The handmaid’s tale pa mi je nakon pola sezone postalo dosadno i samo sam pročitala na wikipediji sažetak ostalih epizoda :') I ako kužite osnove fizike (ali i ne nužno) urnebesna će vam biti animirana serija za odrasle, Rick & Morty. Čak bih rekla da mi je ona do sada najdraža serija, uz gore navedene.
2019 02 24
> Viktorija1006: > Pozdrav! Imate li preporuku za neku dobru seriju ili film? > Moja preporka za seriju je “The Handmaid’s tale”.Serija j zanimljiva, napeta i uznemirujuća - PREDOBRA! U isčekivanju sam treće sezone. Preporuka za film je “Bird Box”. :) Pogledala upravo Bird Box i podsjeća me na film "a Quet Place" , slični su :D pa vidi...
2019 02 24
Pogledala sam neki dan film Vec mi nedostajes film radnja dvije prijateljice zivot jedne i dr odlican, tako sam se isplakala zadnji put kad sam gledala film Biljeznica, volim takve filmove koje ne odudaraju od stvarnosti, malo su dramaticni ali opet film koji bi gledala opet, i opet.
2019 02 24
Young Sheldon, Crazy ex girlfriend, New girl od serija.
2019 02 24
Oooo da, Green Book i Bohemian Rhapsody su mi top filmovi koje sam pogledala u zadnjih mjesec dana! ;)
2019 02 24
"Leptir" ili "Papillon"! Jedan od najboljih filmova ikad.Mislim da je sniman po istinitom događaju.Glavni glumci Steve McQueen i Dustin Hoffman.Znam da je stariji film,ali preporuka za one koji nisu gledali.
2019 02 25
Postoji i remake Leptira od prošle godine. Pogledala sam ga bez očekivanja da će biti bolji od prethodnog. Nije naravno bolji, ali je gledljiv. Moj "favorit iz sjene" Green book je ipak dobio kipića!!! Znam da Akademija nije mjerilo, ali mi je drago da su ga prepoznali.
2019 02 25
1 2