Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Preporuka za serije i filmove :)

Pozdrav! Imate li preporuku za neku dobru seriju ili film? Moja preporka za seriju je “The Handmaid’s tale”.Serija j zanimljiva, napeta i uznemirujuća - PREDOBRA! U isčekivanju sam treće sezone. Preporuka za film je “Bird Box”. :)
prije 28 dana, 00:30
Zadnje što sam pogledala je serija Russian Doll pa preporučam ;)
prije 28 dana, 00:39
Trenutno pratim Counterpart, preporučam ;) i da Handmaid's je odlična
prije 28 dana, 10:39
Trenutno sam na seriji Knightfall! Dosta dobra, ali je za sad tek na 1.sezoni, nadam se da će ići dalje ;(. I Passage koja se pušta na Fox-u je odlična
prije 28 dana, 11:28
Sinoc sam pogledala Green book, ooodlican!
prije 28 dana, 11:57
Strana serija devious maids a domaca otvorena vrata, mjesoviti brak
prije 28 dana, 12:28
> Maleficent80: > Sinoc sam pogledala Green book, ooodlican! I ja sam ga sinoć pogledala :) Moj favorit za best picture!
prije 28 dana, 13:39
Potpisujem za Green Book :D
prije 28 dana, 14:06
Serije - Shameless, Orange is the new black, Californication. Sve mi one imaju zajedničku točku kao i The handmaid’s tale - nekakvo disfunkcionalno okruženje, samo u navedenima je prisutan i humor što mi je falilo kod The handmaid’s tale pa mi je nakon pola sezone postalo dosadno i samo sam pročitala na wikipediji sažetak ostalih epizoda :') I ako kužite osnove fizike (ali i ne nužno) urnebesna će vam biti animirana serija za odrasle, Rick & Morty. Čak bih rekla da mi je ona do sada najdraža serija, uz gore navedene.
prije 28 dana, 14:40
> Viktorija1006: > Pozdrav! Imate li preporuku za neku dobru seriju ili film? > Moja preporka za seriju je “The Handmaid’s tale”.Serija j zanimljiva, napeta i uznemirujuća - PREDOBRA! U isčekivanju sam treće sezone. Preporuka za film je “Bird Box”. :) Pogledala upravo Bird Box i podsjeća me na film "a Quet Place" , slični su :D pa vidi...
prije 28 dana, 14:46
Pogledala sam neki dan film Vec mi nedostajes film radnja dvije prijateljice zivot jedne i dr odlican, tako sam se isplakala zadnji put kad sam gledala film Biljeznica, volim takve filmove koje ne odudaraju od stvarnosti, malo su dramaticni ali opet film koji bi gledala opet, i opet.
prije 28 dana, 15:29
http://zimzelenicvijet.blogspot.com/2018/12/serije-koje-pratim.html
prije 28 dana, 15:52
Young Sheldon, Crazy ex girlfriend, New girl od serija.
prije 28 dana, 18:47
Oooo da, Green Book i Bohemian Rhapsody su mi top filmovi koje sam pogledala u zadnjih mjesec dana! ;)
prije 28 dana, 20:46
"Leptir" ili "Papillon"! Jedan od najboljih filmova ikad.Mislim da je sniman po istinitom događaju.Glavni glumci Steve McQueen i Dustin Hoffman.Znam da je stariji film,ali preporuka za one koji nisu gledali.
prije 27 dana, 20:50
1 2 Sljedeći