Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Prodajem knjige

Pozdrav svima, Imam jakoo puno knjiga za hotelijersko turističku školu, 1.ekonomsku, te za sve razrede osnovne škole. Također, imam i raznih priručnika i skripta za Učiteljski fakultet-razredna nastava. Ako nekome nešto treba, slobodno se javite. Cijene se kreću od 5 kn na dalje.
2019 02 25
Pozdrav, Također imam veliku obiteljsku biblioteku, svega ima, starija i novija izdanja, domaća i svjetska beletristika, Tolstoj, Gorki, Ujević, Moravia, Balsac, Verne, Polo, Andrić, Kafka, Davičo, kompleti, skripte /knjige za Učiteljski studiji/Razredna nastava, o filozofiji, katolička, vegetarijanske mini kuharice, leksikon prava, građevine, ginekologija, kriminalistika, latinski, francuski, western, bilje, o prirodnom začeću, odgoj djece, zdrav život, dječja književnost i lektira, antikviteti o Veneciji, nema što nema, rekao bi Lennon - imagine. 🔔MIJENJALA bih za knjige od Vadima Zelanda-Transurfing, Adriana Kezelea, Abrahama Hicksa, Davida Ickea, Zacharia S., Gersonova terapija, Hiperprostor, literaturu sa studija psihologije i sl. Hvala na čitanju.
2019 03 18