Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Totalna akcija - MASS SUPERSTORE Arena

Bok curke, Sad sam naletila na ovo, jel bila koja u Massu u Areni na "totalnoj akciji"? https://www.mass-shoes.com/arena-akcija?fbclid=IwAR2tjYPb8jRoxoVZARUP-W7_P3gY4AIKACPSy2cTuR2kyP5Gcs9zl2EoJa4 Isplati li se otići? :)
2019 02 26
S obzirom na "mass" cijene, ovo je okej popust :D, npr ako je nešto koštalo preko 1000kn :D
2019 02 26
Dok ne dođeš tamo ne znaš hoće li ti pasati modeli i brojevi, netko možda kupi 5 pari, a netko se vrati praznih ruku :P
2019 02 27
Ja nisam isla jer na tim svojim outletima već godina vrte istu obuću koja je u očajnom stanju
2019 03 05
> Minnie: > Ja nisam isla jer na tim svojim outletima već godina vrte istu obuću koja je u očajnom stanju Upravo to evo ja sam bas sad bila u areni i vidim u nassu na izlogu replay stikle i jedne tenisice koje sam sigurno kupila prije godinu i pol ako ne i dvije. Tako da ne bih rekla da imaju ista posebno. Usupt samo da nadodam dakle kupila sam u massu neku no name torbicu jos na zimu i platila je nekih 350kn da bih istu ali istu takvu vidjela u importane centru za 150kn. I to sam usla u ducan samo da vidim cijenu i zena mi veli pa kaj to imate nasu torbicu,a kad sam joj rekla nije se mogla nacudit da i oni kupuju na istom mjestu torbice jer znatr i sami kakva je vecina robe u imp. Centru. Tako da od tog dana ja u massu ne bi vise kupila nista.
2019 03 10
ja se sad vratila iz Arene, išla sam po nešto drugo pa svratila, obuća stara 100 godina, izvadili su i neke prastare sandale, samo onako nabacali kutije pa se ti snađi, torbe sve gumene i bezvezne, valjda će biti bolje nakon renoviranja...uglavnom nisam prošla preko blagajne..
2019 03 10